صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 105

موضوع: تحصیل در گرایش بیومواد | مهندسی بافت | مهندسی زیستی و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیومواد | مهندسی بافت | مهندسی زیستی و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahtab_000_R نمایش پست ها
    سلام دوستان ، میشه لطفا لیست دانشگاه های مهندسی پزشکی آلمان برای مستر روبه من معرفی کنید؟؟؟؟؟؟؟ البته انگلیسی زبان
    سلام

بعیده با انتظار بتونید به لیست مشخصی برسید؛ مگر این که کسی قبلاً فهرستی درست کرده باشه و به شما بده. علی الحساب میتونید از این لینک اطلاعات خوبی بگیرید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیومواد | مهندسی بافت | مهندسی زیستی و مسائل مرتبط

سلام من دانشجوی ارشد مهندسی بافت دانشگاه ازاد هستم .چه کشور هایی رو برای مستر یا دکترا در این رشته پیشنهاد میکنید یه مقدار کمک و راهنمایی میخوام.و اینکه ایا میشه فاند گرفت یا نه

Junior Member

من ارشد بیو مواد میخونم. ولی احساس میکنم اطلاعات و دانش خاصی ندارم ) پروژم طوریه که ۲ تا مقاله در میاد اما در کل احساس دانشمند بودنو بورس شدنو ندارم. می خواستم بدونم اونایی که رفتین آمریکا هم همین حسو داشتین یا من اینجوریم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    اگه هدفتون نهایتا پیداکردن کاره خیلی پیشنهاد نمی کنم که دنبال این گرایش برید.
    دکتر نوربخش هنوز نجف اباد هست؟!!

موفق باشید.

اگرمنظورتون دکتر محمدصادق نوربخش هست ایشون الان هیئت علمی دانشگاه سمنان هستن

Junior Member

سلام دوستان عزیز و همراه
    ببخشید رشته بیومتریال خصوصا حیطه کار روی دارورسانی یا تشخیصها و مهندسی بافت نیازمند فردی با چه توانمندیها و ویژگیهاییه؟

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیومواد | مهندسی بافت | مهندسی زیست

سلام شوهرم كارشناسي مهندسي مواد دانشگاه شيراز با معدل ١٤ رو داره ، الانم ترم ٢ ارشد رشته مهندسي پزشكي گرايش بافت دانشگاه اميركبير تهران هست ، ميخواستم بدونم از چه دانشگاههايي ميتونه پذيرش بگيره ؟ چه مداركي لازم هست واسه گرفتن پذيرش ، كدوم كشور بهتر هست ؟كلا يه كم راهنماييم كنيد كه چه كارايي بايد انجام بديم و از كي اقدام كنيم؟ ممنون از لطفتون

Junior Member

سلام
    من دانشجوی کارشناسی ارشد بیوشیمی هستم(البته آخرای کار پایان نامه م هستم).به رشته ی خودم علاقه ای ندارم.بعد از تحقیق به رشته بیومتریال علاقه مند شدم.ولی فکر میکنم اینکه ارشدم مرتبط نیست یا اصلا نمیتونم پذیرش بگیرم یا خیلی سخت این اتفاق میفته.درسته؟؟
    در کل برای اینکه بتونم دکتری بیومتریال بخونم (آمریکا یا اروپا فرقی فعلا نمیکنه) چ کار باید بکنم؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام
    من رشته ارشد و کارشناسیم مهندسی پلیمر هست. و میخوام برای ارشد مهندسی پزشکی- بیومواد شرکت کنم.

ممنون میشم اگر کسی در مورد بازار کار تو ایران و خارج از ایران و شانس پذیرش دکتری در خارج از ایران ( مخصوصا کانادا) اگر اطلاعاتی دارین راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BME

دوستان یک پوزیشن خالی دکتری در دانشگاه Sabanci ترکیه به صورت fully funded به همراه مزایای اسکان رایگان در داخل خوابگاه دانشگاه وجود داره. پوزیشن هم مربوط به یک پروژه تازه تصویب شده در زمینه 3D Bioprinting و Bone tissue engineering هست. اگر علاقه مند هستین به من پیغام بدین تا اطلاعات بیشتر رو در اختیارتون بزارم.

پ.ن. قرار بوده خود من توی این پروژه یک سال کار کنم اما چون قصد دارم که این دانشگاه رو به دلایل شخصی ترک کنم ترجیح میدم شخصی رو به جای خودم به استادم معرفی کنم که کارش نخوابه چون پروژه تازه شروع شده و دو سال هم زمان پروژه است و جایگزین کردن دانشجو ممکنه زمان زیادی رو از بین ببره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    material Sci & engineering

سلام به همه
    من الان دارم کارشناسی مهندسی مواد میخونم و خب تو ایران بایو متریال و مهندسی بافت گرایشای ارشد مهندسی موادن ولی راجع به آمریکا و اینا نمیدونم
    من میخوام برا بایومتریال تو امریکا اپلای کنم ولی حقیقش از سرفصل درساش یکم میترسم چون بایو متریال یا bio eng که بیشتر دپارتمانای امریکا دارن زیر مجموعه مهندسی پزشکیه
    یعنی مثلا سرفصلا و درسا خیل به مهندسی پزشکی و آناتومی و اینا ربط داره؟؟؟
    کسی رو میشناسید از مهندسی مواد برا بایو اپلای کرده باشه؟ سرفصل درساش چطوریه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)