صفحه 547 از 552 نخستنخست ... 47447497537538539540541542543544545546547548549550551552 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,461 تا 5,470 , از مجموع 5513

موضوع: اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

نقل قول نوشته اصلی توسط lordpotter2005 نمایش پست ها
    بازاره کاره آی تی در کلگری چطوره؟؟؟من شبکه کار هستم,مرسی
    دوست عزیز کسی نمیتونه الان بگه خرابه یا خوبه. اما اونطوری نیست که بتونید کار آی تی راحت گیر بیارید چون اصلا کلگری شهر آی تی نیست بیشتر بستگی به بازار نفت داره
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Hi there,
    Anyone knows how to toally eliminate demerit poins from absttact? I have done the defencive driving and it dropped down 3points but still the insurance copmany can get access to ticket, and they said it will be there for three years.
    !Never Give Up! Never Back Down! Just Concentrate on Your Target and Minimize Effects of Negative Aspects

نقل قول نوشته اصلی توسط Enthusiasm نمایش پست ها
    Hi there,
    Anyone knows how to toally eliminate demerit poins from absttact? I have done the defencive driving and it dropped down 3points but still the insurance copmany can get access to ticket, and they said it will be there for three years.
    Demerit points stay on your record for two years from the offence date.

Junior Member

سلام دوستان
    من قراره اگر قسمت بشه تا یک سال دیگه بیام آلبرتا ادمونتون. دانشگاه آلبرتا. دوره پست داک یک ساله. استادم بهم قول 45 تا 50 هزار تارو داده. نطرتون چیه؟
    مقدارش خوبه بده کمه؟ برای دو نفر. و در کل آیا سرما قابل تحمل هست یا نه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ajuan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قراره اگر قسمت بشه تا یک سال دیگه بیام آلبرتا ادمونتون. دانشگاه آلبرتا. دوره پست داک یک ساله. استادم بهم قول 45 تا 50 هزار تارو داده. نطرتون چیه؟
    مقدارش خوبه بده کمه؟ برای دو نفر. و در کل آیا سرما قابل تحمل هست یا نه؟
    ممنون
    با اون پول به راحتی میتوانید زندگی کنید. ما ۴ سال تحمل کردیم پس قابل تحمل هست در ضمن ۳ سال از این ۴ سال هم ماشین نداشتیم. سال اول سخته چون عادت ندارید بعدش عادت میکنید. دو سال آخر دیگه اینقدر عادت کرده بودیم هر روز در دمای منفی ۲۰ به مدت ۲۰ دقیقه پیاده می رفتیم دانشگاه و ۲۰ دقیقه هم پیاده برمیگشتیم

Junior Member

با سلام و احترام خدمت دایی جان
    من و همسر به همراه دختر دو سال و نیمم متقاضی مهاجرت به کانادا هستیم. همسرم 36 ساله مهندس برق قدرت و دارای هشت سال سابقه کاری مرتبط در زمینه تعمیر و نگهداری پست های فشار قوی و قهرمان جهانی و بین المللی در رشته کارانه هست. خودم فوق لیسانس منابع طبیعی گرایش جنگلداری هستم. متاسفانه یا خوشبختانه به تازگی با این فروم خیلی اتفاقی آشنا شدم و از راهنمایی های خیلی خوب شما استفاده کردم. خوشبختانه رو از این جهت گفتم که ماهی رو هر وقت از آب بگیریم تازه س و متاسفانه از این جهت که به تاریخ خیلی از پیام ها که نگاه کردم بر میگرده به سه چهار سال پیش ...
    حقیقتش اینه که خیلی گیج و مرددم که برای ورود به کانادا با توجه به رشته و تخصص همسرم کدوم شهر رو انتخاب کنیم که زودتر ایشون وارد بازار کار بشن و دخترم هم در یک محیط امنی رشد کنه.
    از یکی از بستگانم که پنج سال در ادمونتون به همراه خانومش زندگی دانشجویی داشت در مورد کلگری تحقیق کردم و ایشون بیان کردن که تا چند سال پیش خیلی شرایط کلگری عالی بود و متاسفانه بعد از کاهش قیمت نفت و افت شدید بازار نفت خیلی ها در کلگری بیکار شدن و این شهر رشد اقتصادیش راکد شد و حتی خیلی از ساختمون ها هم خالی از سکنه موند و ...
    خواهش من از شما اینه که با توجه به نظرات این آقا و اینکه مزایایی که شما از شهر کلگری در این فروم مطرح نمودید تا اینجایی که من مطالعه کردم برمیگرده به سال های 2012 و 2013 شرایط فعلی کلگری رو برای ورود یه خانواده با شرایط فعلی من چطور ارزیابی میکنید.
    اگه ممکنه هم در مورد تفاوت میزان سرمای کلگری و تورنتو هم بفرمایید چون وحشت عجیبی از سرمای کانادا در جان ما مهاجران هست
    عذرخواهی میکنم از طولانی شدن مطلب
    راهنمایی های شما تاثیر بسیییییار زیادی در تصمیم گیری ما خواهد گذاشت
    از لطف شما بی نهایت سپاسگذارم.

در مورد کار باید بگم تا حدودی شانسی هست. البته الان کلگری نرخ بیکاری حدود ۷ درصد داره که از جاهای دیگه مثل تورنتو بیشتره. من به شخصه اگر به من دو کار پیشنهاد بشه یکی در تونتو و یکی در کلگری، من کلگری رو انتخاب میکنم. به چند دلیل
    ۱- کلگری شهر منظمی هست
    ۲- مالیات بر خرید ۵ درصد در حالی که در تورنتو ۱۳ در صده.
    ۳- خونه در کلگری ارزونتره
    ۴- چون مهاجر کم داره شهر از یک کلاس خاصی برخوردار هست. آدمهایش رفتار بهتری به شما دارند
    ۵- چون جمعیت کم هست امکانات بیشتری برای هر فرد وجود داره و نیاز نیست تو صف های طولانی بمانید
    ۶- در بیشتر روزهای سال هوا آفتابی هست. البته ممکنه دمت منفی ۲۴ هم باشه
    البته همون طور که گفتم عیب کنونی کلگری نرخ بیکاریش هست.
    از لحاظ شدت سرما چندان فرقی نمیکنه اما مدت سرما در کلگری ۵ ماه در سال اما در تورنتو حدود ۳ ماه در سال هست.
    سرما وحشت نداره چون بدن در سال اول کاملا عادت میکنه. ما هر روز ۴۰ دقیقه تو سرمای منفی ۲۰ پیاده روی میکردیم بخاطر اینکه سالم باشیم چون در طول روز همش پشت کامپیوتر بودیم

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

من به خاطر وضعیت رکود کلگری بعد از ۴ سال دوباره جمع کردم از اول مهاجرت کردم به تورنتو.
    و الان حسابی دلم برای اون شهر زیبای دوست داشتنی تنگ شده؛ به همون دلایلی که زینی گفت!
    تورنتو یک ابر شهر شلوغ پرهیاهوی پرترافیکه که خیلی چیزاش من رو یاد تهرانی میندازه که هیچوقت دوستش نداشتم. خیلی گرونتر از کلگری هست ولی از طرف دیگه اقتصاد پررونقی داره و جا برای پیشرفت به مراتب از کلگری کنوتی بیشتره. ضمن اینکه هوم سیک هم نخواهید شد چون همه جا زبان فارسی یا تابلوهای مغازه های فارسی یا غذاهای با کیفیت ایرانی رو خواهید دید. (من اومدم تورنتو هوم سیک شدم ولی برای کلگری!)
    سرماش هم به نظرم بدتر از کلگری نباشه بهتر نیست. برای من خیلی آزار دهنده تر بوده نمیدونم به خاطر رطوبت بالاترش هست یا دوام بیشترش (کلگری یه باد گرم شینوک داره که هر از یکی دو هفنه هوا رو ۲۰-۳۰ درجه میبره بالا و یه استراحتی میده ولی اینجا انگار زمستونش وقتی میاد دیگه تا فصلش نگذره نمیره!).
    خلاصه ش اینکه اگه مستقیم از تهران بیاین تورنتو احتمالا همه چی خوب و قشنگ خواهد بود ولی برای منی که از کلگری اومدم چندان دوست داشتنی نیست. مهمترین نکته کاره؛ هرجا کار پر درامدتری پیدا کنین انتخاب بهتریه. و سرما رو اصلا جزو فاکتورها حساب نکنین چون همون جور که دوستان گفتن بعد از یه مدت عادت میکنین و ترستون میریزه.
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

چه جالب فکر میکردم فقط من هوم سیک کلگری میشم.
    کلگری به من آرامش خاصی میداد. مردمانش دوست داشتند به تو نگاه بکنند و با لبخند صبح بخیر بگند. اون آفتاب کلگری حتی در دمای منفی ۲۰ کلا روحیه من رو باز میکرد
    اینجا در اونتاریو برخی اوقات حس میکنی سفید پوسته تو دلش بهت بهش میده. حتی اون نوشته های فارسی تو تورنتو بیشتر من رو آزار میده چون بیشتر من رو یاد وطن می ندازه.
    در مورد سرمای اونتاریو، خوشبختانه من شکایتی ندارم چون با ماشین میرم سر کار و با ماشین هم بر میگردم و اصلا نمیفهمم بیرون چه خبره.

هوم سیکان کلگری کم نیستند انگار، منم 2 ماهه امده ام سیاتل اما برای کلگری دلم تنگ شده. هنور یک روز درمیان CBC اخبار کلگری رو چک میکنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)