صفحه 2 از 32 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 320

موضوع: انتخاب گرایش مهندسی مکانیک؟؟

پیش فرض پاسخ : کدوم گرایش مکانیک در خارج از کشور فعال‌تره؟

موضوعهای روز دنیا البته فعالتر هستند بدون جانب داری از گرایش خاصی اما....

ددر این میان بحث گرفتن پذیرش به عنوان یک دانشجوی ایرانی و clearance را در نظر داشته باشید
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Senior Member pouya4 آواتار ها

ساخت و تولید خوبه، مخصوصا اگه یه استاد کاردرست داشته باشین که خودش داره میره جورجیا تک!
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Junior Member

من فکر کنم کنترل هم وضعیت خیلی خوبی داردالبته با نظر دوستان در مورد سیالات نیز موافق هستم
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

سلام
    من کلا با این تئوریها که فلان گرایش در گرفتنه پذیرش خیلی بهتره اصلان موافق نیستم برایه تمامی گرایشهای مکانیک فرصتهای خیلی خوبی وجود داره و خلاصه کسی با پیشینه خوب بی پذیرش نمیمونه. اما یه چیز واضحه فیلدی مثله بیو مکانیک توش خیلی فاند از بیرون دانشگاه وجود داره.و خیلی از استادام هم به من گفتن که واسه ساختو تولیدیها هم با زاره کاره خوبی وجود داره.هر چی کاربردی تر درس بخونین کار راحت تر گیر می آد(کار غیر دانشگاهی). کلان هر گرایشی هستین خیلی نگرانش نباشین پذیرش رو حتما می گیرین.

نقل قول نوشته اصلی توسط _Anathema_
    سلام
    من کلا با این تئوریها که فلان گرایش در گرفتنه پذیرش خیلی بهتره اصلان موافق نیستم برایه تمامی گرایشهای مکانیک فرصتهای خیلی خوبی وجود داره و خلاصه کسی با پیشینه خوب بی پذیرش نمیمونه. اما یه چیز واضحه فیلدی مثله بیو مکانیک توش خیلی فاند از بیرون دانشگاه وجود داره.و خیلی از استادام هم به من گفتن که واسه ساختو تولیدیها هم با زاره کاره خوبی وجود داره.هر چی کاربردی تر درس بخونین کار راحت تر گیر می آد(کار غیر دانشگاهی).
    منم با این موافقم مهم اینه که آدم "کاربلد" باشه وقتی میری یه جا سر کار میگن ما میخایم این کار رو بکنیم بلدی؟
    نمیگن معدلت چنده

نقل قول نوشته اصلی توسط _Anathema_
    کلان هر گرایشی هستین خیلی نگرانش نباشین پذیرش رو حتما می گیرین.
    خدا از دهنت بشنوه
    every thing is possible, but you must pay for it

Junior Member

در کل ،خود رشته مکانیک در دنیا رشته ی TOP ی محسوب میشه.حالا کدوم گرایشش فعال تره به نظرم زیاد مهم نیست.
    مهم اینه که تو هر گرایشی که هستی ،زمینه ی فعالیتون با موضوعات علمی روز دنیا یه تطابقی داشته باشه تا بتونی مخ استاده رو بزنی.
    پیکاسو:من آنچه را که فکر میکنم ،می کشم.نه آنچه را که می بینم!

در هنگام پیش بردن این بحث لطفا پارامتر ویزا گرفتن را هم در نظر داشته باشید. ممکن است شما از یک دانشگاه خوب در یک رشته عالی پذیرش بگیرید ولی به علت حساس بودن موضوع نتوانید...
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    در هنگام پیش بردن این بحث لطفا پارامتر ویزا گرفتن را هم در نظر داشته باشید. ممکن است شما از یک دانشگاه خوب در یک رشته عالی پذیرش بگیرید ولی به علت حساس بودن موضوع نتوانید...
    خیلی عالی میشه ما تو همین تاپیک لیست رشته هائی که برای سفارت ایجاد حساسیت میکنه هم داشته باشیم
    تا اونا رو اولویتهای دوم سوم خودمون بزاریم
    every thing is possible, but you must pay for it

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

من رشتم مکانیکه
    واقعا سخته به این سوال جواب دادن
    ولی اگه رشته های اصلی رو میگی یعنی جامدات و سیالات و ساخت و تولید
    تقریبا در هر کدوم میتونی خودت رو به دیگری مربوط و پذیرش بگیری
    مهم اینه که رو چه موضوعی کار کرده باشی
    چون هر سه گرایش یه چیزایی از هم دیگه میخونند و بیشتر در فوق لیسانس درووس تخصصی تر میشه ولی بازم بهم ربط دارند

Senior Member pouya4 آواتار ها

یه سوال!
    من لیسانس ساخت و تولید بودم فوق دارم میرم تولید، اونجا می تونم 3 تا گرایش انتخاب کنم، 1)سیستم های تولید، 2)تکنولوژی ساخت و 3)مدیریت تولید
    بین 1 و 2 شک دارم. به نظر شما اگه برم سیستم های تولید و صنایعی بشم آینده چی میگه؟
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)