صفحه 31 از 32 نخستنخست ... 212223242526272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 320

موضوع: انتخاب گرایش مهندسی مکانیک؟؟

پیش فرض پاسخ : انتخاب گرایش مهندسی مکانیک؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dontgiveup نمایش پست ها
    سلام دوستان; من مهندسی مکانیک خوندم و واسه مستر قصد دارم سال 2018 آلمان اپلای کنم; میخواستم ببینم کسی که مستر مکانیک داره میتونه تو صنعت نفت و گاز مشغول به کار بشه; یا آلمان یا خارج از اون
    یا بهتر بگم صنعت نفت و گاز کار مرتبط با مکانیک محصوب میشه؟؟؟; چون واسه گرفتن بلو کارت یا ویزای کاری کار مرتبط احتیاج هست
    از اساتیدی که اطلاع دارن ممنون میشم پاسخ بدند
    سلام
    رشته ی مهدسی مکانیک کلا با چنین صنعتی سرو کار نزدیک دارد. بویژه رشته ی سیالات! و در ایران که مهندسین مکانیک بسیاری در این صنعت مشغول فعالیت هستند.

سلام من لیسانس مکانیک سیالات هستم ولی تو مدرکم فقط مکانیک میخاستم بدونم در مقطع فوق لیسانس چه رشته ای بخونم که مربوط به خودرو و مهندسی خودرو و مکانیک خودرو باشه و در کدوم دانشگاه یا موسسه فاخ هخ شوله یا هخ شوله و در کدام شهر آلمان ؟ خیلی ممنون

عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
    من فارغ التحصیل کارشناسی مهندس مکانیک از دانشگاه سراسری هستم قصدم اینکه کارشناسی ارشد تو یکی از دانشگاه های آلمان بخونم
    ،هدف و علایقم کلاً به اتومبیل و مباحث مربوط به خودرو خیلی علاقه مندم.از یه طرف دیگه هم بحث رو بورس بودن و آینده شغلی و علمی رشته هست و اینکه از طرف دیگه هم به خودرو مربوط باشه . خواستم بدونم چه رشته ای را و چه شهری را در آلمان برای رشسته فوق لیسانس بخونم و اینکه راه ارتباطی با کسی که این مسیر رو رفته یا میدونه میتونم داشته باشم . خیلی ممنون میشم از راهنماییتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي مكانيك دانشگاه آزاد كرج

دوستان سلام ، من از راهنمايي علاقة خاصي به مهندسي خودرو و ميكانيزم ها داشتم و هنوزم دارم اما چند ماهي ميشه كه با برنامه نويسي ، الكترونيك و رباتيك آشنا شدم و خيلي هم علاقه منذ شدم ، ميخواستم بپرسم اگر بخوام براي فوق برم مكاترونيك يا روباتيك بهتره ليسانس مكانيك داشته باشم يا برق الكترونيك ؟؟؟؟
    ، تو سايتاي خارجي هم گشتم اكثرا ميگن برق ولي يكسري ميگن مكانيك چون گسترده هست و مطالب زيادي رو پوشش ميده حتي الكترونيك ( البته مباني برق در مكانيك رو ديدم نميدونم چقدر مفيد باشه ؟ )
    و حتي اگر نخواستي رباتيك و مكاترونيك بري براي گرايش و دانشت دست باز تره ، خواستم نظرتون رو در دوحالت بدونم .
    ممنون

فقط بند پ و دیگر هیچ

Junior Member

سلام، با لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه تهران با معدل 17 ، برای مقطع ارشد میتونم مهندسی نفت بخونم؟ از چه دانشگاه هایی امکان پذیرش فول فاند هست؟از کدوم کشورها گرفتن پذیرش راحتتر و بهتره اروپا،استرالیا،کانادا یا آمریکا؟

ApplyAbroad Superstar

[SIZE=medium]سلام بر شما[/SIZE]

[SIZE=medium]من یه سوال داشتم در خصوص گرایش مکانیک، یکی‌ از دوستانم که لیسانس مکانیک ساخت و تولید داره واسه مستر می‌خواد گرایش انتخاب کنه و واسه دکترا می‌خواد بره کانادا یا آمریکا[/SIZE]

[SIZE=medium]روی ۲ تا گرایش گیر یکی‌ manufacturing (قراره روی پرینتر سه بعدی کار کنه ) و دیگری bio mechanic که همون آناتومی انسان است.[/SIZE]

[SIZE=medium]می‌خواستم بدونم اگه روی addative manufacturing کار کنه مشکل ساز می‌شه؟ آخه ممکن بحث کمپزیت و مواد هم هست[/SIZE]

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    [SIZE=medium]سلام بر شما[/SIZE]

[SIZE=medium]من یه سوال داشتم در خصوص گرایش مکانیک، یکی‌ از دوستانم که لیسانس مکانیک ساخت و تولید داره واسه مستر می‌خواد گرایش انتخاب کنه و واسه دکترا می‌خواد بره کانادا یا آمریکا[/SIZE]

[SIZE=medium]روی ۲ تا گرایش گیر یکی‌ manufacturing (قراره روی پرینتر سه بعدی کار کنه ) و دیگری bio mechanic که همون آناتومی انسان است.[/SIZE]

[SIZE=medium]می‌خواستم بدونم اگه روی addative manufacturing کار کنه مشکل ساز می‌شه؟ آخه ممکن بحث کمپزیت و مواد هم هست[/SIZE]
    سلام
    به نظر من برای امریکا مواردی که مشکل ایجاد میکنه در زمینه موردی که شما مطرح کردید در چند مرحله هست:
    1. رزومه 2. عدم انطباق رزومه داده شده به سفارت و دانشگاه 3. برخی دانشگاه های کشور 4.زمینه کاری و بک گراند برخی اساتید راهنما و رفرنس
    5. کلمات استفاده شده و نحوه بیان مطالب علمی با افیسر 6.مقالات ایندکس شده اپلیکنت 7. ریسرچ پلن
    مثلا دوستان میخوان نانو کارکنند برخی ویزا میگیرن و برخی نه؛ به همین دلایل وابسته هست. یا همه کامپوزیت ها یا مواد یا توربین ریجکت نیستند.
    یا در رشته خودمن تحقیق روی چسب زخم یا نخ بخیه یا برخی حوزه های بیوانفورماتیک یا تحقیقات وابسته به بافت و ارگان یا سم شناسی یا بیوتک ریجکت شدند و برخی نه. به نظر من طوری موارد ذکر شده رعایت کنند که حداقل حساسیت ایجاد کنند و بخصوص در مصاحبه خیلی ساده و کلی بدون اشاره به اصطلاحات علمی پرزنت کنند. من وقتی additive سرچ میکنم خیلی روی بافت و ارگان هست و خیلی ایمن نیست.
    از نظرات سایر دوستان استفاده کنید. موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من برای امریکا مواردی که مشکل ایجاد میکنه در زمینه موردی که شما مطرح کردید در چند مرحله هست:
    1. رزومه 2. عدم انطباق رزومه داده شده به سفارت و دانشگاه 3. برخی دانشگاه های کشور 4.زمینه کاری و بک گراند برخی اساتید راهنما و رفرنس
    5. کلمات استفاده شده و نحوه بیان مطالب علمی با افیسر 6.مقالات ایندکس شده اپلیکنت 7. ریسرچ پلن
    مثلا دوستان میخوان نانو کارکنند برخی ویزا میگیرن و برخی نه؛ به همین دلایل وابسته هست. یا همه کامپوزیت ها یا مواد یا توربین ریجکت نیستند.
    یا در رشته خودمن تحقیق روی چسب زخم یا نخ بخیه یا برخی حوزه های بیوانفورماتیک یا تحقیقات وابسته به بافت و ارگان یا سم شناسی یا بیوتک ریجکت شدند و برخی نه. به نظر من طوری موارد ذکر شده رعایت کنند که حداقل حساسیت ایجاد کنند و بخصوص در مصاحبه خیلی ساده و کلی بدون اشاره به اصطلاحات علمی پرزنت کنند. من وقتی additive سرچ میکنم خیلی روی بافت و ارگان هست و خیلی ایمن نیست.
    از نظرات سایر دوستان استفاده کنید. موفق باشید
    خیلی سپاس از شما.
    پس شما در واقع هر دو گرایش رو وابسته به اون 5 مورد حساسیت زا میدونید؟
    چون کار روی بایومکانیک یا پرینت سه بعدی در بحث دندانپزشکی یا موارد اعضای مصنوعی بدن ممکنه حساسیت زا باشه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    خیلی سپاس از شما.
    پس شما در واقع هر دو گرایش رو وابسته به اون 5 مورد حساسیت زا میدونید؟
    چون کار روی بایومکانیک یا پرینت سه بعدی در بحث دندانپزشکی یا موارد اعضای مصنوعی بدن ممکنه حساسیت زا باشه؟
    سلام
    تقریبا بله، چون بیشتر از هفتاد درصد فیلدهایی که ذکر کردم مرتبط با پزشکی هست و قاعدتا باید سیف باشه ولی مشاهدات و تجربیات برخی دوستان غیر از این بوده. در نتیجه من توصیه می کنم جانب احتیاط رعایت کنید.
    نه بخاطر اینکه پرینت سه بعدی در اعضا ی مصنوعی کاربرد داره بلکه برخی کاربردهای پرینت سه بعدی فراتر از این مقوله هست. موردی که من دیدم این هست که تکنولوژی های جدید که ما فقط ظاهر تکنولوژی در مقالات می بینیم کاربردهای گسترده تری داره و ما بی اطلاع در رزومه یا ریسرچ پلن می نویسم یا برای افیسر پرزنت می کنیم.
    به هر حال من از دوستان گرایش ها مهندسی اطلاعات چندانی ندارم و ریجکت ها بیشتر مربوط به گروه علوم پایه و پزشکی بوده. از نظرات سایر دوستان استفاده کنید. موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)