صفحه 24 از 32 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 320

موضوع: انتخاب گرایش مهندسی مکانیک؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد تبدیل انرژی دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : انتخاب گرایش مهندسی مکانیک؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behnammeca نمایش پست ها
    سلام به همگی
    کسی در مورد
    تبدیل دانشگاه تهران گرایش ماشین های ابی
    چیزی میدونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
    با رتبه 99 تبدیل چی کار کنم خب ؟؟؟؟؟؟؟
    من از دانشجوهای این رشته پرسیدم میگفتن اصلن گزینه مناسبی برای اپلای نیست و از 10 نفر شاید 1-2 نفر بتونن اپلای کنن

سلام مجدد
    اقا این مکاترونیک شریف چطوره؟؟؟؟؟؟
    (رتبه 99 تبدیل که نمیخاد بره امیر کبیر)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS Mechanical Engineering - Sharif

سلام دوستان

من امسال ارشد دادم و انتخاب رشته هم کردم . هوافضا با اینکه 35 شدم اما سراغش نرفتم واسه اپلای
    در مکانیک به سیالات یا جامدات محض علاقه خاصی ندارم و بیشتر دوست دارم ترکیبی کار کنم و ازونجا که به زمینه خودرو هم علاقه دارم سیستم محرکه شریف رو در اولویت هام زدم چون هم دروس سیالاتی داره و هم جامداتی و احتمال قبولیم هست . اگر اون نشد طراحی کاربردی تهران رو قبولم

حالا بنظر شما اپلای چطوره از این رشته ها ؟ (سیستم محرکه و طراحی کاربردی )

لیسانس علم و صنعت هستم با معدل 16

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک تهران

سلام
    گرایش مورد علاقه من در مکانیک computational mechanics به ویژه در حوزه CFD هست . من یه پذیرش در رشته advanced math and mathematical engineering از دانشگاه UPC گرفتم . همون طور که دوست عزیزمون rmojtaba گفت این حوزه بیشتر وارد مقوله applied math میشه و به قول ایشون دیگه شاخه مکانیک نیست. میخام نظر دوستان رو بدونم . با توجه به اینکه میخام برای phd هم ادامه بدم در حوزه CFD کمی دو دل شدم . الان بچه های ریاضی کاربردی خیلی از بیکاری گله دارن. نکنه به سرنوشت اونا دچار شم. خواه نا خواه بازار کار مکانیک همه جا خیلی بهتره.

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط enmmisagh نمایش پست ها
    سلام
    گرایش مورد علاقه من در مکانیک computational mechanics به ویژه در حوزه CFD هست . من یه پذیرش در رشته advanced math and mathematical engineering از دانشگاه UPC گرفتم . همون طور که دوست عزیزمون rmojtaba گفت این حوزه بیشتر وارد مقوله applied math میشه و به قول ایشون دیگه شاخه مکانیک نیست. میخام نظر دوستان رو بدونم . با توجه به اینکه میخام برای phd هم ادامه بدم در حوزه CFD کمی دو دل شدم . الان بچه های ریاضی کاربردی خیلی از بیکاری گله دارن. نکنه به سرنوشت اونا دچار شم. خواه نا خواه بازار کار مکانیک همه جا خیلی بهتره.
    سلام.

این مشکلاتی که گفتید برای ادامه تحصیل و یا اشتغال به کار در خارج از کشور چندان جدی نیست، چون مهم سابقه پژوهشی شما و میزان ارزشمند بودن نتایج اونه، نه اسم رشته تحصیلی. تا جایی که من دیدم مثلا اعلام میشه که ما به یه نفر با تخصص CFD برای شبیه سازی احتراق دوفازی احتیاج داریم و روی رشته تحصیلی تاکید نمیشه.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط rmojtaba نمایش پست ها
    سلام.

این مشکلاتی که گفتید برای ادامه تحصیل و یا اشتغال به کار در خارج از کشور چندان جدی نیست، چون مهم سابقه پژوهشی شما و میزان ارزشمند بودن نتایج اونه، نه اسم رشته تحصیلی. تا جایی که من دیدم مثلا اعلام میشه که ما به یه نفر با تخصص CFD برای شبیه سازی احتراق دوفازی احتیاج داریم و روی رشته تحصیلی تاکید نمیشه.
    سلام
    به نظرتون تاپ ترین موضو عات تو گرایش های مکانیک چیه ها هستند؟؟ که اگه تو اونا خودمونو به یه سطح قابل قبولی برسونیم اپلای کردنمون آسونتر میشه؟؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط behnammeca نمایش پست ها
    سلام مجدد
    اقا این مکاترونیک شریف چطوره؟؟؟؟؟؟
    (رتبه 99 تبدیل که نمیخاد بره امیر کبیر)
    رتبه 99 بره دانشگاه تهران . شاید یه کوچولو با هم فرق داشته باشند ولی حیفه با این رتبتون برین مکاترونیک
    برین طراحی کاربردی تهران یا تبدیل انرژی تهران .دانشگاه تهران اگه از شریف سرتر نباشه تو مکانیک کمترم نیست.
    موفق باشید.

Junior Member

دوستان زمینه هایی مثل Surface Science, Condensation , Boiling , Desalination تو مکانیک و آمریکا چجوریه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه بوعلی سینا

سلام دوستان
    میخواستم بدونم مباحثی مثل multifunctional materials و adaptive composites از نظر جایگاه و شانس برای اپلای چه طوره؟

Junior Member

در رابطه با انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد،
    خودم پروژه ایی که کار کردم در رابطه با انفجار بوده، بخاطر خاص بودنش اصن نمیخوام تو این زمینه ها موضوع انتخاب کنم. حالا سوالم اینه که موضوعاتی که الان تو دنیا شاخصه تو چه محور هایی هستن.
    جامداتم، چیزی که خودم علاقه دارم ترکیبی ار روباتیک و اعضای مصنوعی بدنه، ولی هیچ ایده ایی ندارم چقدر میتونه سخت باشه. بعد سوال دیگه امکانش هست استاد خارجی در رابطه با پروژه پیدا کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)