صفحه 18 از 21 نخستنخست ... 89101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 203

موضوع: انواع Statement

Member

پیش فرض پاسخ : انواع Statement

سلام . دوستان آيا professional statement همون SOP محسوب ميشه؟ تو صفحه دانشگاه نوشته كه بايد شامل اين موارد باشه:

your reasons for pursuing graduate study, your academic background, your research interests (if applicable), relevant professional experience or related accomplishments to date, and your career goals.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق کنترل IUST

سلام دوستان
    من می خوام برای uc riverside اقدام کنم. به غیر از SOP یه چیز دیگه هم می خواد به شرح زیر:

Applicant Statement of Personal History
    ALL applicants are required to submit this form. Please note that your statement is limited to 3000 characters. YOU MAY NOT USE YOUR PERSONAL RESUME or CURRICULUM VITAE AS A RESPONSE TO THESE QUESTIONS. These may be added under ADDITIONAL INFORMATION below.

MBA, Flex MBA, MPAc, and MFIN applicants submitting a combined Statement of Purpose & Personal History essay, may enter "refer to essay one" in this section.

Please note that the Personal History Statement should not duplicate the Statement of Purpose.
    In an essay, discuss how your personal background informs your decision to pursue a graduate degree. Please include any educational, familial, cultural, economic, or social experiences, challenges, or opportunities relevant to your academic journey; how you might contribute to social or cultural diversity within your chosen field; and/or how you might serve educationally underrepresented segments of society with your degree.

این دقیقا چی می خواد؟ من عضی از این موارد رو تو sop هام میاوردم. نمونه همچین مواردی رو بنظرتون از کجا میتونم پیدا کنم؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط poriyaporiya نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خوام برای uc riverside اقدام کنم. به غیر از SOP یه چیز دیگه هم می خواد به شرح زیر:

Applicant Statement of Personal History
    ALL applicants are required to submit this form. Please note that your statement is limited to 3000 characters. YOU MAY NOT USE YOUR PERSONAL RESUME or CURRICULUM VITAE AS A RESPONSE TO THESE QUESTIONS. These may be added under ADDITIONAL INFORMATION below.

MBA, Flex MBA, MPAc, and MFIN applicants submitting a combined Statement of Purpose & Personal History essay, may enter "refer to essay one" in this section.

Please note that the Personal History Statement should not duplicate the Statement of Purpose.
    In an essay, discuss how your personal background informs your decision to pursue a graduate degree. Please include any educational, familial, cultural, economic, or social experiences, challenges, or opportunities relevant to your academic journey; how you might contribute to social or cultural diversity within your chosen field; and/or how you might serve educationally underrepresented segments of society with your degree.

این دقیقا چی می خواد؟ من عضی از این موارد رو تو sop هام میاوردم. نمونه همچین مواردی رو بنظرتون از کجا میتونم پیدا کنم؟
    سلام. ریورساید دقیق گفته چی می خواد دیگه.
    توی history statement بیشتر موارد شخصی زندگیتو می خواد. مثلا چه مشکلاتی داشتیو چجوری علاقمند شدیو تجربیات شخصی زندگیتو. و اینکه می خوای چیکاره بشی با این تحصیلات.. خیلی بحث علمی نمی خواد بکنی.
    توی sop بیشتر زمینه تحقیق گذشته و آیندتو می خواد با پابلیکیشنو ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق کنترل IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    دانشگاهی که می خوام اپلای کنم یه Personal History Statement خواسته و یه Statement of purposes. ممکنه من یکی شامل هر دو درست کنم و به جای یکی آپلود کنم و دومی رو بگم که با همون اولی هست؟!
    آخه من یکی درست کرده ام که شامل هر دو هست و اگه بخوام جدا کنم بخش هاییش رو به عنوان Personal history، متن SOPام به هم میریزه و مبهم.
    ممنون
    شدیدا بهت توصیه می کنم که این کار رو نکن.
    اس او پیتو منفک کن به دوتا با رعایت اون مواردی که تو هر کدوم خواسته بدون اینکه مبهم در بیاد بعد هر کدوم رو شاخ و برگ بده من هم شرایطی مشابه با تو دارم که دارم دو تا جداگونه می نویسم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انواع Statement - ممكنه كمك كنيد؟

سلام دوستان،

من کاملاً گیج شدم. یه استاد تو یه دانشگاه اروپایی نوشته که برای اپلای short statement of motivation میخواد و باید بهش میل بزنیم. حالا من نمیدونم این معادل Motivation Letter یا همون Cover Letter میشه یا اینکه منظورش SOP هست؟
    توی این سایت سرچ زدم فقط یک نفر این سوال رو پرسیده بود و جواب نوشته بودن که LOM منظور هست ولی وقتی اینترنتو سرچ زدم دیدم یه چی شبیه SOP هست و تعداد لغتاش زیاده (بین 1000 تا 2000) در حالی که برای LOM یا Cover Letter نهایت 400 یا 500 تا باید نوشت.

این دو منبعی هست که statement of motivation رو تعریف کرده:
    statement of motivation: advice for applicants
    Personal Statement and Statement of Motivation

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ATU,insurance management

دوستان میشه راهنمایی کنید لتر آف گلز اند اینترست چی میشه و چیا باید توش نوشت؟ممنونletter of goals and interests

Junior Member

دوستان یه سایت خوب برای اینکه راهنمایی کنه statement of purpose خوب در زمینه ادبیات تطبیقی چه شکلی میتونه باشه سراغ دارین؟فرمت کلی میخوام.چه چیزایی توش باشه چی نباشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

دوستان یه دانشگاهی اینا رو میخواد:
    a cover letter, a letter of interest,
    میشه تفاوت این دو رو بگید بهم؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی IT