صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: جزوه های درسی مهندسی كامپيوتر

پیش فرض پاسخ : جزوه های درسی مهندسی كامپيوتر

چه تاپیکه خلوتی.. منم با کلی امید اومدم که واسه دروس مهندسی نرم افزار 1 و مهندسی نرم افزار 2 جزوه خوب دانلود کنم دوره کنم اما هیچی پیدا نکردم...من شخصن خودم جزوه درست حسابی ندارم وگرنه آپلود می کردم همه استفاده کنن
    yesterday is history..tomorrow is mystery..today is a gift..that `s why it is called present..so live in present time

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda67 نمایش پست ها
    چه تاپیکه خلوتی.. منم با کلی امید اومدم که واسه دروس مهندسی نرم افزار 1 و مهندسی نرم افزار 2 جزوه خوب دانلود کنم دوره کنم اما هیچی پیدا نکردم...من شخصن خودم جزوه درست حسابی ندارم وگرنه آپلود می کردم همه استفاده کنن
    اگه نیاز به جزو خاصی (بر اساس مباحث لطفا، نه اسم درس) دارید بگید میشه آپلود کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    اگه نیاز به جزو خاصی (بر اساس مباحث لطفا، نه اسم درس) دارید بگید میشه آپلود کرد
    مرسی اما آخه کار من با مبحث راه نمیفته و باید کل درسشو بخونم..اگه هر کدوم از اینا رو بتونید یه منبع یا جزوه خوب واسش آپلود کنید که یه دنیا ممنونتون میشم..
    1) مهندسی نرم افزار (1) 2) پایگاه داده ها 3) طراحی الگوریتم ها 4 ) ساختمان داده ها
    yesterday is history..tomorrow is mystery..today is a gift..that `s why it is called present..so live in present time

دوستان من دنبال جزوه طراحی زبان های برنامه سازی (Programming Languages: Design and Implementation)، دکتر محمد ایزدی، استاد دانشگاه شریف هستم.
    اگه کسی داشت واقعا ممنون میشم اگه اینجا آپلود کنه یا برام پیام بذاره.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)