صفحه 9 از 21 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 203

موضوع: انواع Statement

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science-Dalhousie

پیش فرض پاسخ : انواع Statement

خوشحال خواهم شد نظرات دوستان رو راجع به این SoP بدونم و از راهنمایی های شما برای بهبودش استفاده خواهم برد. البته متن ویرایش ادبی فارسی نشده. حدودا محتوای کلام برام مهم هست.
    و البته جمع بندی آخر رو هم واقعا نمی دونم چی باید بنویسم.

من در حال حاضر دانشجوی ترم آخر در رشته علوم کامپیوتر از دانشگاه U هستم و تمایل دارم برای پاییز سال 2013 در دانشگاه U2 تحصیلاتم را ادامه دهم.
    در سال 2008 با 5 سال سابقه کار و اشتن مدرک دیپلم ریاضی تصمیم گرفتم تحصیلاتم را در مقطع لیسانس در رشته علوم کامپیوتر در کشوری خارج از کشور محل سکونتم ادامه دهم.
    در سال اول در دروس پایه مثل ریاضیات، برنامه نویسی، سیستم های دیجیتال، دیتابیس و ریاضیات گسسته نمرات بسیار خوبی دریافت کرده و تواناییهای خود را در زمینه های مختلف ارزیابی کردم و شناخت عمیقی نسبت به برنامه نویسی کامپیوتر پیدا کرده که توانست در سالهای بعد به رشد من کمک کند. تمامی دروس ارائه شده در دانشگاه U شامل پروژه های اجرایی می باشد که حداقل 25 درصد از نمره کل را در بر می گیرد. در تمامی پروژه ها نمره اخذ شده من بین 95-100 درصد بوده است.
    در سال دوم در دروس جاوا، ساختمان داده، سیستم عامل، برنامه نویسی وب، گرافیک کامپیوتری نیز نمرات قابل توجهی اخذ کردم که همین دروس باعث شدند در ترم کوتاه مدت بتوانم بعنوان پژوهشگر به مدت سه ماه در یک شرکت تولید نرم افزار دوره کارآموزی را سپری کنم. در ابتدای سال دوم، اولین مقاله خود را به زبان انگلیسی برای کنفرانس دانش آموزی X ارسال کردم و طبق گزارش ارائه شده، مقاله من در بین 100 مقاله ارسال شده جزء 15 مقاله پذیرفته شده برای شرکت در کنفرانس قرار گرفت. این کنفرانس مشترک بین آسیا، آفریقا و خاورمیانه بود و در شهر Y در کشور Z برگزار گردید که به ارائه مقاله خود پرداختم.
    در سال سوم تحصیل ضمن تمرکز بر دروس طراحی کامپایلر، هوش مصنوعی، برنامه نویسی منطقی، سیستم های عامل و شبکه و محاسبات علمی توانستم نمرات خوبی کسب کنم و سطح معدل را به 85 درصد برسانم. در آغاز سال سوم با ارسال دومین مقاله برای کنفرانسی که بطور مشترک توسط شرکت X و دانشگاه Y هنگ کنگ برگزار می شد و پذیرفته شدن مقاله جهت ارائه در کنفرانس با هزینه شرکت برگزار کننده راهی کشور هنگ کنگ شدم. 3 ماه بعد با ارسال مقاله به کنفرانس X که در دانشگاه Y برگزار و توسط موسسه IEEE ارزیابی میشد شرکت نموده و ضمن قبولی مقاله جهت ارائه در کنفرانس مبلغ 580$ هزینه ثبت نام از طرف شرکت X فاند دریافت کردم. مقاله مذکور پس از ارائه مورد تایید قرار گرفت و در وب سایت IEEE منتشر گردیده است.
    با توجه به اینکه پروژه پایان تحصیل در مقطع لیسانس پیرامون بهبود تعامل کاربران با کامپیوتر و نرم افزارها (بخصوص وب) می باشد به دو مبحث A از یک طرف و B از طرف حوزه خدمات وب علاقه مند شده و تصمیم گرفتم در این مسیر گامهای علمی و عملی موثری بردارم.
    از آنجایی که همواره در طول دوران تحصیل در انجام پروژه های دانشگاهی و تحقیقاتی نهایت سعی و تلاش خود را داشته ام و موفق به کسب بهترین نمرات در پروژه ها شده ام تمایل دارم ادامه موفقیت هایم را در یک موقعیت جدید و حرفه ای تر در مقطع فوق لیسانس پیش ببرم. من میخواهم چگونگی تسهیل ارتباط کاربران با ابزارهای تکنولوژیکی روز را مورد مطالعه قرار داده و در جهت پیاده سازی آن با استفاده از تجربه های اساتید آن دانشگاه، امکانات آزمایشگاهی و موقعیت های علمی و پژوهشی اقدام نمایم.
    لذا با مطالعه مقالات اساتید این دانشگاه با اساتیدی چون دکتر ABCD و EFGH آشنا شدم و ضمن مکاتبه، ایشان تشویق کردند که برای ترم پاییز در دانشگاه اپلای کنم و نام ایشان را بعنوان سوپروایزر خودم معرفی کنم.

Junior Member fpnu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : انواع Statement - ممكنه كمك كنيد؟

وقت همگی به خیر
    من واسه یکی از دانشگاههای سوئد Lulea University of Technologyمیخوام اپلای کنم
    تو مدارک مورد نیاز، personal letter خواسته
    تو سایتش هم هیچ توضیحی نداده
    به نظرتون منظورش توصیه نامه است یا sop میخواد؟
    ممنونم میشم اگه کسی اطلاع داره بهم کمک کنه
    زندگی مثل دوچرخه سواری است. برای حفظ تعادل بایدحرکت کنید. EINSTEIN

Senior Member snshirazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط setayeshjoon نمایش پست ها
    با سلام منم سوال ایشونو دارم
    3 تا دانشگاه میخوام اپلای کنم هر 3 همینو میخوان. این همون sop هست؟ اگه توضیح بدید ممنون میشم.
    سلام
    تا اونجا که من فهمیدم یکی هست ولی cover letter با sop فرق داره.
    Do not pray for easy lives. Pray to be stronger men. John F Kennedy

من برای یه پوزیشن میخوام اقدام کنم. یکی از مدارک pdf file of your master thesis hsj. من چی رو با بفرستم؟
    ضمنا تز ارشدم زیاد ربطی به پوزیشن مورد نظر من نداره. به نظر شما مشکلی پیش نمیاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of tehran

سلام. دوستان دانشگاهی که من میخوام اپلای کنم نوشته علاوه بر transcript باید degree statement بفرستم براشون. کسی میدونه این degree statement چیه؟ ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط royaizadi نمایش پست ها
    سلام. دوستان دانشگاهی که من میخوام اپلای کنم نوشته علاوه بر transcript باید degree statement بفرستم براشون. کسی میدونه این degree statement چیه؟ ممنون
    دانشنامه مد نظرشونه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Florida State University, Biophysics

سلام دوستان عزیز

من دارم برای کارشناسی اقدام می کنم، یکی از دوستام که برای phd در حال اقدام هست، می گفت که Statement of your academic or research interest با SOP فرق داره. دانشگاهی هم که اینو خواسته ازم ماکس 400 کلمه اجازه تایپ میده.
    SOP من حدودا 800 کلمه هست. حالا من چی کار باید بکنم؟ ایا خلاصه SOP رو بذارم تو اون قسمت؟ این دو یکی هستن؟ ممکنه کسی راهنمایی کنه لطفا!

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Fisheries ,Guilan University

بچه ها من به کمک فوری نیاز دارم . می خام بدونم Statement of research intent چیه؟ همون research proposal هست؟ نمونه هاش را از کجا می تونم پیدا کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of tehran

دوستان یه سؤال دارم. یه دانشگاه فقط personal statement خواسته. به نظرتون کار درستیه اگه همون sop که نوشتمو با تیتر personal statement بفرستم؟ مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mao نمایش پست ها
    بچه ها من به کمک فوری نیاز دارم . می خام بدونم Statement of research intent چیه؟ همون research proposal هست؟ نمونه هاش را از کجا می تونم پیدا کنم؟
    این سایت یک سری نمونه داره. فکر می کنم بدردتون بخوره. http://www.vpul.upenn.edu/careerserv...adstud/samples