صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 105 , از مجموع 105

موضوع: تحصیل در گرایش بیومواد | مهندسی بافت | مهندسی زیستی و مسائل مرتبط

Junior Member mparsa01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tissue Engineering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیومواد | مهندسی بافت | مهندسی زیستی و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط kianab نمایش پست ها
    سلام به همه
    من الان دارم کارشناسی مهندسی مواد میخونم و خب تو ایران بایو متریال و مهندسی بافت گرایشای ارشد مهندسی موادن ولی راجع به آمریکا و اینا نمیدونم
    من میخوام برا بایومتریال تو امریکا اپلای کنم ولی حقیقش از سرفصل درساش یکم میترسم چون بایو متریال یا bio eng که بیشتر دپارتمانای امریکا دارن زیر مجموعه مهندسی پزشکیه
    یعنی مثلا سرفصلا و درسا خیل به مهندسی پزشکی و آناتومی و اینا ربط داره؟؟؟
    کسی رو میشناسید از مهندسی مواد برا بایو اپلای کرده باشه؟ سرفصل درساش چطوریه؟
    سلام
    تا جایی که من میدونم و دیدم ارشد توی اروپا ترم 1 و 2 رو دروس های اصلی گرایش های بیوالکتریک ، بیومکانیک و بیومتریال رو باید پاس کنید
    و در ترم 3 با توجه به علاقتون دروس انتخابی گرایش مورد نظر رو میگیرید و در ترم آخر هم کاملا روی پایان نامه کار میکنید
    از آمریکا اطلاعی ندارم متاسفانه. البته منم به آمریکا علاقه دارم ولی بدلیل مشکلات رفتن به آمریکا که همه ی ماها میدونیم چیه
    زیاد در موردش سرچ نکردم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    material Sci & engineering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیومواد | مهندسی بافت | مهندسی زیستی و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mparsa01 نمایش پست ها
    سلام
    تا جایی که من میدونم و دیدم ارشد توی اروپا ترم 1 و 2 رو دروس های اصلی گرایش های بیوالکتریک ، بیومکانیک و بیومتریال رو باید پاس کنید
    و در ترم 3 با توجه به علاقتون دروس انتخابی گرایش مورد نظر رو میگیرید و در ترم آخر هم کاملا روی پایان نامه کار میکنید
    از آمریکا اطلاعی ندارم متاسفانه. البته منم به آمریکا علاقه دارم ولی بدلیل مشکلات رفتن به آمریکا که همه ی ماها میدونیم چیه
    زیاد در موردش سرچ نکردم.
    خیلی ممنون

پیش فرض پاسخ : تحصیر گرایش بیومواد | مهندسی بافت | مهندسی زیستی و مسائل مرتبط

سلام وقتتون بخیر من لیسانس مهندس پزشکی دارم گرایش بیومتریال ازدانشگاه آزادنجف آبادبامعدل14,و هنوز iels و tofel امتحان ندادم چون نمیدونم که چه دانشگاهی قراره اپلای کنم وقبولم می کنن,من هدفم usa هست وخیلی مشتاقم که اگه امکانش هست راهنماییم بکنید,آیا دانشگاهید میشناسید که بتونم واسه ارشد فاندبگیرم؟وآیا واسه آمریکا tofelبگیرم بهتره یا iels؟آیا میتونم پذیرش بگیرم؟ممنون میشم جواب بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی بیوالکتریک دانشگاه ازاد تهران جنوب

سلام
    من لیسانس مهندسی پزشکی گرایش بیو الکتریک دارم پایه های پردازش تصویر را یادگرفتم ولی روی تصویر پزشکی تا حالا کار نکردم می خواستم برای فوق اپلای کنم برای انتخاب استاد باید بر اساس حوضه کاریشون را انتخاب کنم ولی نمیدنم کدام research را انتخاب کنم اگه ممکنه میشه منو راهنمایی کنید کار پایان نامه بافت و متریال چه جوریه به شیمی ربط داره؟ ازمایشگاه باید تحقیقات کرد؟ حوضه پایان نامه انفورماتیک پزشکی چه جوریه؟ برای اینکه روی پردازش تصویر کار کنم چیکار کنم خودم را در این زمینه قوی کنم ؟ بین ایم موضوعات کدام را پیشنهاد می کنین ممنون می شم.

Junior Member

سلام دوستان. من یک سوالی دارم که نمیدونم در قسمت درستی دارم سوالم را مطرح میکنم یا نه ممنون میشم کمکم کنید.
    به نظر شما کدام از این دو حیطه 1. دراگ دیلیوری با نانوذرات و 2- بیوسنسور با نانوذرات برای تز ارشد بهتر هست؟ به هر دو موضع علاقه یکسان دارم. اما میخوام ببینم برای اپلای کردن و کلا از هر نظر دیگه کدام بهتره؟
    ممنون

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)