صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 105

موضوع: تحصیل در گرایش بیوالکتریک | بیو سیگنال | بیو اینسترومنت | تجهیزات پزشکی و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیوالکتریک | بیو سیگنال | بیو اینسترومنت | تجهیزات پزشکی و مسائ

نقل قول نوشته اصلی توسط haydar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    حس می کنم این کامنتتون حالت شوخی داره
    برزیل و ایتالیا تقریباً هیچ دانشگاه مشهوری ندارند ولی بیش از 90 درصد تکنولوژی دندان پزشکی و تجهیزات آزمایشگاهی از این دو کشور استارت می خوره ، و بیشاز نیمی از فروش این صنعت هم به این دو کشور بر میگرده (به لطف چین عزیز)
    کانادا و استرالیا هم که گفتید بیکاری داره غوغا می کنه ، من باید بگم کاملاً بعید می دونم ، شرکت های ماسیمو و پاورلب سالانه بیش از 1000 نفر استخدامی مستر به بالا دارند که هیچ کدام از دو کشور کانادا و استرالیا این قدر فارغ تحصیل ندارند ، بقیه شرکت ها بماند ...
    اما هلند ، هلند تکنولوژی نداره ؟!! احیاناً اسم فیلیپس به گوشتون خورده ؟ به جرئت می می تونم بگم یک سر و گردن از جنرال الکتریک و زیمنس بالاتره ...
    و در مورد رشته ، یا رشتتون نیست یا با چیزی که قبل از تحصیل در تصورتون بوده تفاوت داشته ، این رشته سالهاست که بیشترین بودجه تحقیقاتی آمریکا رو در بین مهندسی ها به خودش اختصاص میده و در کانادا هم از مجموع برق و کامپیوتر بیشتر بودجه داره و و و
    این رشته تا زمانی که پزشکی هست ، تا زمانی که بیماری هست ، تا زمانی که مشکل بیولوژیک هست وجود داره و با اطمینان میگم هر روز قوی تر از روز قبل میشه ...
    موفق باشید
    سلام دوست عزیزم. بیومتریال جای کار زیادی داره جذاب تر هم هست ولی بیوالکتریک خفیف شده گرایشای برقه.تجهیزات دندانپزشکی هم که گفتید به بیومتریال مربوطه. ادم میشناسم دکترا رو از پلی تکنیک میلان با رزومه قوی گرفت بعد پایان تحصیلات انداختنش بیرون این از اوضاع ایتالیا.برزیل که هیچ.در کانادا در حال حاضر بیشترین نیاز به مهندسی برق قدرت هست مهندسای پزشکی دارن غاز میچرونند .استرالیا شاید کمی بهتر باشه.فیلیپس در مقابل زیمنس و جنرال الکتریک مثل مورچه میمونه.تازه در حال حاضر خارجی به سختی استخدام میکنه ایرانی که متاسفانه کمتر .این صنعت در مقابل سرمایه گذاریهای روی مخابرات و الکترونیک خیلی کوچیکه.الکترونیک شرکتهای اپل و سونی و سامسونگ و ای بی ام و صدها شرک دیگه دارن لحظه ای ارتقا میدن . این رزومه دوستمه هشت دانشگاه قوی استرالیا جوابش کردن. لیسانس الکترونیک ازاد معدل 13.4 فوق لیسانس بیوالکتریک شریف معدل 18.1 .یه مقاله ieee .پنج isi با ایمپکت بالا .یازده کنفرانس .ایلتس 7 .اینم از اوضاع استرالیا. موفق باشید

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیوالکتریک | بیو سیگنال | بیو اینسترومنت | تجهیزات پزشکی و مسائ

نقل قول نوشته اصلی توسط haydar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    حس می کنم این کامنتتون حالت شوخی داره
    برزیل و ایتالیا تقریباً هیچ دانشگاه مشهوری ندارند ولی بیش از 90 درصد تکنولوژی دندان پزشکی و تجهیزات آزمایشگاهی از این دو کشور استارت می خوره ، و بیشاز نیمی از فروش این صنعت هم به این دو کشور بر میگرده (به لطف چین عزیز)
    کانادا و استرالیا هم که گفتید بیکاری داره غوغا می کنه ، من باید بگم کاملاً بعید می دونم ، شرکت های ماسیمو و پاورلب سالانه بیش از 1000 نفر استخدامی مستر به بالا دارند که هیچ کدام از دو کشور کانادا و استرالیا این قدر فارغ تحصیل ندارند ، بقیه شرکت ها بماند ...
    اما هلند ، هلند تکنولوژی نداره ؟!! احیاناً اسم فیلیپس به گوشتون خورده ؟ به جرئت می می تونم بگم یک سر و گردن از جنرال الکتریک و زیمنس بالاتره ...
    و در مورد رشته ، یا رشتتون نیست یا با چیزی که قبل از تحصیل در تصورتون بوده تفاوت داشته ، این رشته سالهاست که بیشترین بودجه تحقیقاتی آمریکا رو در بین مهندسی ها به خودش اختصاص میده و در کانادا هم از مجموع برق و کامپیوتر بیشتر بودجه داره و و و
    این رشته تا زمانی که پزشکی هست ، تا زمانی که بیماری هست ، تا زمانی که مشکل بیولوژیک هست وجود داره و با اطمینان میگم هر روز قوی تر از روز قبل میشه ...
    موفق باشید
    سلام. دولت کانادا امار بیکاری رو اعلام کرد مهندسی پزشکی در رده های بالای بیکاری در بین رشته های مهندسی قرار دارد.
    ویرایش توسط maurice : October 14th, 2013 در ساعت 09:31 PM دلیل: اختیاری

Junior Member

سلام بچه ها .من دانشجو کارشناسی مکانیک دانشگاه خواجه نصیرم .معدلم 15.25 و GRE 311 وربال 149 و کوانت 162 .یک مقاله توی IEEE راجع به ECG جنین دارم و توی یک کنفرانس 2013 Computing in Cardiology اراعه دادم.الانم میخوام واسه2014 fall رشته Bio medical Eng تو گرایش های signal pro یا Image pro یا Cardiovascular Eng اپلای کنم واسه Direct PHD .شرایط Fund ام چجوریه و نظری دارید کجا اپلای کنم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1991 نمایش پست ها
    سلام بچه ها .من دانشجو کارشناسی مکانیک دانشگاه خواجه نصیرم .معدلم 15.25 و GRE 311 وربال 149 و کوانت 162 .یک مقاله توی IEEE راجع به ECG جنین دارم و توی یک کنفرانس 2013 Computing in Cardiology اراعه دادم.الانم میخوام واسه2014 fall رشته Bio medical Eng تو گرایش های signal pro یا Image pro یا Cardiovascular Eng اپلای کنم واسه Direct PHD .شرایط Fund ام چجوریه و نظری دارید کجا اپلای کنم؟
    سلام دوست عزیز
    وضعیت فاند خوبه ولی نه با شرایط شما ، معدلتون بالا نیست ، جی آر ایتون هم به سختی براتون پذیرش مستر میسازه ، چه برسه به دکتری مستقیم ...
    اگر چنین حدفی دارید حتماً یک آزمون دیگه بدید و نباید به هیچ وجهی نمره کوانتتون از 165 کمتر بشه ، نمره کلتون هم باید از 325 بیشتر بشه ، به یک مقاله در یک ژورنال خوب هم نیاز دارید ...
    موفق باشید
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری
    دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Junior Member

سلام دانشجوی زیست هستم قصد دارم واسه دکترا برم کانادا ولی ارشد ایران میخونم.بین رشته های ژنتیک مولکولی،ژنتیک پزشکی، بیوتکنولوژی،ایمونولوژی،هم اتولوژی کدوم رشته بازار کار بهتر و مطمان تری داره تو کانادا؟ میزان درآمد و شکل کار این رشته ها چطوره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد رشته مهندسی پزشکی و تحقیقات در این زمینه

سلام دوستان
    من کارشناسی برق قدرت دارم برای کارشناسی ارشد قصد دارم مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک بخونم باتوجه به اینکه خانم هستم از نظر بازار کار برق قدرت خیلی گسترده نیست در ایران ، ولی بازم میگن هم واسه applyدر phd وحتی تو ایران برق قدرت و ادامه بدم آینده دار تره.کسی هست که از برق قدرت به مهندسی پزشکی رفته باشه یا اطلاعاتی داشته باشه؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام من امسال کنکور دادم و منتظر جوابم.میخوام از الان سر رشته ها مانور بدم .من خیلی ئاسه بورسیه شدن مشتاقم میخواستم ببینم کدوم دانشگاها با کدوم رشته ها زمینه بورسیه شدنمو فراهم و زاحت تر میکنن؟ مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مهندسی پزشکی + سوالات کلی

سلام به همه دوستان
    من گرایش کارشناسیم کنترل هست و برای ارشد (کنکور وزارت علوم) مهندسی پزشکی رو انتخاب کردم گرایش بیوالکترونیک و از اون جایی اطلاعی در مورد درس هاش ندارم ممنون میشم بهم جواب بدین اگه قراره پیش زمینه و اطلاعاتی بدست بیارم از دروس، بهتره چه کتاب هایی رو بخونم تو تایستون؟همچنین چه دروسی از کارشناسی تاثیر زیادی در ارشد این رشته دارن؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط r_t_1991 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من گرایش کارشناسیم کنترل هست و برای ارشد (کنکور وزارت علوم) مهندسی پزشکی رو انتخاب کردم گرایش بیوالکترونیک و از اون جایی اطلاعی در مورد درس هاش ندارم ممنون میشم بهم جواب بدین اگه قراره پیش زمینه و اطلاعاتی بدست بیارم از دروس، بهتره چه کتاب هایی رو بخونم تو تایستون؟همچنین چه دروسی از کارشناسی تاثیر زیادی در ارشد این رشته دارن؟ ممنون
    سلام
    از درسهای کارشناسی سیگنال از همه مهمتره و خیلی از درسهای ارشد هم یه جورایی ادامه یا پشرفته تر همونه.
    چارت درسهای شریف و دانشگاه تهران رو میتونی از اینجا دانلود کنی:
    http://ee.sharif.ir/Catalog%209-12-91.pdf
    http://ece.ut.ac.ir/system/files/Bio.pdf

Junior Member

سلام مرسی از راهنماییتون
    میخواستم بدونم آیا درس الکترونیک هم در گرایش بیوالکتریک مهندسی پزشکی(ارشد) تاثیر مستقیم داره؟
    آیا امکانش هست pdf بعضی از دروس رو البته ترجمه شده،روی سایت قرار بدین؟
    یه سوال دیگه، میشه لطفن بفرمایین اگه بخوام با پایه ضعیفم یکم واسه این رشته آماده بشم چی مطالعه کنم؟
    سپاس از راهنماییتون...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)