صفحه 15 از 21 نخستنخست ... 56789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 203

موضوع: انواع Statement

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انواع Statement

سلام دوستان برای اپلای تو مقطع ارشد یکی از دانشگاه ها study plan میخاد حالا من رشته ای که میخام اپلای کنم تا حالا تحقیقی در موردش نداشتم و بر حسب علاقه انتخاب کردمش.. چی بنویسم تو study plan که خوب باشه؟ رشته انتخابیم nano است...صرف اینکه بگم به این فیلد تو نانو علاقه دارم کافیه؟
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Imnano نمایش پست ها
    سلام دوستان برای اپلای تو مقطع ارشد یکی از دانشگاه ها study plan میخاد حالا من رشته ای که میخام اپلای کنم تا حالا تحقیقی در موردش نداشتم و بر حسب علاقه انتخاب کردمش.. چی بنویسم تو study plan که خوب باشه؟ رشته انتخابیم nano است...صرف اینکه بگم به این فیلد تو نانو علاقه دارم کافیه؟
    ممنون
    سلام

قاعدتا چیز دیگه ای نمی تونید بنویسید...
    سعی کنید دلائل این علاقه رو به صورتی ذکر کنید که هدفمند و آگاهانه به نظر بیاد...
    مثلا درک استعداد در این رشته به فلان دلیل، موقعیت شغلی بهتر در مقابل اشتغال ضعیف در رشته قبلی، یا ...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

قاعدتا چیز دیگه ای نمی تونید بنویسید...
    سعی کنید دلائل این علاقه رو به صورتی ذکر کنید که هدفمند و آگاهانه به نظر بیاد...
    مثلا درک استعداد در این رشته به فلان دلیل، موقعیت شغلی بهتر در مقابل اشتغال ضعیف در رشته قبلی، یا ...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    سلام ممنون بابت جواب
    از رشته مکانیک دارم میرم نانو ..ولی تا حالا تحقیقی در زمینه نانو نداشتم...فقط صرف علاقه کافیه اونم تو study plan!؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Imnano نمایش پست ها
    سلام ممنون بابت جواب
    از رشته مکانیک دارم میرم نانو ..ولی تا حالا تحقیقی در زمینه نانو نداشتم...فقط صرف علاقه کافیه اونم تو study plan!؟
    سلام

شاید کافی نباشه...
    ولی چیز دیگه ای تو دستتون نیست...!

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام تو لیست honors and awards میشه رنکای دوران دبیرستانم گذاشت؟و اینکه آیا سرپرست یک تیم رباتیک بودن honor محسوب میشه؟
    اگه این برای این لیست none بزاری تاثیر بدی داره؟
    جایی پیدا نکردم این پست و بیان کنم
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Immec نمایش پست ها
    سلام تو لیست honors and awards میشه رنکای دوران دبیرستانم گذاشت؟و اینکه آیا سرپرست یک تیم رباتیک بودن honor محسوب میشه؟
    اگه این برای این لیست none بزاری تاثیر بدی داره؟
    جایی پیدا نکردم این پست و بیان کنم
    ممنون
    سلام

1- اگر تیم معتبری بوده باشه (مثلا تیم دانشگاه) و در مسابقات هم دستاوردی داشتید می تونید ذکر کنید...

2- در حالت کلی باید بدونید که بخش های مختلف در یک CV یا statement وحی منزل نیستند... در مورد شما وقتی برای بخشی مثل honors هیچ data ی ندارید، اصلا لزومی به آوردن این بخش در document نیست که بخواید برای اون از none استفاده کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام دوستان. بمن گفتن Statement of expectations بفرست. این با SOP فرق میکنه؟ کسی اطلاع داره؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mmm123 نمایش پست ها
    سلام دوستان. بمن گفتن Statement of expectations بفرست. این با SOP فرق میکنه؟ کسی اطلاع داره؟
    سلام

فرقی نداره...
    Statement of Purpose, Statement of Intent و Statement of Expectations همه عناوین مخالف برای یک مدرک هستند...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام دوستان. من تا الان statement of interest, cover letter و motivation letter نوشتم. برای یه جا میخوام درخواست بدم ازم research interest خواستن. میشه بگید کدوم یکی از دوتا فایلی که اتچ میکنم به نظر شما مناسبه که حداقل دستم بیاد قالب نامم چطور باید باشه؟ سپاس
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

پیش فرض قالب research statement

میشه دوستان اهل فن بفرمایند کدوم یکی از دوساختار زیر بهتره برای یک research statement?

1. اول در خصوص توانایی ها و ریسرچ هایی که در گذشته انجام دادیم صحبت کنیم بعد درباره اینترست های ریسرچی حالمون و پلنمون برای آینده یا

2. اول علاقه ریسرچیمونو بگیم. با استفاده از مسیر تجربیاتمون شروع کنیم علت اینکه چی شده به این علاقه داریم بگیم و سپس ایده هامون برای آینده؟

و دوتا سوال دیگه اینکه: آیا باید در ریسرچ statement یه جورایی به طور خلاصه پروپوزال کار آیندمونو ارائه بدیم؟
    آیا research statement و research statement proposal متفاوتند؟ من در نمونه های مورد دوم دیدک که رفرنس هم ارائه میشه. ایا لازمه واقعا؟ کسی اینجا نیست پذیرش گرفته باشن و ریسرچ استیتمنت خودشونو بذارن. واقعا میتونه برای کسی مثل من که نمیتونم یک نمونه موثق پیدا کنم کمک بزرگی باشه.
    سپاس فراوان.

فایلی که ضمیمه کردم هم روش research statement نوشتن هست اما همچنان به یک نمونه نوشته شده احتیاج دارم. سپاس.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست