صفحه 13 از 32 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 320

موضوع: انتخاب گرایش مهندسی مکانیک؟؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : کدوم گرایش مکانیک در خارج از کشور فعال‌تره؟

متالورژی به اون مفهومی که تو ایران میشناسید هیچ ربطی به ممز نداره- اما اینجا اون رشته تفاوت زیادی داره که اسمش میشه material science و شدیدا هم ممزی هست.......

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    اتفاقا MEMS هم جزو موضوعات بسیار داغ مکانیک هست و به لیست بالا اضافه کنید....این ضمینه رو تا اونجایی که من میدونم بیشتر اساتید برقی و مکاترونیکی کار میکنن....در ضمن من فکر میکنم در عین اینکه موضوع داغیه ممکنه تو ویزا گرفتن نگرانی هایی رو ایجاد کنه....متالوژی رو تا اونجا که میدونم به اون صورت ارتباطی نداره و بین برق و مکانیکه
    ممنون از پاسختون، راجع به ویزا مگه توی نامه ی پذیرش می نویسن که تو چه زمینه ای می خوام مستر مکانیک بگیرم؟ من فکر می کردم فقط راجع به دپارتمان و مقطع تحصیلی می نویسن و داشتن فاند.
    ***You Can Win , If You Want***چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد / من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط Gita نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون، راجع به ویزا مگه توی نامه ی پذیرش می نویسن که تو چه زمینه ای می خوام مستر مکانیک بگیرم؟ من فکر می کردم فقط راجع به دپارتمان و مقطع تحصیلی می نویسن و داشتن فاند.
    نه تو نامه پذیرش نمی زنن.. اگه فاند داشته باشید و قرار باشه رو پروژه استادی کار کنید خوب اون موقع زمانی که دارن پرونده تون رو بررسی میکنن اطلاعات اون استاد و پروژه هاش هم در دسترسشون هست.. اما صرفا داشتن پذیرش مشکلی ایجاد نمی کنه، چون شما بسته به course هایی که بر میداری زمینه ات مشخص میشه.. از قبل اومدن چیزی معلوم نیست..
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Junior Member asad saghari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    asd

نقل قول نوشته اصلی توسط rego نمایش پست ها
    sسلام..دوستان....ممنون می شم اگه منو راهنمایی کنید.
    من لیسانس مکانیک دارم و ارشد روزانه هوا فضا گرایش مهندسی فضایی شهید بهشتی قبول شدم....خودم خیلی علاقه به ایرو داشتم و تصمیم این بود بعد ارشد برای دکترا خارج از ایران اقدام کنم...ولی متاسفانه مهندسی فضایی بیشتر کاراش تو لیست ممنوعه ویزا قرار داره...همش تو کارای امنیتی تعریف میشه...
    نظر شما چیه؟چکار کنم و یا رو چه زمینه ایی از همین الان کار کنم که بعدا به مشکل نخورم...
    ممنون.
    سلام
    من هم لیسانس هوافضا خوندم و ارشد هم مهندسی فضایی در دانشگاه خواجه نصیر، کمی تعجب کردم از حرفاتون ؟ می شه این لیست ممنونه ویزارو به ما هم نشون بدین ؟! تو این گرایش دست شما بسیار بازه برای انتخاب موضوعات غیر نظامی . مباحث ماهواره و مکانیک مدار مثلا.
    من نمی دونم شما چرا اومدین فضایی وقتی که به ایرو علاقه داشتید، حداقال می رفتید پیشرانش .
    به هر حال ، نا امید نباشید
    یکی از بهترین زمینه ها تو این گرایش ،مباحث طراحی کنترل فضاپیما هستش ، فوق العاده جذاب برای دانشگاه های ایالات متحده و البته بدون ممنوعیت ، فقط اونا به دوربین های با رزولیشن بالا و ماهواره های سنجش از دور حساس هستند که اون رو لازم نیست تو متن و یا اسم پروژ وارد کنی .افیسر سفارت به کلید واژه ها حساسه ، پس باید از کلید واژه های حساس بپرهیزی مثل (,Remote sensing satellites,space launch vehicles) البته شدیدا توصیه می کنم به سمت ماهواره بر نزدیک نشید که خطرناکه !!
    برای موضوع هم بهتره یک سری به دانشگاه های ایالات متحده بزنید ، و با توجه به موضوعات جذاب اونا انتخاب پروژه کنید . در ضمن به حرف اساتید شهید بهشتی هم زیاد گوش ندید ، البته به جز دکتر طلوعی !!!
    موفق و امیدوار باشید.
    ufo

رشته و دانشگاه

hi
    نقل قول:

"مباحث طراحی کنترل فضاپیما هستش ، فوق العاده جذاب برای دانشگاه های ایالات متحده و البته بدون ممنوعیت"

از کجا این رومیدونید که واسه ویزا مشکل ساز نیست؟ منبع این حرف شما کجاست؟ اگه حدس وگمان و یا شنیده های شماست ..که شاید اشتباه کنید یا شنیدید.اگه مرجع معتبر دارید اینجا لطفا بیارید که بچه ها گمراه نشند در انتخاب

رشته و دانشگاه
    asd

سلام
    البته تو این شرایط همه حرفها و اطلاعات در مورد تحصیل در ایالات متحده با عدم قطعیت هایی همراه است .
    اما این مطالبی که فرمودم ، حاصل بررسی نسبتا جامع دانشکده های هوافضای ایالات متحده و تجربیات دوستانم که تونستند یا نتونستند پذیرش بگیرند بود. البته از اونجایی که من به شدت درگیر یک سری مسائل هستم اطلاعات خوبی در مورد حساسیت های ایالات متحده دارم . و صرفا سعی می کنم حدس و گمانهامو بیان نکنم ، برای درک جذابیت ای موضوع هم می تونید به بررسی پروژه های دانشجویی و تز های ارشد و دکترا تو دانشگاه های ایالات متحده بپردازید ، دوست عزیز. طبیعتا بچه ها نباید تنها به یک حرف ساده از یک فرد ناشناس اکتفا کنند و باید خودشون هم به بررسی بپردازند.
    موفق و شاد باشید
    ufo
    نقل قول نوشته اصلی توسط Countdown نمایش پست ها
    hi
    نقل قول:

"مباحث طراحی کنترل فضاپیما هستش ، فوق العاده جذاب برای دانشگاه های ایالات متحده و البته بدون ممنوعیت"

از کجا این رومیدونید که واسه ویزا مشکل ساز نیست؟ منبع این حرف شما کجاست؟ اگه حدس وگمان و یا شنیده های شماست ..که شاید اشتباه کنید یا شنیدید.اگه مرجع معتبر دارید اینجا لطفا بیارید که بچه ها گمراه نشند در انتخاب

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط asad saghari نمایش پست ها
    سلام
    البته تو این شرایط همه حرفها و اطلاعات در مورد تحصیل در ایالات متحده با عدم قطعیت هایی همراه است .
    اما این مطالبی که فرمودم ، حاصل بررسی نسبتا جامع دانشکده های هوافضای ایالات متحده و تجربیات دوستانم که تونستند یا نتونستند پذیرش بگیرند بود. البته از اونجایی که من به شدت درگیر یک سری مسائل هستم اطلاعات خوبی در مورد حساسیت های ایالات متحده دارم . و صرفا سعی می کنم حدس و گمانهامو بیان نکنم ، برای درک جذابیت ای موضوع هم می تونید به بررسی پروژه های دانشجویی و تز های ارشد و دکترا تو دانشگاه های ایالات متحده بپردازید ، دوست عزیز. طبیعتا بچه ها نباید تنها به یک حرف ساده از یک فرد ناشناس اکتفا کنند و باید خودشون هم به بررسی بپردازند.
    موفق و شاد باشید
    ufo
    سلام

"هوافضای ایالات متحده و تجربیات دوستانم که تونستند یا نتونستند پذیرش بگیرند بود."

پذیرش گرفتن و نگرفتن با ویزا و لیست ممنوع خیلی فرق داره------------پذیرش رو به همه میدند...........سوال مورد بحت این موضوع لیست ممنوع ویزاست - نه پذیرش--------
    شما فکرکنم دو تا چیز مختلف رو با هم دارید میکس میکنید............پذیرش در یک زمینه ریسرچ ...................گرفتن ویزا در اون

رشته و دانشگاه
    asd

نقل قول نوشته اصلی توسط Countdown نمایش پست ها
    سلام

"هوافضای ایالات متحده و تجربیات دوستانم که تونستند یا نتونستند پذیرش بگیرند بود."

پذیرش گرفتن و نگرفتن با ویزا و لیست ممنوع خیلی فرق داره------------پذیرش رو به همه میدند...........سوال مورد بحت این موضوع لیست ممنوع ویزاست - نه پذیرش--------
    شما فکرکنم دو تا چیز مختلف رو با هم دارید میکس میکنید............پذیرش در یک زمینه ریسرچ ...................گرفتن ویزا در اون
    سلام دوست عزیز
    ببین عزیزم منظورم ویزا گرفتن بود ، اگه به کلیت متن ها توجه بیشتری می فرمودید ، کاملا واضح بود که بحث سر ویزا گرفتن حستش ، مخصوصا وقتی حرف از حساسیت و ممنوعیت تو متن می یاد "اطلاعات خوبی در مورد حساسیت های ایالات متحده دارم . "
    .
    "هوافضای ایالات متحده و تجربیات دوستانم که تونستند یا نتونستند ویزا بگیرند بود." .
    از احساس مسئولیت ممنونم.
    موفق و شاد باشید.
    ufo

biomechanics مخصوصا اگه بتونین سمت رباتهای جراح، Tactile یا MEMS برید عالیه

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

دوستان کسی در مورد Haptics اطلاعاتی داره؟!
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)