صفحه 12 از 32 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 320

موضوع: انتخاب گرایش مهندسی مکانیک؟؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : کدوم گرایش مکانیک در خارج از کشور فعال‌تره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar716 نمایش پست ها
    سلام.
    میخواستم بدونم جمله ی "یه ساخت و تولیدی بره رو کامپوزیت کار کنه" رو چه جوری ارزیابی میکنین؟
    بهتره فیلد های دیگه کار کنه یا اینم بد نیست براش؟
    تو آمریکا و کانادا کامپوزیت بحثش به روزه یا از مد افتاده؟
    من به برنامه نویسی بیشتر علاقه دارم تا اینا ولی چون موقعیتش پیش اومده برم طرف کامپوزیت میخوام بدونم چطوره؟
    ساخت و تولید دروس زیادی در ارتباط با مواد و ریخته گری و کلا مباحث نزدیک به اون پاس میکنه...کامپوزیت هم از جمله گرایش های تحقیقاتی مورد توجه و داغ در خارج از کشور هست....درسی در کارشناسی ساخت و تولید هست به نام "کامپوزیت" 3 واحدی که اختیاری هست و در کل یه ساخت و تولیدی میتونه کامپوزیت کار کنه و به تخصصش کاملا مرتبط هست...نظر شخصیه من مثبته

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

شما خوف نکن
    کسی هست که ساختیه رو نانوکاموپوزیت کار میکنه

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

اینکه یه ساختی حتما باید بره کامپوزیت رو قبول ندارم...ساخت صد ها گرایش داره و تو پست قبلی اشاره کردم به اونهائی که به روز هستند که کامپوزیت هم یکی از اوهاست...اما صرف کامپوزیت کار کردن/یا هر چیزی ...مهم نیست...مهمتر اینه در چه حدی کار کنی؟؟!!! ...در حد ISI ؟؟در ضمن خیلی هم به حرفای کسائی که تو ایرانند گوش نده...چون به من میگفتند شکل دهی خیلی اونور کار میکنند و راحت میشه مقاله داد ازش....از 10 تا دوستام که این فیلد کارر میکنن...کسی نتونست ISI بده.........................در ضمن توصیه من اینه برو دنبال علاقت.......پیشرفت تو جائی است که علاقه داری بهش...
    I love you USA

سلام
    بجث نانو کامپوزیت جزو بحثای تحریمی هست یا نه؟ آخه یکی از دوستان که تو این زمینه کار میکرد به مشکل خورد واسه ویزا!
    چه بحث هایی هست که این مشکل رو نداشته باشه؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    اینکه یه ساختی حتما باید بره کامپوزیت رو قبول ندارم...ساخت صد ها گرایش داره و تو پست قبلی اشاره کردم به اونهائی که به روز هستند که کامپوزیت هم یکی از اوهاست...اما صرف کامپوزیت کار کردن/یا هر چیزی ...مهم نیست...مهمتر اینه در چه حدی کار کنی؟؟!!! ...در حد ISI ؟؟در ضمن خیلی هم به حرفای کسائی که تو ایرانند گوش نده...چون به من میگفتند شکل دهی خیلی اونور کار میکنند و راحت میشه مقاله داد ازش....از 10 تا دوستام که این فیلد کارر میکنن...کسی نتونست ISI بده.........................در ضمن توصیه من اینه برو دنبال علاقت.......پیشرفت تو جائی است که علاقه داری بهش...
    من خودم زیاد از کامپوزیت خوشم نمیاد...بیشتر از نانو و برنامه نویسی خوشم میاد...ولی خوب با یکی از ارشد های دانشگامون صحبت کردم...گفت اگه تو کارهام بهم کمک کنی تو مقاله که میخوام بنویسم اسم سوم ردت میکنم...کارش رو کامپوزیت با زمینه ی فلزیه...خوب، بودن اسم یک دانشجوی کارشناسی توی یک مقاله ی ISI حتی اسم سوم میتونه نکته ی مثبتی باشه...برای اپلای کردن یه "مثلا" زمینه ی پژوهشی داشتن خوبه دیگه...
    بحث CAD/CAM و MEMS تو آمریکا چطوره؟
    تو ایران MEMS جایی کار میشه؟

من 1 کی از دوستام رفت امریکا برای ادامه تحصیل تو رشته هوافضا . میگفت اونجا الان 1 مدته به خاطر اوضاع ایران باسه کار تو این رشته اشک ادمو در میارن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

دوستان،من رشتم جامداته (متاسفانه) و قصد دارم برای ارشد از دانشگاه های آلمان پذیرش بگیرم،اینم بگم که به دروس سیالاتی خیلی علاقه دارم و از مقاومت و تنش متنفرم!!!می خواستم بدونم تو آلمان کدوم شاخه های مکانیک فعال تره و بازار کار بهتری براش هست??

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط r0bin نمایش پست ها
    دوستان،من رشتم جامداته (متاسفانه) و قصد دارم برای ارشد از دانشگاه های آلمان پذیرش بگیرم،اینم بگم که به دروس سیالاتی خیلی علاقه دارم و از مقاومت و تنش متنفرم!!!می خواستم بدونم تو آلمان کدوم شاخه های مکانیک فعال تره و بازار کار بهتری براش هست??
    مکانیک جامدات هم اتفاقا از نظر تحقیقاتی بسیار خوبه ...مگر اینکه علاقه ندارید......بهترین زمینه ها تو خارج از کشور رو دوستان گفتن.....CFD........CAD/CAM.....انرژی های نو...کامپوزیت....بایو.....مکاتر ونیک....ابزاردقیق.....در ضمن ضمینه هایی مثل ماشین کاری....هیدرولیک و پنوماتیک و شکل دهی و .....در خارج از کشور به مراتب کمتر مورد توجه قرار میگیره و توصیه میکنم زیاد به این گرایشها توجه نکنید

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    مکانیک جامدات هم اتفاقا از نظر تحقیقاتی بسیار خوبه ...مگر اینکه علاقه ندارید......بهترین زمینه ها تو خارج از کشور رو دوستان گفتن.....CFD........CAD/CAM.....انرژی های نو...کامپوزیت....بایو.....مکاتر ونیک....ابزاردقیق.....در ضمن ضمینه هایی مثل ماشین کاری....هیدرولیک و پنوماتیک و شکل دهی و .....در خارج از کشور به مراتب کمتر مورد توجه قرار میگیره و توصیه میکنم زیاد به این گرایشها توجه نکنید
    سلام میشه لطف کنید و راجع به MEMS هم اگه اطلاعی دارید توضیح بدید که بازار کار و تحقیقاتش بخصوص در کانادا برای مکانیک چه طوره؟ چون اینطورکه متوجه شدم اگرچه "میان رشته" ای بین برق و مکانیک و متالورژیه اما بیشتر از برق به سمتش می روند. ممنون
    ***You Can Win , If You Want***چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد / من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Gita نمایش پست ها
    سلام میشه لطف کنید و راجع به MEMS هم اگه اطلاعی دارید توضیح بدید که بازار کار و تحقیقاتش بخصوص در کانادا برای مکانیک چه طوره؟ چون اینطورکه متوجه شدم اگرچه "میان رشته" ای بین برق و مکانیک و متالورژیه اما بیشتر از برق به سمتش می روند. ممنون
    اتفاقا MEMS هم جزو موضوعات بسیار داغ مکانیک هست و به لیست بالا اضافه کنید....این ضمینه رو تا اونجایی که من میدونم بیشتر اساتید برقی و مکاترونیکی کار میکنن....در ضمن من فکر میکنم در عین اینکه موضوع داغیه ممکنه تو ویزا گرفتن نگرانی هایی رو ایجاد کنه....متالوژی رو تا اونجا که میدونم به اون صورت ارتباطی نداره و بین برق و مکانیکه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)