صفحه 5 از 32 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 320

موضوع: انتخاب گرایش مهندسی مکانیک؟؟

N!MA
    Guest

پیش فرض پاسخ : کدوم گرایش مکانیک در خارج از کشور فعال‌تره؟

این رشته ای که میگم sustainable energy هست اسمش کسی اطلاعاتی در موردش داره ؟ من بیشتر به جامداتی ها علاقه دارم تا سیالات لیسانسم هم طراحی جامدات هستش ولی برا فوق یکی از اشناها که از اساتید دانشگاههای تهران هست اینو بهم پیشنهاد کرد بخونم بیزحمت منو راهنمایی کنین البته از نظر اینده برا داخل ایران چون بر میگردم

نقل قول نوشته اصلی توسط N!MA
    این رشته ای که میگم sustainable energy هست اسمش کسی اطلاعاتی در موردش داره ؟ من بیشتر به جامداتی ها علاقه دارم تا سیالات لیسانسم هم طراحی جامدات هستش ولی برا فوق یکی از اشناها که از اساتید دانشگاههای تهران هست اینو بهم پیشنهاد کرد بخونم بیزحمت منو راهنمایی کنین البته از نظر اینده برا داخل ایران چون بر میگردم
    میشه لطفا اسم اون استاد دانشگاه تهران رو واسم بنویسی ؟ می تونی واسم پیغام خصوصی بذاری. ممنون
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

به نظر من گرايشهاي ميان رشته‌اي دارن رو بورس ميان و قطعا تا چند سال آينده داراي آينده شغلي بهتري هم خواهند بود.

Junior Member sikma آواتار ها

پیش فرض پاسخ : mechanic

نقل قول نوشته اصلی توسط ونداد
    متاسفانه برای سیالات و مخصوصا CFD همه جا POSITION بیشتر هست هم اروپا و هم امریکا. من خودم فوق جامدات هستم ولی لیسانس سیالات بودم. نباید انتظار داشته باشین اوون برتری که تو ایران موقع انتخاب رشته برای جامدات بود تو بقیه دنیا هم باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط seyied
    بیومکانیک به مراتب جلوتر از سایر قسمت های مکانیک واسه APPLY بعد سیالات محاسباتی هست

نقل قول نوشته اصلی توسط mecha
    manufacturing & biomechanics
    اینها آخرشند براحتی پدیرش می گیرید اکه این کاره باشید بعدا هم سیالات و رباتیک
    در مورد بیومکانیک یا بیومدیکال من تعجب میکنم که دوستان انقدر اصرار دارن
    منم دیگه داشتم یواش یواش به این سمت میرفتم ارشد بیومکانیک شرکت کنم ولی امروز رفتم سایت اکثر دانشگهاه های کانادا و نکته جالب این بود که توی کادر اساتید سی ، چهل نفری فقط یک یا دو و نهایتا چهارتا تا استاد بودن که زمینشون بیومکانیک بود
    ولی شاید به جرئت میتونم بگم بالای 50 درصدشون تو زمینه flow , fluid , energy ,combustion , heat و . . . اینو جور مسائل بودن و بعدش هوافضا
    پرستویی که به فکر مهاجرت هست، از ویرانی آشیانه نمی هراسد

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

cuz bio is pretty new in Mechanical, and instead heat and fluids among the oldest

Junior Member fathi_engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Engineering Management - University of Queensland

دوستان از اول که داشتم پاسخ هارو می خواندم دیدم که یه مقداری سلیقه ای جواب داده شده. در هر صورت خواهش میکنم که روی مستندات نظراتون بگین چون خود شما هم انتظار دارین تو راهی که در پیش دارین درست راهنمایی بشین. سوال من از شما دوستان اینه که من لیسانس جامدات دارم برای چه گرایشی Apply کنم که هم بهم پذیرش بدن با توجه به اینکه جامدات خوندم و ثانیاً زمینه کاری بهتری داشته باشم. ممنون از شما
    اگه داری زبان میخونی برا امتحان IELTS که بیای استرالیا برو به این سایت ( a u s t r a l i a n e t w o r k . c o m ) یه سری بزن که قسمت Learning English اساساً برای IELTS طراحی شده و با Video و Transcript که داره موقع خوندن خیلی بهت حال میده.

رشته و دانشگاه

1- go and take a look at professors websites in every country and univ you are targeting at; then you will be more clear about the fields that would might bring you a higher possibility

2-For job opportunity, no one can say; depends on your chance and the condition of some years later
    usually most frequent current fields of research at univs could give u a clue

Junior Member

من هم گرایش لیسانسم جامدات بود ولی برای فوق رفتم به گرایش سیالات تو کشور انگلیس.

تا جایی که من بررسی کردم (هم در مقطع فوق و هم برای اقدام برای دکترا) تحقیقات گسترده ای

در زمینه علوم سیالات و ترمودینامیک انجام شده و این گرایش یا گرایش بیو مکانیک (یا حتی هوا فضا) گزینه مناسبتری برای

ادامه تحصیل در خارج از کشوره (در اروپا و آمریکای شمالی). به عنوان نمونه شما در اکثر دانشکده های

مکانیک گرایشی از این دو موردی که ذکر کردم می بینید ولی گرایش جامدات هر جایی نداره. در انگلیس

دانشگاه منچستر، امپریال، کمبریج و چند دانشگاه محدود دیگه این گرایش رو در مقطع فوق لیسانس ارایه

میکنند ولی همینطور که گفتم تقریبا بالای 90 درصد گرایش سیالات رو دارند

با آرزوی موفقیت

رشته و دانشگاه

you cannot judge on this representative groups
    both are the father and mother of the old and new mechanics, and their offspring is Manufacturing

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fathi_engineer
    سوال من از شما دوستان اینه که من لیسانس جامدات دارم برای چه گرایشی Apply کنم که هم بهم پذیرش بدن با توجه به اینکه جامدات خوندم و ثانیاً زمینه کاری بهتری داشته باشم. ممنون از شما
    منم دقیقا همین سوال رو دارم. پست ها رو هم خوندم ولی هنوز بعضی چیزا برام روشن نیست. ???

من لیسانس مکانیک جامداتم و روی درسای جامدات تسلط بیشتری دارم. درسای سیالات رو یه جورایی ناپلئونی پاس کردم. ;D
    اینم بگم که به جامدات بیشتر از سیالات علاقه دارم.
    و صحبتی از بیومکانیک نمی کنم. چون وقتی حرف آناتومی و این جور چیزا میشه حالم بد میشه. >

با این تواصیف دو تا سوال دارم:

1- به نظر شما تغییر رشته بدم به گرایش های سیالات یا جامدات رو ادامه بدم.
    2- من می خوام واسه استرالیا اقدام کنم. گرایش های طراحی کاربردی و تبدیل انرژی و گرایشهای مشابه اونا
    به انگلیسی چی میشه؟ ;D

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)