صفحه 544 از 552 نخستنخست ... 44444494534535536537538539540541542543544545546547548549550551552 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,431 تا 5,440 , از مجموع 5513

موضوع: اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

ترامپ دستور احداث خط لوله کی استون رو داد پس آلبرتا نونش تو روغن می افته.درسته؟فکر کنم به جای تورنتو بیام کالگاری.کار بهتر گیر میاد.نظر شما؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash52 نمایش پست ها
    ترامپ دستور احداث خط لوله کی استون رو داد پس آلبرتا نونش تو روغن می افته.درسته؟فکر کنم به جای تورنتو بیام کالگاری.کار بهتر گیر میاد.نظر شما؟
    بهر حال باید امیدوار بود که با این طرح اوضاع بهتر میشه ولی حتی در شرایط بد اقتصادی هم پیدا کردن کار خوب غیر ممکن نیست

Senior Member fanta آواتار ها

من چهار تا بلیط مسابقه هاکی روز دوشنبه آینده (سوم اپریل) رو دارم (هیت من و پتس) که خودمون نمیتونیم بریم. میخوام به نصف قیمت بفروشمشون. اگر کسی از دوستان بهشون نیاز داره لطفا به من پیام خصوصی بده. ممنون.
    Don't feed the trolls

Junior Member

سلام دوستان آیا در کلگری برای شرکت در کلاسهای زبان دولتی هنوز هم ‍پول میدن؟ اگر بله میشه یک کم در مورد شرایطش
    و مبلغش و ... توضیح بدین ممنون

Junior Member

سلام دوستان. اول یه تشکر بکنم از همه ی کاربرایی که اینقدر وقت گذاشتن و اطلاعات مفید رو جمع کردن تو این تاپیک. من بالاخره موفق شدم که تمام صفحات رو بخونم. منتها به نظر میاد که یکسال آخر خیل یسوت و کور بوده. یعنی تا این اندازه وضعیت اقتصاد داغون شده که اعضا دیگه هیچ دل و دماغی واسشون نمونده؟
    من برای سپتامبر دارم میام دانشگاه کلگری. میخواستم ببینم الان وضعیت قیمت اجاره خونه چجوریه؟ روی رنت فستر چک کردم. و به نظرم میاد با 800 تا هم میشه خونه نسبتا مناسبی گیر آورد. علت سوالم اینه که از ابتدای تاپیک بحث بوده که قیمتای روی سایت رو نمیشه روش خیلی حساب وا کرد و واقعیت ممکنه فرق داشته باشه (چون عکس ها هم گاهی واقعی نیست). حتی اگه 100 دلار هم باشه برای من که با فاند میخوام زندگی کنم زیاده.
    پیشاپیش ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط manaaftab نمایش پست ها
    سلام دوستان. اول یه تشکر بکنم از همه ی کاربرایی که اینقدر وقت گذاشتن و اطلاعات مفید رو جمع کردن تو این تاپیک. من بالاخره موفق شدم که تمام صفحات رو بخونم. منتها به نظر میاد که یکسال آخر خیل یسوت و کور بوده. یعنی تا این اندازه وضعیت اقتصاد داغون شده که اعضا دیگه هیچ دل و دماغی واسشون نمونده؟
    من برای سپتامبر دارم میام دانشگاه کلگری. میخواستم ببینم الان وضعیت قیمت اجاره خونه چجوریه؟ روی رنت فستر چک کردم. و به نظرم میاد با 800 تا هم میشه خونه نسبتا مناسبی گیر آورد. علت سوالم اینه که از ابتدای تاپیک بحث بوده که قیمتای روی سایت رو نمیشه روش خیلی حساب وا کرد و واقعیت ممکنه فرق داشته باشه (چون عکس ها هم گاهی واقعی نیست). حتی اگه 100 دلار هم باشه برای من که با فاند میخوام زندگی کنم زیاده.
    پیشاپیش ممنون
    همه قیمتها کاملا واقعی است ولی شرایط واقعی خونه ها ممکنه خیلی با اون چیزی که تو عکس هست فرق کنه و ممکنه بهتر یا بدتر باشه بعلاوه در شرایط رکود اقتصادی و یا با داشتن دوست و اشنا خیلی ها موفق میشن چونه بزنن و یک جای خوب رو با قیمت کمتر پیدا کنن و یا اینکه ممکنه جایی رو پیدا کنن که اصلا در اینترنت آگهی نشده،برای شرایط دانشجویی مهمترین چیز نزدیکی به محل دانشگاه و یافتن یک هم خانه ای برای صرفه جویی در هزینه اجاره است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. at Industrial Marketing

سلام دوستان گرامی
    البته از قبل عرض کنم چون جواب کاملی در خصوص سوالم در پست مربوطه نگرفتم، جسارتا این سوال را در این بخش نیز مجدد مطرح کردم.
    در نظر دارم به کمک خدا از اونتاریو نقل مکان کنم بیام آلبرتا و نامه زدم به اداره بهداشت آلبرتا و وضعیت بیمه درمانی را پرسیدم که در این نقل و انتقال وضعیت بیمه چی میشه. جواب ذیل آمد. سوال اساسی بنده این است: دوستان گرامی یعنی تا سه ماه بیمه ندارم؟ خوب اگر مشکلی پیش بیاد چی میشه؟ مگر در بدو انتقال به آلبرتا حالا چه مهاجر تازه وارد و یا جابجایی از استانی به آلبرتا از زمان ورود بیمه نیستیم ؟
    خواهشمندم دوستان گرامی راهنمایی بفرمایند؟
    با تشکر فراوان
    --------------------------------------------------------------------------

Thank you for your email inquiry.

Persons moving permanently to Alberta from another part of Canada must register with Alberta Health by the end of the third month after establishing residency. If the application is received before this date, coverage is effective the first day of the third month after arrival. If the application is not received within the required time, the effective date is determined at the time of registration.

You will need to contact the health care system of the province that you are leaving. They will need to know some details about your departure. Your previous provincial health care plan will cover you for the month that you leave, plus 2 more months. You can apply for AHCIP as soon as you arrive in Alberta as long as you have all supporting documents. Coverage in Alberta will start the first day of the third month ( the day after your previous provincial health care ends). In rare cases, your previous province may not cover you after you leave for Alberta. Contact them directly for confirmation.

When you apply for Alberta Health Care Insurance Plan (AHCIP) coverage, you must provide supporting documents that prove:

• Alberta residency (Utility Bill, Bank Statement, Lease Agreement, Pay Stub w/ address shown)
    • Identity (Photo ID such as passport or provincial driver’s license)
    • Legal entitlement to be in Canada (Canadian Birth Certificate, Passport, PR Card, Work/Study Permit, etc)

The form (AHC102) Application for Alberta Health Care
    Insurance Plan Coverage is available on our website at:

http://www.health.alberta.ca/documents/AHCIP-form-AHC0102.pdf

Albertans can register for the Alberta Health Care Insurance Plan (AHCIP)
    and update their information at authorized registry agent offices
    across the province at no cost (free).You must provide the registry with
    original validation documents as they do not accept photo copies.

A list of registry agents offering health care registration services
    is available at:

http://www.health.alberta.ca/documents/AHCIP-Registry-Agent-poster.pdf

You may use Google Map below to find the nearest registry location.
    Use Google Maps to find registry office locations

http://www.programs.alberta.ca/Contacts/Map.aspx?id=3882

Junior Member

سلام دوستان.من از دانشگاه کلگری واسه رشته ی مهندسی انرژی و محیط زیست پذیرش گرفتم.میخوام در مورد بازار کار این رشته بدونم.میشه نظراتتونو بدید.پیشاپیش ممنونم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط babak90 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من از دانشگاه کلگری واسه رشته ی مهندسی انرژی و محیط زیست پذیرش گرفتم.میخوام در مورد بازار کار این رشته بدونم.میشه نظراتتونو بدید.پیشاپیش ممنونم
    تبریک.
    از کدوم استاد و در چه مقطعی؟
    در مورد بازار کار باید بگم که همه چیز به شانس بستگی داره اما در کل میگن بازار خیلی خوب نیست فعلا.
    البته تا شما فارغ التحصیل بشید طبیعتا شرایط فرق خواهد کرد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sami123 نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی
    البته از قبل عرض کنم چون جواب کاملی در خصوص سوالم در پست مربوطه نگرفتم، جسارتا این سوال را در این بخش نیز مجدد مطرح کردم.
    در نظر دارم به کمک خدا از اونتاریو نقل مکان کنم بیام آلبرتا و نامه زدم به اداره بهداشت آلبرتا و وضعیت بیمه درمانی را پرسیدم که در این نقل و انتقال وضعیت بیمه چی میشه. جواب ذیل آمد. سوال اساسی بنده این است: دوستان گرامی یعنی تا سه ماه بیمه ندارم؟ خوب اگر مشکلی پیش بیاد چی میشه؟ مگر در بدو انتقال به آلبرتا حالا چه مهاجر تازه وارد و یا جابجایی از استانی به آلبرتا از زمان ورود بیمه نیستیم ؟
    خواهشمندم دوستان گرامی راهنمایی بفرمایند؟
    با تشکر فراوان
    در سه ماه اول بیمه انتاریو پوشش تون میده. کلا وقتی از استانی به استان دیگر منتقل میشوید پوشش بیمه تان تا سه ماه بر عهده استان قبلی است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)