صفحه 3 از 21 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 203

موضوع: انواع Statement

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

پیش فرض پاسخ : انواع Statement - ممكنه كمك كنيد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ramila نمایش پست ها
    letter of intend کاملا مثل sop نوشته می شه و هیچ فرقی نداره ؟
    فرقی ندارن
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد تهران مرکز

با سلام
    آیا باید حتما آدم شرح حال خودش رو هم تو SOP بده؟

دقیقا همینطوره که میگی‌، باید وقت بذاری براش.
    در موردSOP که به طور مشخص میخوان بدونن تو آیا میدونی‌ چرا داری برای فلان رشته apply میکنی‌ یا نه و اینکه آیا هدفی‌ که داری با انتخاب رشتت تناسب داره یا نه. اگر Personal History بخوان میتونی‌ طوری CV تو هماهنگ کنی‌ که احتیاجی به یی‌ متن تازه نداشته باشی‌. خیلی‌ مهم وقت بذار. اگر کمک خواستی‌ بگو.

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

میدونین این diversity essay دیگه چه صیغه ایه؟ گفتن اینو تو مدارکم ندارم! در حالیکه تو مدارک مورد نیاز ننوشته بود.
    همه دارن جواب میگیرن و من هنوز SOP مینویسم!

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    میدونین این diversity essay دیگه چه صیغه ایه؟ گفتن اینو تو مدارکم ندارم! در حالیکه تو مدارک مورد نیاز ننوشته بود.
    همه دارن جواب میگیرن و من هنوز SOP مینویسم!
    کدوم دانشگاه این رو خواسته؟سایتشون رو خوب خوب دیدین منظورشون چیه؟
    Before the Dawn

Purdue.
    خوب دیدم که هیچ، سرچ سایت رو هم زدم ببینم کجاش بوده. اونو یه جایی از google search پیدا کردم که نمیدونم کجای سایت باید اینجا میرفتم:

The diversity essay should be 500 words or less responding to the statement: Describe your leadership, work experience, service experience, or other significant involvement with racial, ethnic, socio-economic, or educational communities that have traditionally been underrepresented in higher education, and how these experiences would promote a diversity of views, experiences, and ideas in the pursuit of research, scholarship, and creative excellence.

خوندم ولی متوجه نشدم. اولش که واضحه. همون SOP میشه ولی آخرش diversity!! race!! ethnic!! اینها دیگه چیه؟ اخه چی بنویسم تو یک شب؟ حتی نمونه زیادی هم با نام diversity essay نیست. تازه late application هم بودم احتمال رد شدنم تقریبا حتمیه.

Purdue.
    خوب دیدم که هیچ، سرچ سایت رو هم زدم ببینم کجاش بوده. اونو یه جایی از google search پیدا کردم که نمیدونم کجای سایت باید اینجا میرفتم:

The diversity essay should be 500 words or less responding to the statement: Describe your leadership, work experience, service experience, or other significant involvement with racial, ethnic, socio-economic, or educational communities that have traditionally been underrepresented in higher education, and how these experiences would promote a diversity of views, experiences, and ideas in the pursuit of research, scholarship, and creative excellence.

خوندم ولی متوجه نشدم. اولش که واضحه. همون SOP میشه ولی آخرش diversity!! race!! ethnic!! اینها دیگه چیه؟ اخه چی بنویسم تو یک شب؟ حتی نمونه زیادی هم با نام diversity essay نیست. تازه late application هم بودم احتمال رد شدنم تقریبا حتمیه.
    می تونم رشته تون رو هم بپرسم تا دقیق تر جواب بدم؟
    Before the Dawn

مکانیک. گرایش سیالات - تبدیل انرژی

مکانیک. گرایش سیالات - تبدیل انرژی
    جالبه!فکر می کردم چیزی مثل sociology باید باشید.ولی حدس می زنم این رو برای بررسی قابلیت TA شدن می خوان.می خوان ببینن تا چه حد تونستید با تنوع نژادی و غیره در محیط آکادمیک یا کاری کنار بیایید و برای ایجاد محیط بهتر خلاقیت نشون بدید.من اگه جای شما بودم از تنوع فرهنگی هم کلاسی هام توی دانشگاه می گفتم و اینکه مثلاً چطور با هم پروژه انجام دادیم،درس خوندیم،مقاله نوشتیم،کارهای فوق برنامه انجام دادیم.اگه احیاناً توی دانشگاه TA بودین در مورد قابلیتتون در برقراری ارتباط با STUDENT ها صحبت کنید.همین طور می تونید راجع به اجتماعات بین رشته ای مثل همایش ها و سخنرانی هایی که توی دانشکده های مختلف یک دانشگاه یا دانشگاه های مختلف برگزار می شه بگید.فایده اش رو هم می تونید بگید که باعث می شه ذهن رو تقویت کنه و ایده های پنهان ذهن افراد رو نمایان کنه و به دلیل در اومدن از یکنواختی جرقه هایی در ذهن افراد به وجود بیاره و به همین ترتیب...PURDUE ارزشش رو داره.
    Before the Dawn

ممنون از advisor برای این توضیح کامل. فکر نکنم برای TA باشه. چون تو سایت این پاراگرافی که آوردم برای TA نبود. بهرحال اگر کسی نمونه ای داره از diversity essay لطفا کمکم کنه. چون با نمونه دیدن خیلی کارم راحت تره تا نوشتن چیزی که تا حالا ندیدم.