صفحه 13 از 21 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 203

موضوع: انواع Statement

پیش فرض پاسخ : انواع Statement

دوستان نیازمند نمونه هایی برای "Personal History" هستم.

In an essay, discuss how your personal background informs your decision to pursue a graduate degree. Please include any educational, familial, cultural, economic, or social experiences, challenges, community service, outreach activities or opportunities relevant to your academic journey; how your life experiences contribute to the social, intellectual, or cultural diversity within your chosen field; and/or how you might serve educationally underrepresented segments of society with your degree

با تشکر

برای دانشگاه واترلو زده
    Please provide a short statement (up to 500 words) describing your interest in this graduate program and identifying your research areas of interest.
    همون sop رو بزارم یا باید متن جدید تهیه کنم...
    ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط n_k نمایش پست ها
    برای دانشگاه واترلو زده
    Please provide a short statement (up to 500 words) describing your interest in this graduate program and identifying your research areas of interest.
    همون sop رو بزارم یا باید متن جدید تهیه کنم...
    ممنون
    فقط قسمت علاقمنديتون و آزمايشگاهي كه دوست داريد كار كنيد در دپارتمان. SOP تون بايد بيش از 500 كاراكتر باشه؟درسته؟ اگر 500 تاست ميتونيد همون رو بزاريد ولي معمولا اين 500 كاراكتر در حد مشخص كردن هدف و علاقمندي پاسخگو خواهد بود.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    فقط قسمت علاقمنديتون و آزمايشگاهي كه دوست داريد كار كنيد در دپارتمان. SOP تون بايد بيش از 500 كاراكتر باشه؟درسته؟ اگر 500 تاست ميتونيد همون رو بزاريد ولي معمولا اين 500 كاراكتر در حد مشخص كردن هدف و علاقمندي پاسخگو خواهد بود.شادزي
    ممنون از پاسختون ... من جایی ندیدم که ازم SOP بخواد ....فقط همین قسمت رو دیدم که گفته تا ۵۰۰ کلمه research interest هام رو بنویسم...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و نمونه های آن

سلام
    من برای phd یکی از دانشگاههای امریکا اقدام می کنم، از من statement of graduate goals, research interests, and experiences خواسته شده در حد 1000 تا 2000 کلمه، ممنون میشم پاسخ بدین که منظور همون sopهست یا نه، چون فرصت زیادی ندارم و چون الان اساتید محترم در تعطیلات به سر می برند جواب ایمیل را هم نمی دهند... با تشکر

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و نمونه های آن

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa59 نمایش پست ها
    سلام
    من برای phd یکی از دانشگاههای امریکا اقدام می کنم، از من statement of graduate goals, research interests, and experiences خواسته شده در حد 1000 تا 2000 کلمه، ممنون میشم پاسخ بدین که منظور همون sopهست یا نه، چون فرصت زیادی ندارم و چون الان اساتید محترم در تعطیلات به سر می برند جواب ایمیل را هم نمی دهند... با تشکر
    سلام

بله فقط با جزئيات بيشتري عنوان كرده كه شامل چه مواردي ميشه.
    شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام من تا کنون SOP و AP را نوشتم و 1-2 یار تصحیحش کردم
    اما مشکلم اینکه هر دانشگاهی برای خودش یک الکوی خاص بظاهر داره و حتی جای موضوع های SOP و AP عوض میشه !
    الان سوالم اینکه در Academic Purpose فقط یابد در مورد اهداف! و موضوعات علمی صحبت کنیم؟ تا چه حدودی باید وارد جزییات بشم؟ چون هنوز فیلد کاری و نحوه بررسی موضوع کاملا مشخص نیست. بعبارت بهتر هنوز جون استادی بصورت فطعی پیدا نکردم بر این اساس فقط علایق بصورت کلی در زمینه کاری میتونم اشاره کنم.
    آیا یاید کارهای که کردم توضیح بدم!!!؟ چون درCV اشاره کردم!
    متشکرم
    ویرایش توسط nanostar : December 28th, 2013 در ساعت 02:02 PM

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nanostar نمایش پست ها
    سلام من تا کنون SOP و AP را نوشتم و 1-2 یار تصحیحش کردم
    اما مشکلم اینکه هر دانشگاهی برای خودش یک الکوی خاص بظاهر داره و حتی جای موضوع های SOP و AP عوض میشه !
    الان سوالم اینکه در Academic Purpose فقط یابد در مورد اهداف! و موضوعات علمی صحبت کنیم؟ تا چه حدودی باید وارد جزییات بشم؟ چون هنوز فیلد کاری و نحوه بررسی موضوع کاملا مشخص نیست. بعبارت بهتر هنوز جون استادی بصورت فطعی پیدا نکردم بر این اساس فقط علایق بصورت کلی در زمینه کاری میتونم اشاره کنم.
    آیا یاید کارهای که کردم توضیح بدم!!!؟ چون درCV اشاره کردم!
    متشکرم
    سلام
    بهتره الگوي هر دانشگاه رعايت شه و هر چه كوتاهتر بهتر. بله در AP‌ شما هدفت از ادامه ي تحصيل در اين فيلد خاص و اينكه بعد از اتمام تحصيل چه برنامه اي داريد صحبت كنيد. معمولا از 500 تا 1000 كاركتره اگرم نبود شما سعي كنيد تو همين رنج بنويسيد در چنين متن كوتاهي نميشه خيلي وارد جزديات ريز شد. خير چيزي كه تو CV‌هست رو نياريد.
    شادزي

Junior Member

سلام دوستان
    توی سایت SFU جزو موارد مورد نیاز واسه آپلود statement of purpose هست که من دقیقا نمیدونم منظورش چیه!!!
    A statement of purpose (limited to one page) that outlines your proposed research plans
    اگه منظورش پروپوزاله که نمیشه توی یه صفحه خلاصش کرد.
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان کسی راجع به statement of objectivesچیزی میدونه؟ نمونه ای ازش دارین؟ ممنون