صفحه 550 از 552 نخستنخست ... 50450500540541542543544545546547548549550551552 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,491 تا 5,500 , از مجموع 5513

موضوع: اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    بله بنده هم با شما موافقم که نه تنها مهاجران اروپاي شرقي بلکه همه مهاجرها رو باید با یک چشم نگاه کرد،برداشت من از صحبت‌های یکی از دوستان در پست قبلی این شد که ایشون ترجیح میدن در شهر و ایالتی و محیطی باشند که آسیایی و...کم باشه و بیشتر کانادایی ها حضور داشته باشن ،مثلا اینکه چون جمعیت مهاجرها در تورنتو بیشتر از کاناداییها به چشم میاد و درگلگری کمتر بنابراین البرتا کانادایی تر از اونتاریو است در حالیکه من معتقدم اگر ما با این دید به کانادا نگاه کنیم خودمون هم جزو همون کسانی هستیم که ایشون میخواد در جمعشون نباشه.
    دقیقا! جالبه که از فرهنگ و “صمیمیت” کانادایی های اصیل با خودش که مهاجره تعریف میکنه ولی خودش اون صمیمیت رو نداره نسبت به مهاجرین دیگه، و فرهنگ رو هم که هیچی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط imag نمایش پست ها
    إز نوع برخورد و رفتارشون و فرهنگشون كه خيلي واضحه و خيلي با فرهنگ غربي فاصله داره وهمينطور انگليسي صحبت كردنشون،،اروپاي شرقي همشون لهجه دارن تو انگليسي حرف زدن با اولين جمله مشخصة مگر اينكه نسل دوم يا سوم باشن كه دگه كانادايي به حساب ميان،+ بيشتر صحبت مربوط به انبوه اسيايي ها هست كه ظاهرشون مشخصة و هر جا درصدشون كمتره بهتر ميشه فرهنگ كانادايي و غربي رو تجربه كرد،
    شما خودتون هم جزو انبوه آسیائی ها هستید دوست عزیز. اگر میخواهید کلگری فرهنگ اصیل کانادایی اش رو حفظ کنه اونجا تشریف نبرید!

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

يعني برأي ١٠ كيلومتر بالاتر اتوماتيك جريمه ميشه و معلوم هم نيست كجا ها معمولا نصب شده ؟
    يعني بنظرتون سرماش و كلا هواش واقعا أذيت ميكنه يا قابل تحمل هست با توجه به مزايايي كه داره ؟
    چرا جاهایی که دوربین سرعت یا چراغ قرمز هست با تابلویی وجودش رو هشدار میدن.
    من دو تا چیز رو باید به صراحت به شما بگم که اگر نگرانشون هستید کلا به کانادا نباید مهاجرت کنید:
    ۱- سرما؛ همه ی جای کانادا کم و بیش زمستان های سردی داری ولی اصلا نباید فاکتوری برای تصمیم گیری شما باشه. بهش عادت میکنین و با پوشش مناسب و امکاناتی که هست ازار دهنده نخواهد بود پس فراموشش کنین.
    ۲- مهاجرین! کانادا سرزمین مهاجرینه. اگر با این پیشفرض بیاین که فلان نژاد فرهنگ پایین تری داره یا قیافه و لهجه ش دوست داشتنی نیست٬ همه جا -تاکید میکنم در همه جای کانادا- فقط عذاب خواهید کشید. پس این تفکر رو کنار بذارین. ما همه مهاجریم و اصلا زیبایی این کشور دوست داشتنی به تنوع نژادی و فرهنگیشه.
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما خودتون هم جزو انبوه آسیائی ها هستید دوست عزیز. اگر میخواهید کلگری فرهنگ اصیل کانادایی اش رو حفظ کنه اونجا تشریف نبرید!
    از دید کاناداییها ما آسیایی نیستیم خاورمیانه ای هستیم

متاسفانه نمیشه کاملا گفت که منظم بودن در کلگری ناشی از کمبود مهاجر هست یا ناشی از وجود منابع کافی برای هر فرد. مسلما آلبرتا استان پولداری هست و نفت باعث شده امکانات زیادی برای ساکنین اونجا فراهم بشه و در نتیجه رقابت برای دسترسی به منابع مانند استان های دیگه نیست
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

مرسي إز پاسخ كاملتون، به نظر من همينجور كه گفتيد واقعا جاي مناسبي هست تو كانادا و يكي إز بهترين شهرها واسه زنگي، الان مشكلي كه داره خيلي إز شهرهاي كانادا من جمله تورنتو و ونكوور روح فرهنگ كانادايي و اون احترام و جو صميمي و اصالت رو نميتونيد ببينيد، بيشتر إز أونكه كانادايي ببينيد اسيايي و هندي ميبينيد،،بنظرم تو شهرهاي متوسط و به نسبت بزرگ كلگري و تا حدي ادمونتون هنوز تا حد زيادي كانادايي موندن اون جو و روح رو بيشتر ميبينيد،، شما خودتون دگه نيستيد كلگري نقل مكان كرديد ؟
    شما کانادایی بودن رو چی تعریف می کنید؟ White بودن!؟
    آسیایی ها (چینی ها و کره ای ها) که به نظر من کانادایی های خیلی خوبی هستن، همه تحصیلکرده! هندی ها هم خیلی هاشون خوبند، خیلی هاشون مهندس اند. اتفاقا ارتباط گرفتن با اینها خیلی راحتتره تا سفید پوستها! سطح متوسط تحصیلات اینها بالاتر از سطح متوسط سفید پوستهاست. به این لحاظ ایالتها و شهرهایی که بیشتر از ایالت آلبرتا و شهرهاش آسیایی و هندی هستند، به نظرم از آلبرتا بهتر هستند!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    از دید کاناداییها ما آسیایی نیستیم خاورمیانه ای هستیم

متاسفانه نمیشه کاملا گفت که منظم بودن در کلگری ناشی از کمبود مهاجر هست یا ناشی از وجود منابع کافی برای هر فرد. مسلما آلبرتا استان پولداری هست و نفت باعث شده امکانات زیادی برای ساکنین اونجا فراهم بشه و در نتیجه رقابت برای دسترسی به منابع مانند استان های دیگه نیست
    دقیقا. اینها آسیا را ژاپن و کره و چین تعریف میکنند. اروپا هم کلا یک قاره، شمال افریقا و کشورهای اطراف خلیج فارس را هم خاورمیانه. امریکا و کانادا را نورث امریکا ، کشورهای جنوب قاره امریکا را سوث امریکن و پاناما و مکزیک و... را هم کاراییب. بقیه دنیا را هم خیلی کاری ندارند. کلا سیمپلیفاید شده میبینند دنیا را!
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

دوستان، اگر دانشجوی دانشگاه کلگری باشیم می‌تونیم از کتابخونه Calgary Public Library کارت عضویت بگیریم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kafka86 نمایش پست ها
    دوستان، اگر دانشجوی دانشگاه کلگری باشیم می‌تونیم از کتابخونه Calgary Public Library کارت عضویت بگیریم؟
    دانشجو هم نباشید میتونید،با کارت شناسایی حضورا به یکی از شعبه ها مراجعه کنید، عضویت رایگان هست و همه خدمات کتابخونه بهتون تعلق میگیره

سلام دوست عزیز
    من دیپلم الکترونیک دارم .یه مدرک فنی هم که اونجا به دردم بخوره مثل آشپزی یا آرایشگری هم میتونم بگیرم
    ضمن اینکه دانشجوی انصرافی مکانیک طراحی قطعات هستم.دو ترم مونده که کاردانیم رو بگیرم.به نظرتون این دو ترم رو بگذرونم بیام؟یا اینکه با این شرایطم میتونم اونجا ویزای تحصیلی یا کاری بگیرم؟
    بی زحمت یه خورده در این زمینه راهنماییم میکنید

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ahad_hasani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من دیپلم الکترونیک دارم .یه مدرک فنی هم که اونجا به دردم بخوره مثل آشپزی یا آرایشگری هم میتونم بگیرم
    ضمن اینکه دانشجوی انصرافی مکانیک طراحی قطعات هستم.دو ترم مونده که کاردانیم رو بگیرم.به نظرتون این دو ترم رو بگذرونم بیام؟یا اینکه با این شرایطم میتونم اونجا ویزای تحصیلی یا کاری بگیرم؟
    بی زحمت یه خورده در این زمینه راهنماییم میکنید
    گرفتن ویزای کار از خارج از کانادا تقریبا غیر ممکن هست. برای تحصیل هم دوره لیسانس اینجا حدود ۱۰۰ هزار دلار هزینه داره که با فرض دلار ۱۰ هزار تومنی آمریکا شما حدود ۷۵۰ میلیون در طول ۴ سال باید خرج کنید تا لیسانس بگیرید. فکر کنم به یک دهم این پول می تونید تو ایران دکترا بگیرید!
    کانادا برای هر کسی مناسب نیست حتی برای برخی تحصیلکرده ها هم مناسب نیست
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)