صفحه 6 از 21 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 203

موضوع: انواع Statement

پیش فرض پاسخ : انواع Statement

نقل قول نوشته اصلی توسط msaber2 نمایش پست ها
    سلام

دانشگاه Michigan - Ann Arbor علاوه بر SoP مدرک Personal Statement هم میخواد

Personal Statement (This is not the Academic Statement of Purpose, but a discussion of the personal journey that has led to your decision to seek a graduate degree.)

ممکنه راهنمایی کنید که چطور باید نوشته بشه

دوستان اگه نمونه ای بذارند ممنون میشم
    سلام دوست عزیز. من خودم تجربه ای در مورد نوشتن این ندارم اما اگر به لینک زیر مراجعه کنید در موردش توضیح داده:
    http://owl.english.purdue.edu/owl/resource/642/01/
    لینک زیر هم نمونه های بسیاری رو برای زمینه های مختلف گذاشته:
    http://www.studential.com/personalstatements/

از google هم که search کنید اطلاعات مفیدی در اختیارتون میگذاره. از دوستان می خوام اگر اطلاعات بهتری دارن اضافه کنند. موفق باشی.

آنجا که راه نيست خدا راه مي گشايد.
    اینو با خط درشت روی دیوار اتاقت بنویس

نقل قول نوشته اصلی توسط msaber2 نمایش پست ها
    سلام

دانشگاه Michigan - Ann Arbor علاوه بر SoP مدرک Personal Statement هم میخواد

Personal Statement (This is not the Academic Statement of Purpose, but a discussion of the personal journey that has led to your decision to seek a graduate degree.)

ممکنه راهنمایی کنید که چطور باید نوشته بشه

دوستان اگه نمونه ای بذارند ممنون میشم
    میتونی توضیح بدی که چه ویژگی های فردی داری که تو را میتونه یک دانشجو و محقق موفق کنه. چطور در طول تحصیلت تا الان این اتفاق افتاده. مثل کنجکاوی و پشتکار و پافشاریت در رسیدن به هدفت

با سلام
    دوستان من به یه نمونه statement of research intent احتیاج دارم اگه ممکنه من رو راهنمایی کنید.
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان ميشه يه نمونه sop براي توجيه معدل پايين اينجا بذارين خواهش مي كنم.

Junior Member

سلام دوستان
    منظور ازstudy/research plan چیست وآیا همون sop هست؟

سلام دوستان
    حقیقتش همه توی این فروم میگن برای sop نوشتن باید چندین روز وقت بذاری، چرا من اینو متوجه نمیشم، مثلاً خود من یه دونه نوشتم که اول انشای فارسی برای خودم ساختم، بعد اومدم و به لاتین برش گردوندم. سر جمع 10-15 ساعت هم وقتمو نگرفت. البته از نظر گرامری میدونم که باید اصلاحش کنم و خیلی کار داره. گفتم بپرسم شاید من نمیتونم sop رو بفهمم یا شاید دوستان منظورشون اینه که از نظر گرامری اصلاح کردن خیلی زمانبره؟آخه من علیرغم اینکه دایره لغتم بد نیست و کتابهای گرامر رو هم تا حدودی مطالعه کردم ولی باز هم خیلی برام سخته به اون روتینی که شما مینویسید بنویسم. لطفاً در این زمینه من رو راهنمایی کنید.
    راستی یه سوال دیگه هم داشتم، اونم این که من چند نمونه از همین اس او پی هایی که دوستان توی فروم گذاشته بودن رو نگاه کردم که انصافاً خیلی هم چیزهای خارق العاده نبودند. و اصلاً اصولی که خودتون گفتید رو رعایت نکردن و همیشه در مورد اینکه تو گذشته چیکار کردن توضیح دادن. جریان اونها چیه؟

سلام، یه بورس دیدم که اینو خواسته بود:
    For initiating an application, please email a short statement of motivation and a CV to
    این چون زده برای شروع اپلای، منظورش از Short statement of motivation همون ایمیل معمولیه که به استادا می زنن یا باید بشینم درست حسابی تو یه فایل جدا SOP بنویسم و Attachesh به ایمیلم؟

Junior Member

با سلام
    دوستان فرمت statement of research interests به چه صورت است؟
    ممنون میشم اگه سریع جواب بدید

Member toory آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

سلام دوستان من یک سوال داشتم
    را ستش من اینجا ارشد خوندم و دارم همزمان برای ارشد و دکترا sop می نویسم که هر کدوم رو برای یک دانشگاه بفرستم.
    می خواستم بدو نم فرق SOP ارشد با SOP دکترا چیه ؟
    مثلاً من تقریبا جزییات کار های تحقیقاتیم رو توی SOP دکترا آوردم ولی نمی دونم اینا رو توی SOP ارشد هم باید بیارم؟
    و یا اینکه آیا تعداد کلمات SOP در هر کدوم چه فرقی می کنه؟
    ممنون می شم من رو راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS Product Development Engineering - USC

کسی نظری در مورد این Personal History Statement که بعضی از دانشگاه ها می خوان و اجباری هم هستش داره ؟؟؟
    Question: Please describe how your personal background informs your decision to pursue a graduate degree. Please include information on how you have overcome barriers to access higher education, evidence of how you have come to understand the barriers faced by others, evidence of your academic service to advance equitable access to higher education for women, racial minorities, and individuals from other groups that have been historically underrepresented in higher education, evidence of your research focusing on underserved populations or related issues of inequality, or evidence of your leadership among such groups. Please note that the Personal History Statement should not duplicate the Statement of Purpose.
    فکر نی کنم هیچ دانشجوی سال آخر لیسانسی تونسته باشه همچین فعالیت هایی رو انجام بده ... بعدش اینا دانشجو میخوان و کاندید صلح نوبل ؟؟؟ همش در مورد کمک و درک موانع پیش روی زنان و نا توانان و اقلیت ها هستش ... کسی ایده ای داره ؟؟؟