صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 105

موضوع: تحصیل در گرایش بیوالکتریک | بیو سیگنال | بیو اینسترومنت | تجهیزات پزشکی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مهندسی پزشکی + سوالات کلی

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

دوست خوب من ضمن خوشامدگویی دقیقا متوجه نشدم شما به مطالعه چه زمینه ای علاقه مند هستین که منابعشون رو می خواین ؟

محمدرضا
    محمدرضا جان واقعیتش من چون از کودکی عاشق پزشکی بودم ولی به دلایلی نتونستم بخونم میخوام حالا که رشتم میتونه با پزشکی پیوند بخوره ادامش بدم حالا کدوم فیلد مهندسش پزشکی نمیدونم ولی چون بامیکروها کار کردم فکر کنم بیوالکتریک بهتره ممنون میشم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط diamond87 نمایش پست ها
    محمدرضا جان واقعیتش من چون از کودکی عاشق پزشکی بودم ولی به دلایلی نتونستم بخونم میخوام حالا که رشتم میتونه با پزشکی پیوند بخوره ادامش بدم حالا کدوم فیلد مهندسش پزشکی نمیدونم ولی چون بامیکروها کار کردم فکر کنم بیوالکتریک بهتره ممنون میشم راهنماییم کنید
    درود

دیموند عزیز عرضم به حضورت که خوب شما بیوالکتریک 80 % همون مباحث الکترونیک هستش از این بابت شما مشکلی نداری و اینکه رابطش با پزشکی منحصر به تجهیزات پزشکی خواهد بود و اونجور که فرمودین شما عاشق پزشکی هستین می تونین برای آشنایی اولیه تا اینکه جهت اصلی مسیر زمینه ی تحقیقاتتون رو پیش بگیرین با فیزیولوژی بدن و آناتومی بدن شروع کنین بعد خود بخود به قسمتی از بدن گرایش پیدا می کنین که بطور تخصصی روش کار کنین با توجه به سوابق آکادمیک شما روی تجهیزات مرتبط با اون بخش متمرکز خواهید شد . گابتون سنگین و شفاف هم نیست . خوب در کنارش متمرکز شین به پردازش سیگنال و تصویر و شبکه های عصبی و ... اینجوری دیگه رفته رفته میشین مهندس پزشک و اگر سراغ فیلد های بافت و دارو برین که دیگه رسما وارد حیطه ی زیست پزشکی می شین چیزی که مهم است اینکه لدن از آشنایی با بدن برین سراغ آشنایی با دستگاه ها و سونوگرافی ، رادیولوژی ، MRI و ّ... مونده به علاقتون که کدوم مسیر رو پیش بگیرین اما باید یکمی آشنا بشین بعد خود لخود گرایش پیدا می کنین

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Junior Member

و یه سوال دیگه؟
    در شروع تحصیل در مقطع ارشد در دانشگاههای خارج از اناتومی و مسائل ابتدایی مهندسی چیزی به عنوان پیشنیاز ارائه میدن؟
    محمدرضا جان از جواباتون ممنون من هر چی گشتم دانشگاهی به اسم IAUT پیدا نکردم ماله کدوم کشوره ؟از بیوالکتریک و زمینه های کاریش راضیین ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط diamond87 نمایش پست ها
    و یه سوال دیگه؟
    در شروع تحصیل در مقطع ارشد در دانشگاههای خارج از اناتومی و مسائل ابتدایی مهندسی چیزی به عنوان پیشنیاز ارائه میدن؟
    محمدرضا جان از جواباتون ممنون من هر چی گشتم دانشگاهی به اسم IAUT پیدا نکردم ماله کدوم کشوره ؟از بیوالکتریک و زمینه های کاریش راضیین ؟
    درود

دوست خوب من ، من ایران هستم اگر خدا بخواد امسال اقدام می کنم برای پاییز سال آینده سال آخر مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد تبریز هستم ببینین برین تو سایت دانشگاه های مورد نظرتون سیلابس کورس ها رو نگاه کنین به عنوان پیشنیاز لحاظ میشه مثلا به بورس اراسموس موندس نگاه کنین . در سیلابسی که ارائه می شه مواردی همچون Anatomy , Physiology هست اما باید دانشگاه های مورد نظرتون رو چک کنین ببینین ساختار درسیشون چی هست .
    من علاقه مند هستم به زمینه های Brain Research در کل اعم از Cognative Neuroscience , Neuroengineering , Neuroimaging , Brain Computer Interface , EEG , fMRI نه در واقع بیوالکتریک بصورت تام .... . زمینه های کاریش اگر منظورتون در ایران هست که نهایتا مشاور ناظر بیمارستان و یا مدیر فروش تجهیزات و یا تعمیرات .... اما در خارج زمینه های کاریش مخصوصا در حیطه های تحقیقات بسیار گسترده است و درامد زا .... . در هر زمینه ای که بخواین از بیوالکتریک فعالیت کنین جای کار زیادی هست و جون نوین هست اکثرا بودجه های خوبی تخصیص می دن البته این مورد بودجه رو من در پست های قبلی مفصلا شرح دادم با توجه به اطلاعات ناچیزم .باز اگر بصورت تخصصی خواستین وارد شم من درخدمتم

محمدرضا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیوالکتریک | بیو سیگنال | بیو اینسترومنت | تجهیزات پزشکی و مسائ

با سلام من لیسانس الکترونیک از وزارت علوم و مشغول به تحصیل در فوق مهندسی پزشکی از وزارت بهداشت. خواستم ببینم برای phd کدام کشور راحتر apply میکنه؟

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیوالکتریک | بیو سیگنال | بیو اینسترومنت | تجهیزات پزشکی و مسائ

نقل قول نوشته اصلی توسط empero نمایش پست ها
    با سلام من لیسانس الکترونیک از وزارت علوم و مشغول به تحصیل در فوق مهندسی پزشکی از وزارت بهداشت. خواستم ببینم برای phd کدام کشور راحتر apply میکنه؟
    درود

دوست خوب من ضمن خوشامدگویی منظورتون از راحت تر رو متوجه نشدم ؟؟؟؟ همه دانشگاه ها یک مینیم هایی رو دارند که باید داشته باشید

محمدرضا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد رشته مهندسی پزشکی و تحقیقات در این زمینه

سلام به همه دوستان
    من دانشجوی مهندسی برق هستم که قصد دارم برای ارشد در گرایش مهندسی پزشکی در ایران ادامه تحصیل بدم وبرای دکترا اگه بشه اپلای کنم
    سوال اولم در مورد کنکور ارشد هستش:رقابت در کنکور این گرایش در مقایسه باگرایشهای دیگه برق چقدره؟حجم متقاضی ها چقدر هستن؟معمولا با چه درصدهایی و چه رتبه کلی میشه در دانشگاه شریف یا تهران پذیرفته شد؟
    سوال دوم:ظاهرا اپلای در این رشته بهتر از گرایش های دیگه جواب میده درسته؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

سلام.من امسال ارشد شاید بیو قبول بشم البته در یکی از دانشگاه های برتر تهران.من کنترلی بودم و اصلا آشنایی ندارم.امسال اگر جور کردم اپلای می کنم و اگر بورسیه گرفتم میرم ولی اگر نه که همینجا لرشد شروع می کنم.همه صفحات رو خوندم ولی میشه یکبار دیگه در یک پست مجزا به صورت دقیق بفرمایید چه زمینه هایی برای تحقیقات الان در ایران و کش.رهای پیشرفته تو بورس هست؟
    چه دروس و زمینه هایی رو باید آشنا بشم تا مهر؟استادای خوبی در ایران میشناسید؟

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد رشته مهندسی پزشکی و تحقیقات در این زمینه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidR نمایش پست ها
    معمولا خیلی از کشورهای پیشرفته و صنعتی در این زمینه کار میکنن و طبعا رقابت سنگینی هم در این زمینه وجود داره .
    سلام. در کشور فرانسه که هیچ خبری نیست.من سایت دانشگاه هاشو دیدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

دیموند عزیز عرضم به حضورت که خوب شما بیوالکتریک 80 % همون مباحث الکترونیک هستش از این بابت شما مشکلی نداری و اینکه رابطش با پزشکی منحصر به تجهیزات پزشکی خواهد بود و اونجور که فرمودین شما عاشق پزشکی هستین می تونین برای آشنایی اولیه تا اینکه جهت اصلی مسیر زمینه ی تحقیقاتتون رو پیش بگیرین با فیزیولوژی بدن و آناتومی بدن شروع کنین بعد خود بخود به قسمتی از بدن گرایش پیدا می کنین که بطور تخصصی روش کار کنین با توجه به سوابق آکادمیک شما روی تجهیزات مرتبط با اون بخش متمرکز خواهید شد . گابتون سنگین و شفاف هم نیست . خوب در کنارش متمرکز شین به پردازش سیگنال و تصویر و شبکه های عصبی و ... اینجوری دیگه رفته رفته میشین مهندس پزشک و اگر سراغ فیلد های بافت و دارو برین که دیگه رسما وارد حیطه ی زیست پزشکی می شین چیزی که مهم است اینکه لدن از آشنایی با بدن برین سراغ آشنایی با دستگاه ها و سونوگرافی ، رادیولوژی ، MRI و ّ... مونده به علاقتون که کدوم مسیر رو پیش بگیرین اما باید یکمی آشنا بشین بعد خود لخود گرایش پیدا می کنین

محمدرضا
    من سایت دانشگاه های فرانسه رو چک کردم.انگار اصلا بیو الکتریک ندارن.شما اطلاعی دارید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)