صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 105

موضوع: تحصیل در گرایش بیوالکتریک | بیو سیگنال | بیو اینسترومنت | تجهیزات پزشکی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیوالکتریک | بیو سیگنال | بیو اینسترومنت | تجهیزات پزشکی و مسائ

نقل قول نوشته اصلی توسط masih4 نمایش پست ها
    دوستان من پذیرش از KTH گرفتم برا مستر مهندسی پزشکی...کسی تز بقیه دانشگاه ها که فاندم داشته باشن و راحت بدن خبر داره...واسه من فقط tuition wavier داره
    با عرض سلام و تبریک به شما
    اگر ممکنه توضیحی درباره رزومتون ارائه کنید تا اگر تونستیم شما رو بهتر راهنمایی کنیم.
    توضیحاتی مثل معدل، دانشگاه قبلی، مقاله، زبان و ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical engineering ,Sahand university of technology

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیوالکتریک | بیو سیگنال | بیو اینسترومنت | تجهیزات پزشکی و مسائ

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraa1 نمایش پست ها
    با سلام. من سوالی داشتم. لطفا اگر کسی میتونه منو راهنمایی کنه
    کارشناسی ارشد بیوالکتریک سیگنال پروسسینگ هستم و برای دکتری میخوام در همین رشته در یکی از دانشگاههای آلمان پذیرش بگیرم اما در سایت دانشگاههای آلمان نتونستم جایی رو پیدا کنم. چون در حال حاضر زبان آلمانی ضعیفی دارم. ممنون میشم اگر کسی بتونه لینک های مربوطه رو برام بفرسته.
    سلام
    تو المان دانشگاه هایی زیادی هستند که دوره های ارشد و دکترا رو به زبان اینگلیسی ارایه میده ..مخصوصا مهندسی پزشکی تقریبا تو اکثر دانشگاه های خوب وجود داره و به زبان انگلیسی هم ارایه مشه ...مثل aachen و tum من ارشدشونو متمینم انگلیسی دارن ولی دوره های دکترا رو میتونید تو سایت دانشگاه چک کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد رشته مهندسی پزشکی و تحقیقات در این زمینه

سلام خدمت دوستان عزیز

می خواستم بدونم کسی درباره اینکه چه دانشگاه هایی از ایتالیا در مقطع لیسانس برای مهندسی پزشکی پزیرش دارند اطلاع داره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد رشته مهندسی پزشکی و تحقیقات در این زمینه

سلام دوستان
    واسه انتخاب موضوع پایان نامه راهنمایی میخواستم ازتون....
    کد نویسی مطلبم بد نیست دانشجوی مخابرات سیستمم می خوام تو زمینه مهندسی پزشکی بردارم
    اول اینکه کار تو زمینه پردازش تصاویر پزشکی رو بیشتر توصیه میکنید یا پردازش سیگنال پزشکی مثل سیگنال های حیاتی
    دوم اینکه بین پردازش سیگنال مغز و قلب کدوم توصیه میکنید؟ چه موضوعاتی رو بورس مهندسی پزشکیه؟
    واسه phd قصد اپلای کانادا یا آمریکا دارم
    ممنون میشم جامع راهنمایی کنید

Junior Member

سلام
    کسی که رشته مهندسی پزشکی گرایش بالینی هست که بتونه به من کمک کنه؟
    یه سری راهنمایی و اطلاعات میخواستم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical engineering ,Sahand university of technology

سلام
    دوستان کسی موقعیتی(دانشگاهی) برای ارشد توی اروپا که امکان فاند داشته باشه و ددلاینش هنوز نگذشته باشه سراغ داره؟
    من معدلم 17.49 هست .
    حدود 10 ماه سابقه کار در ازمایشگاه دارم و 3 مقاله ( دو تا isi و یک isc ) دارم.
    حدود 20 روز دیگه هم ازمون تافل دارم.
    رشته ی مورد نظرم هم هر چیزیه که به پردازش سیگنال به خصوص تصویر ربط داشته باشده

تو سایت us news مهندسی پزشکی رتبه دوم بهترین رشته مهندسی رو از نظر بازار کار و کمبود استرس داره. کسی میدونه وضعیت بیوالکتریک نسبت به گرایش های دیگه چطوره؟ تشکر

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل ارشد الکترونیک هستم
    پروژه کارشناسیم ساخت دستگاه ECG بوده
    ارشد هم در زمینه پردازش تصویر (اما نه تصاویر پزشکی) کار کردم و مقاله هم دارم
    به نظرتون میتونم تو رشته Bioelectric فاند بگیرم؟ چون خودم به این رشته بیشتر علاقه دارم تا حوزه signal یا image processing

Junior Member

سلام دوستان .. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید... اصلا فرصت واسه انتخاب ندارم.. من لیسانس برق-کنترل هستم از دانشگاه آزاد معدل 14.30 الان هم میخوام اماده شم برای کنکور ارشد و واقعا نیاز به راهنمایی شما عزیزان دارم .. رشته ارشد رو میخوام مهندسی پزشکی بخونم (بیوالکتریک ) . 1 . پذیرش این رشته در کشوری مثل آمریکا چگونه هست آیا در این رشته فاند به دانشجو تعلق میگیره ؟ 2 چه کشور هایی به این رشته پذیرش با فاند خوب میدن ؟ 3. آینده کاری و شغلی این رشته چگو نه هست ؟ 4.دادن مقاله در این رشته امکان پذیر هست یا کار دشواری هست ؟ خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید . با تشکر فراوان .

سلام دوستان عزیز
    من تازه میخوام دوره ی ارشد رو شروع کنم در رشته ی مهندسی پزشکی شاخه ی بیوالکتریک
    از کسانی که این راه رو رفتن و تجربه دارن میخوام که منو راهنمایی کنند. برای مثال در چه زمینه ای بیشتر کار کنم میتونم موفق تر باشم؟ پردازش تصویر؟ پردازش سیگنال های حیاتی قلبی یا مغزی؟ و ....
    اندکی زبان فرانسه بلدم در سطح b1 و اندکی هم زبان انگلیسی. برای گرفتن فول فاند باید به چه نکاتی توجه داشته باشم و چه رزومه ای بسازم.
    میدونم سوالاتم کلی هستن ولی نیاز به راهنماییتون دارم.
    پیشاپیش ممنون از کمکتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)