صفحه 22 از 32 نخستنخست ... 1213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 320

موضوع: انتخاب گرایش مهندسی مکانیک؟؟

پیش فرض پاسخ : انتخاب گرایش مهندسی مکانیک؟؟

سلام
    دوستان کسی از وضعیت اپلای و گرفتن ویزا برای گرایش های مرتبط با انرژی مثل سیستم های انرژی اطلاعات داره؟
    لطفا اگه کسی چیزی میدونه بگه چون چن روز دیگه انتخاب رشته ارشد اگر زمینه انرژی سخت ویزا میدن انتخاب نکنم
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط studious نمایش پست ها
    سلام امیر جان شما در مورد بیو مکانیک تحقیقی انجام داده ای چون من خودم شرایطم مثل شماست دوست دارم یا کنترل بخونم یا بیومکانیک ولی هیچ پژوهشی در این زمینه انجام نداده ام ولی احساس می کنم یجوری به مسائل پزشکی علاقه دارم ولی نمی دونم من که مدلسازی خوشم نمی اد(کتیاو....) تو بیو مکانیک چه کاری دیگه می تونم انجام بدم؟
    نه منم اطلاعات خیلی زیادی ندارم.اینجا مطرح کردم دوستان پاسخ بدن.ولی شنیدم تو خارج خیلی بهش بها میدن

نقل قول نوشته اصلی توسط rmojtaba نمایش پست ها
    سلام.

به نظر من بیومکانیک یه دانشگاه خوب ارجحیت داره چون اولا برای پذیرش گرفتن اسم و رسم دانشگاه مقطع قبلی خیلی مهمه، ثانیا زمینه بیومکانیک الان به شدت رونق پیدا کرده و تا جایی که من دیدم خیلی از اساتید جوون (که نیاز بیشتری به به دانشجو دارن قاعدتا) در زمینه بیومکانیک هم فعال هستن.
    با تشکر از شما مجتبی عزیز.یعنی بین تبدیل و بیو اول بیو رو بزنم بعد تبدیلارو؟ این بیو مکانیک تو همه دانشگاه های تهران هستش یا بعضیا دارن؟اگه همش هست ترتیب اولویت دانشگاهاشم بگین ممنون میشم.با رتبه 200 شما اگه بودی به ترتیب چیارو میزدی با ذهنیت apply؟بازم ممنون

دوستان عزیز موندم بین دانشگاه های امیر کبیر-علم و صنعت-خواجه نصیر -صنعتی اصفهان ترتیب اولویت برای apply کدومه؟خیلی ممنون از پاسخاتون

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_amir_21 نمایش پست ها
    با تشکر از شما مجتبی عزیز.یعنی بین تبدیل و بیو اول بیو رو بزنم بعد تبدیلارو؟ این بیو مکانیک تو همه دانشگاه های تهران هستش یا بعضیا دارن؟اگه همش هست ترتیب اولویت دانشگاهاشم بگین ممنون میشم.با رتبه 200 شما اگه بودی به ترتیب چیارو میزدی با ذهنیت apply؟بازم ممنون
    همونطور که قبلا هم گفتم به نظر من کلا شهرت دانشگاه و شناخته شده بودن اون خیلی مهمه و اگه من باشم اول تبدیل انرژی های دانشگاه های برتر ایران رو انتخاب میکردم و بعدش بیومکانیک اونها رو، چون به هرحال زمینه کاربردی تبدیل انرژی خیلی گسترده تر از بیو هست (دقت کنید که در پاسخ سوال قبلیتون من بایو یه دانشگاه بهتر رو به تبدیل یه دانشگاه پایین تر ترجیح داده بودم، وگرنه کلا تبدیل رشته پرکاربردتریه)
    بقیه سوالاتتون بستگی به دفترچه انتخاب رشته امسال داره و از اونجا میتونید اطلاعات به روز رو استخراج کنید.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

نقل قول نوشته اصلی توسط rmojtaba نمایش پست ها
    همونطور که قبلا هم گفتم به نظر من کلا شهرت دانشگاه و شناخته شده بودن اون خیلی مهمه و اگه من باشم اول تبدیل انرژی های دانشگاه های برتر ایران رو انتخاب میکردم و بعدش بیومکانیک اونها رو، چون به هرحال زمینه کاربردی تبدیل انرژی خیلی گسترده تر از بیو هست (دقت کنید که در پاسخ سوال قبلیتون من بایو یه دانشگاه بهتر رو به تبدیل یه دانشگاه پایین تر ترجیح داده بودم، وگرنه کلا تبدیل رشته پرکاربردتریه)
    بقیه سوالاتتون بستگی به دفترچه انتخاب رشته امسال داره و از اونجا میتونید اطلاعات به روز رو استخراج کنید.
    بله حق با شماست.چون علاقه هم تو ارشد خیلی مهمه و با گرایشای دینامیک کنترل و اینا خیلی حال نمیکنم اونارم حتی دانشگاه خوب فک کنم نزنم بهتره.خیلی ممنون مجتبی جان

دوستان خواهشا کمک کنین.داشتم گرایشارو میدیدم یه گرایش هست به اسم مهندسی سیستم های انرژی که با رتبه 200 ایناهم احتمال قبولی تو شریف داره.کسی میدونه چجوریاست این رشته.برای پذیرش چجوریه.آخه میگم خیلی کم انتخابش میکنن.با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم اولویت دانشگاه های تهران تو تبدیل انرژی برای گرفتن پذیرش رو بدونم
    و اینکه رتبه دانشگاه تو گرفتن فاند چقدر میتونه موثر باشه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد تبدیل انرژی دانشگاه تهران

با سلام از مهندسای عزیز تقاضا دارم به این سوال بنده پاسخ بدن
    من امسال کنکور ارشد دادم و الان که زمان انتخاب رشتمه بین تبدیل شبانه دانشگاه تهران و طراحی کاربردی شریف (پروژه ارشد در زمینه بایو) و تبدیل روزانه امیرکبیر مرددم و به هر دو رشته علاقه دارم
    هدف اصلیمم اپلای کردن واسه دکتراس درضمن دادن شهریه شبانه تهران واسم خیلی سنگینه
    میخاستم در مورد انتخاب دانشگاه و رشته ازتون راهنمایی بگیرم

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud72 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم اولویت دانشگاه های تهران تو تبدیل انرژی برای گرفتن پذیرش رو بدونم
    سلام.
    به نظر من به ترتیب شریف، تهران، امیرکبیر، علم و صنعت، تربیت مدرس، خواجه نصیر
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)