صفحه 3 از 32 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 320

موضوع: انتخاب گرایش مهندسی مکانیک؟؟

پیش فرض پاسخ : کدوم گرایش مکانیک در خارج از کشور فعال‌تره؟

سلام به همه دوستان!
    من واقعا" متاسفم که بحث های نه چندان مناسبی مانند این مطرح می شود. بالاترین شانس پذیرش در زمینه ای است که شما تجربه قبلی دارید (مقاله یا تز) بدون توجه به گرایش آن. موضوعات کاری هم معمولا" بر اساس تخصص هایی خاص تر است که به همگی به عنوان زیر شاخه های یک دانشکده (مکانیک، هوافضا، ...) به شمار می روند.
    If A equals success, then the formula is&nbsp; A =&nbsp; X + Y + Z<br /> X is work. Y is play. Z is keep your mouth shut

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط sandbad
    نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    در هنگام پیش بردن این بحث لطفا پارامتر ویزا گرفتن را هم در نظر داشته باشید. ممکن است شما از یک دانشگاه خوب در یک رشته عالی پذیرش بگیرید ولی به علت حساس بودن موضوع نتوانید...
    خیلی عالی میشه ما تو همین تاپیک لیست رشته هائی که برای سفارت ایجاد حساسیت میکنه هم داشته باشیم
    تا اونا رو اولویتهای دوم سوم خودمون بزاریم
    بهترین مرجع TAL-Technology Alert List-ه.
    سعی کنید تزتون و مخصوصاً زمینه ای که در آینده می خواین روش کار کنین توی این لیست نباشه.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    در هنگام پیش بردن این بحث لطفا پارامتر ویزا گرفتن را هم در نظر داشته باشید. ممکن است شما از یک دانشگاه خوب در یک رشته عالی پذیرش بگیرید ولی به علت حساس بودن موضوع نتوانید...
    خیلی عالی میشه ما تو همین تاپیک لیست رشته هائی که برای سفارت ایجاد حساسیت میکنه هم داشته باشیم
    تا اونا رو اولویتهای دوم سوم خودمون بزاریم
    سعی کنید تزتون و مخصوصاً زمینه ای که در آینده می خواین روش کار کنین توی این لیست نباشه.
    ars عزیز یه لینکی یه آدرسی یه چیزی که جزئی تر باشه.
    every thing is possible, but you must pay for it

Senior Member pouya4 آواتار ها

بفرمایید...
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    كافيه توي google جستجو كني. اينم لينكش:
    www.bu.edu/isso/forms/tal.pdf
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

سلام
    منم یه سوال مشابه دارم.
    می خواستم بدونم کلا گرایش HEAT ENG (انتقال حرارت،کنترل حرارتو...) تو ایران و خارج از ایران از نظر دانشگاهی و بازار کار چطوره؟...موضوع به روزی هست یا نه..به خصوص زمینه ی coating...
    TNX FOR UR ATTENTION
    فراموش کن چیزیو که نمی تونی بدست بیاری،و سعی کن بدست بیاری چیزیو که نمی تونی فراموش کنی...

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

يك سوال از افرادي كه ساخت وتوليدي هستند
    گرايش cad/cam كه تنها جزو زير شاخه ي ساخت محسوب ميشه در خارج از كشور چه جايگاهي داره و آينده اش چگونه است؟ ???
    از كساني كه سر رشته دارند جهت مشورت موضوعات مختلف در اين تخصص ،‌بسيار استقبال مي شود

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

There is not such thing as CAD/CAM as a division, but it could be accounted for a main area in Mechanical
    also nobody can tell you about its future, but as computerized and programmable production lines are growing, there is no doubt in its importance in future;

In addition, keep in mind that CAD/CAM hardly could be a kind of knowledge, rather you can rely on it as a SKILL
    specially if you are users of a CAD/CAM program or skill, unless you are mainly at the heart of designing a CAD/CAM line/program and production ,Manufacturing line; Be advised if you only calculate and technically draw parts and stresses in a body under external forces you are not necessarily a knowledge in this field but an expert
    Cad/Cam have many aspects in them, some one should be narrowed down which features of them are applicable to its background and application

N!MA
    Guest

سلام...
    من برای فوق مکانیک میخوام برای دانشگاههای لندن اپلای کنم یکی از اشنا ها گفت به جای مکانیک برو sustainable energy بخون هم اونجا خوبه هم تو ایران جدید و بهتره و اینده خوبی داره نظر شما چیه ؟ البته میخواستم تاپیک جدید بزنم که همینجا مطرح کردم نمیدونم جاش درسته یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط N!MA
    سلام...
    من برای فوق مکانیک میخوام برای دانشگاههای لندن اپلای کنم یکی از اشنا ها گفت به جای مکانیک برو sustainable energy بخون هم اونجا خوبه هم تو ایران جدید و بهتره و اینده خوبی داره نظر شما چیه ؟ البته میخواستم تاپیک جدید بزنم که همینجا مطرح کردم نمیدونم جاش درسته یا نه
    این موضوع (sustainable energy) دقیقا تز ارشد من بود - در اروپای شمالی و کانادا موضوع روز محسوب میشه و رو همین حساب هم من تونستم واسه PhD تو همین زمینه از کانادا پذیرش بگیرم - اما هیچ دید روشنی نسبت به آینده این رشته تو ایران ندارم - تنها چیزی که ما تو ایران، به وفور و به قیمت ارزان داریم انرژی است و به همین دلیل تنها چیزی که اصلا اهمیت نداره، آینده تامین انرژی و انرژیهای جایگزین و محیط زیست هست ! البته کارهای کوچکی انجام گرفته اما در قیاس با حجم سرمایه گذاری و برنامه ریزی کشورهای مذکور، یه شوخی به نظر میرسه! اگر قصد برگشت به ایران رو داری، من به شخصه توصیه میکنم بیشتر مطالعه کنی.
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)