صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 105

موضوع: تحصیل در گرایش بیوالکتریک | بیو سیگنال | بیو اینسترومنت | تجهیزات پزشکی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مهندسی پزشکی + سوالات کلی

نقل قول نوشته اصلی توسط r_t_1991 نمایش پست ها
    سلام مرسی از راهنماییتون
    میخواستم بدونم آیا درس الکترونیک هم در گرایش بیوالکتریک مهندسی پزشکی(ارشد) تاثیر مستقیم داره؟
    آیا امکانش هست pdf بعضی از دروس رو البته ترجمه شده،روی سایت قرار بدین؟
    یه سوال دیگه، میشه لطفن بفرمایین اگه بخوام با پایه ضعیفم یکم واسه این رشته آماده بشم چی مطالعه کنم؟
    سپاس از راهنماییتون...
    درس الکترونیک که تو لیسانس هست فکر نکنم زیاد کاربرد داشته باشه. شاید اگه رو زمینه ابزار دقیق مهندسی پزشکی بخوای کار کنی اونجا نیاز باشه.
    فکر نکنم بتونی کتاب ترجمه شده پیدا کنی ولی رفرنس اصلی همه درسها تو نت هست. اسمشون رو تو گوگل سرچ کنی راحت پیدا میکنی.
    رو سیگنال و زبان وقت بذاری فکر کنم بهتر باشه. آمارم مثل اینکه مهمه.

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیوالکتریک | بیو سیگنال | بیو اینسترومنت | تجهیزات پزشکی و مسائ

جهت اطلاع دوستان علاقمند به رشته مهندسی پزشکی : دانشگاه قبلی من ( که مستر گرفتم ) یعنی Syracuse University در شمال نیویورک به دانشجویان لیسانس مهندسی پزشکی- شیمی - مکانیک و حتی الکترونیک و مواد چنانچه نمره تافل بالای 85 و GRE درحدود 300 دارند به راحتی پذیرش میده ( هم مستر- هم دکترا از مستر و هم دکترای مستقیم از لیسانس) و در حال حاضر هم تعدادی دانشجوی ایرانی مشغول به تحصیل هستند . در بیشتر موارد دانشجویان دکترا فاند کامل میگیرند و دانشجویان فوق partial . اگر مایل هستید سریعا اپلای کنید . من اطلاعات بیشتری ندارم فقط گفتم یک آماری داده باشم . بقیه اطلاعات را با وارد شدن به سایت دانشگاه بدست بیارید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیوالکتریک | بیو سیگنال | بیو اینسترومنت | تجهیزات پزشکی و مسائ

دوستان من پذیرش از KTH گرفتم برا مستر مهندسی پزشکی...کسی تز بقیه دانشگاه ها که فاندم داشته باشن و راحت بدن خبر داره...واسه من فقط tuition wavier داره

Junior Member

سلام داش من امسال کنکور دادم چن وقت پیش این جاها میگشتم خلاصه کنکورم خوب نشد
    میتونم همدان یا تبریز دانشگاه بوعلی یاصنعتی قبول بشم رشته های صنایع تا حدودی مهندسی پزشکی مواد معدن برق تا حدودی کامپیوتر ای تی
    و کنکور زبانم رشته ایتالیایی دانشگاه تهران و فرانسه تو علامه تهران و روسی هر دو دانشگاه میتونم قبول بشم
    یکم استرس دارم ک میشه یان واسه بورسیه
    خیلی نا امید شدم
    میشه زبان بورسیه بشی؟
    اگه مال رشته اصلیمو برم امکان بورسیه شدن هست چه رشته ای برامن واس فوق یا دکترا
    بنظرت گند زدم مرسی کمک کنی شدیدا حالم گرفته

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    msc sharif

با سلام. من سوالی داشتم. لطفا اگر کسی میتونه منو راهنمایی کنه
    کارشناسی ارشد بیوالکتریک سیگنال پروسسینگ هستم و برای دکتری میخوام در همین رشته در یکی از دانشگاههای آلمان پذیرش بگیرم اما در سایت دانشگاههای آلمان نتونستم جایی رو پیدا کنم. چون در حال حاضر زبان آلمانی ضعیفی دارم. ممنون میشم اگر کسی بتونه لینک های مربوطه رو برام بفرسته.

سلام به همگی
    من الان مهندسی پزشکی بیوالکتریک تهران جنوب قبول شدم
    بنظرتون چه کارهایی تو چهارسال بکنم؟الان اگه من با وضعیت خوبی لیسانسمو بگیرم(با معدل بالا 17 18) و زبانم هم تو تابستون های این چهارسال قوی کنم وامتحانشم بدم و نمره خوب بگیرم شانسی برای پذیرش دارم؟یا اگه ارشدو تو یه دانشگاه خوب تهران بخونم بهتره برای پذیرش؟

Junior Member ariahope آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering - shahed university

نقل قول نوشته اصلی توسط djalireza_mixe نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من الان مهندسی پزشکی بیوالکتریک تهران جنوب قبول شدم
    بنظرتون چه کارهایی تو چهارسال بکنم؟الان اگه من با وضعیت خوبی لیسانسمو بگیرم(با معدل بالا 17 18) و زبانم هم تو تابستون های این چهارسال قوی کنم وامتحانشم بدم و نمره خوب بگیرم شانسی برای پذیرش دارم؟یا اگه ارشدو تو یه دانشگاه خوب تهران بخونم بهتره برای پذیرش؟
    سلام بله اگر این کار رو کنید و علاوه بر اون بتونید مقاله هم بدید شانس پذیرش خواهید داشت. افراد زیادی هستند که از آزاد هم اپلای کردند. ببینید اینکه ارشد رو یجای خوب بخونید منافاتی با این موضوع نداره شما اگر رزومتون رو تو کارشناسی قوی کنید به هردو میتونید برسید. اونوقت درخواست بدید اگر جای خوب خواستنتون فبها نخواستند هم ارشد خوب تو تهران برید. شما 100 رو بگیر 90 هم با شماست.
    غم قفس به کنار ... آنچه عقاب را پیر می کند پرواز زاغ های بی سر و پاست ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc of biomedical eng Tehran university

سلام دوستان

كسي ميدونه چه دانشگاه هايي توي پردازش تصوير پزشكي كار ميكنن البته با رنكينگ بالا؟؟؟؟

با سلام خدمت دوستان گرامی
    من ارشد مهندسی پزشکیمو در شاخه بیوالکتریک از دانشگاه شیراز گرفتم و بعد از حل کردن مشکل سربازیم میخوام واسه دکترام اقدام کنم. هدفم آمریکاست اگه بشه بعد اگه نشد کشورای دیگه. معدلم 17.20 شده و دارم کارای زبانمو انجام می دم. میخواستم ببینم واجبه که من مقاله داشته باشم یا نه. از پایان نامم میتونم یه مقاله خوب بیرون بکشم اما فکر میکم یکم دردسر داره و وقت گیره.سوالم اولم اینه که پیشنهادتون کلا چه دانشگاههایی هست که بتونم راحت پذیرش بگیرم از آمریکا و دانشگاه خوبی باشه و دوم اینکه بدون مقاله می تونم به راحتی پذیرش بگیرم یا نه. ممنون میشم اگه جامع راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام
    منم یه سوال داشتم ، چون بیوالکتریک بیشتر برقی ها میرن
    از رشته مکانیک اگه برم بیوالکتریک میتونم موفق بشم یا همون بیومکانیک بهتره ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)