صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 105

موضوع: تحصیل در گرایش بیومواد | مهندسی بافت | مهندسی زیستی و مسائل مرتبط

farezfaeze
    Guest

Lightbulb تحصیل در گرایش بیومواد | مهندسی بافت | مهندسی زیستی و مسائل مرتبط

من دانشجوی سال آخر مهندسی پزشکی بیومتریالم ، اینجا هیچی راجع به رشتم پیدا نکردم ، لطفا اگه کسی اطلاعات مفیدی داره بگه

Senior Member

پیش فرض پاسخ : بیومواد (گرایش مهندسی پزشکی) تو کدو دسته قرار می گیره؟ می شه راهنمایی کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط farezfaeze
    من دانشجوی سال آخر مهندسی پزشکی بیومتریالم ، اینجا هیچی راجع به رشتم پیدا نکردم ، لطفا اگه کسی اطلاعات مفیدی داره بگه
    شما دو تا دپارتمان رو باید چک کنی.
    مهندسی پزشکی
    مهدسی مواد و متالوژی. به نظرم پذیرش گرفتن از این دانشکده آسون تر از مهندسی پزشکی باشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیومواد (گرایش مهندسی پزشکی) تو کدو دسته قرار می گیره؟ می شه راهنمایی کنی

سلام
    تقریبا تمام دانشکده های متریال حاوی بایو متریال اون هم به صورت قوی هستند. آمریکا خیلی قویه، خیلی خوب در این زمینه پذیرش میده، فاندهای خوبی هم میدن تو بایومتریال (چون کمپانی های گردن کلفتی مثل 3M در زمینه بایو شدیدا فعالن ). کلیرنس هم خیلی راحت تره.
    شما باید سایتای دانشکده ها رو زیر و رو کنین.
    من خودم بایو کار کرده ام. (Dental Composites)
    البته من متالورژی ام و میخوام برای فلزات اقدام کنم، ولی بایو بسیار عالیه از هر جهتی که بخواید مثل فاند، پذیرش، ویزا و ... .
    موفق باشید
    یا علی.
    ویرایش توسط FanTasTic : September 13th, 2012 در ساعت 02:09 AM دلیل: بروزرسانی متن

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

پیش فرض کمک برای پیدا کردن رشتۀ bio material در US

درود به دوستان ...
    راهی وجود داره که بشه توسط اون لیست همۀ دانشگاه های امریکا رو که رشتۀ Bio material دارن رو پیدا کرد ؟؟؟ دونه دونه گشتن همشون خیلی سخت و وقت گیره ...

Member mohhhamad آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کمک برای پیدا کردن رشتۀ bio material در US

سلام چندین راه که خودم امتحان کردم رو بهت می گم
    این در صورتی هست که شما تقریبا به یه موضوع خاصی علاقه مند باشی مثلا drug delivery و یا .....شما می تونی بری science direct واز اون طریق هم اساتید مطرح که مقاله دادند و هم سنتر های مطرح وهم جدید ترین مطالب مربوط به موضوع مورد علاقت رو پیدا کنی .فقط باید با استفاده از امکاناتی که توی سایت هست جستجوت رو محدود کنی.
    دومین هم اینه بالاخره چند جا مطرح هستند دیگه وشما چند جا رو پیدا کردی دیگه به استاداش میل بزنی واز اون ها بخوای مرازک فعال رو بهتون بگن.هم استاد رو مخش رو میتونی بزنی وهم به هدفت میرسی.
    فکر کنم دانشکده مواد کرنل بیوموادش قوی بود.
    این کاربر ،غیر فعال است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Eng

بیومتریال تو US یا جای دیگه پولساز هست؟ کدوم زمینه بهتره؟
    من دارم apply میکنم برای US، زمینه tissue eng.
    tnx in advance

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط azhang نمایش پست ها
    بیومتریال تو US یا جای دیگه پولساز هست؟ کدوم زمینه بهتره؟
    من دارم apply میکنم برای US، زمینه tissue eng.
    tnx in advance
    من فقط اینو خیلی خوب میدونم که فوق العاده طرفدار داره. تو هر دپارتمانی هم که توی دنیا رفتم یه ریسرچ گروپ داره مخصوص خودش. بعضی موقع هم باید توی دپارتمان مکانیک بگردید. بعضا دیدم اونجا ریسرچ گروپ داره.

Junior Member

پیش فرض .فرق بین faculty وinstitutچیه؟گرایش مهندسی پزشکی چیه؟

دوستان عزیز

من رشته Biomedical engineering رو در دانشگاه UPM در زیر مجموعه ی institutمیبینم.فرق بین faculty وinstitutچیه؟آیا ار نظر اعتبار مدرک با هم فرق مکنن؟گرایش مهندسی پزشکی چیه؟منظورم اینه که بیو مواد بیو مکانیک یا.....هست؟

Junior Member

پیش فرض بهترین دانشگاه ها برای تحصیل در رشته بیو مواد کدام دانشگاه ها هستند؟

بهترین دانشگاه ها برای تحصیل در رشته بیو مواد کدام دانشگاه ها هستند؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : .فرق بین faculty وinstitutچیه؟گرایش مهندسی پزشکی چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aida341 نمایش پست ها
    دوستان عزیز

من رشته Biomedical engineering رو در دانشگاه UPM در زیر مجموعه ی institutمیبینم.فرق بین faculty وinstitutچیه؟آیا ار نظر اعتبار مدرک با هم فرق مکنن؟گرایش مهندسی پزشکی چیه؟منظورم اینه که بیو مواد بیو مکانیک یا.....هست؟
    انیستیتو یه مجتمع پژوهشیه که مشخصا رو موضوع یا موضوعات خاص شبیه بهم کار میکنه. معمولا زیر نظر دانشکده هان. گرایشهای مهندسی پزشکی از بیو الکتریک تو دانشکده برق بگیر تا بیو مکانیک تو دانشگده مکانیک و بیو مواد تو دانشکده مواد و گاها مکانیک ؛ رو شامل میشه. البته این عناوین خیلی کلی ان. مهندسی پزشکی کلی گرایش ها دیگه هم داره. به ویکی پدیا مراجع کن.

درمورد بهترین دانشکده های بیو مواد نمیشه اظهار نظر کرد ولی در دانشگا ههای ژاپن آلمان و امریکا سرمایه گذاری اساسی در زمینه رشته بیومواد میشه. وارد به هرکدومش عالیه.

صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)