صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 105

موضوع: تحصیل در گرایش بیومواد | مهندسی بافت | مهندسی زیستی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیومواد | مهندسی بافت | مهندسی زیستی و مسائل مرتبط

ممنون.میدونین کسی که از مهندسی مواد میاد بیومتریال و یا مهندسی بافت میخونه کلا چند واحد پیشنیاز میخوره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیومواد | مهندسی بافت | مهندسی زیستی و مسائل مرتبط

و یه سوال دیگه! آیا از کنکور ارشد مهندسی مواد میشه گرایش مهندسی بافت رو هم مثل بیومتریال قبول شد؟

ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

ممنون.میدونین کسی که از مهندسی مواد میاد بیومتریال و یا مهندسی بافت میخونه کلا چند واحد پیشنیاز میخوره؟
    و یه سوال دیگه! آیا از کنکور ارشد مهندسی مواد میشه گرایش مهندسی بافت رو هم مثل بیومتریال قبول شد؟
    فیزیولوژی و آناتومی هر کدوم جداگانه هست. فکر میکنم زبان تخصیصی در مهندسی پزشکی و زیست سازگاری هم بخورید. تعدادشون رو مطمئن نیستم.

بله مهندسی بافت هم زیر گروه مواد هست که شما با رتبه موادتون هم میتونین انتخابش کنید. اون رتبه ایی که قبلا واسه دانشگاه تهران بهتون گفتم هم یکی از دوستانم بود که پارسال بافت تهران شبانه با اون رتبه قبول شد.

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

جهت اطلاع دوستان علاقمند به رشته مهندسی پزشکی : دانشگاه قبلی من ( که مستر گرفتم ) یعنی Syracuse University در شمال نیویورک به دانشجویان لیسانس مهندسی پزشکی- شیمی - مکانیک و حتی الکترونیک و مواد چنانچه نمره تافل بالای 85 و GRE درحدود 300 دارند به راحتی پذیرش میده ( هم مستر- هم دکترا از مستر و هم دکترای مستقیم از لیسانس) و در حال حاضر هم تعدادی دانشجوی ایرانی مشغول به تحصیل هستند . در بیشتر موارد دانشجویان دکترا فاند کامل میگیرند و دانشجویان فوق partial . اگر مایل هستید سریعا اپلای کنید . من اطلاعات بیشتری ندارم فقط گفتم یک آماری داده باشم . بقیه اطلاعات را با وارد شدن به سایت دانشگاه بدست بیارید.

Junior Member

سلام.میخواستم بدونم این مهندسی پزشکی که توی لیست هشدار تکنولوژی آمریکا (tecknology alert list) هستش و همون قضیه رشته های تحریم شده هست شامل رشته بیومتریال هم میشه؟

Junior Member

سلام.اینجا کسی هست که بیومتریال خونده باشه و بتونه من رو در مورد تعداد دروس پیشنیاز و اسم دروسی که یک دانشجوی ارشد بیومتریال که کارشناسی رو متالورژی صنعتی خونده باشه باید بگذرونه راهنمایی کنه؟

ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sinametal نمایش پست ها
    سلام.میخواستم بدونم این مهندسی پزشکی که توی لیست هشدار تکنولوژی آمریکا (tecknology alert list) هستش و همون قضیه رشته های تحریم شده هست شامل رشته بیومتریال هم میشه؟
    سلام.
    اگر سمت یک سری متریال خاص نرید، خیر مشکلی نداره. تازه اونم شاید مشکلی پیش نیاد ولی احتیاط ضرر نداره. من گرایشم تو لیسانس هم مهندسی پزشکی-بیومتریال بود و واسه ویزام مشکلی پیش نیومد. ضمنا این لیست مال سال 2002 هست و بعد از اون هم دیگه رسما اپدیت و به صورت عمومی منتشر نشده ولی تا اونجا که میدونم خیلی از مواردی که در اون لیست هست، الان دیگه بهش حساس نیستند. هر سال تعداد زیادی بیومتریالی( مهندسی مواد با گرایش بیومتریال و یا مهندسی پزشکی-بیومتریال) واسه آمریکا ویزا میگیرند که از این تعداد یک سری حتی ویزاشون هم مالتی میشه.

Junior Member

اگه لیسانس متالورژی بوده باشید بسته به دانشگاهی که بیومتریال ارشد توی اون قبول شدید تعداد واحد پیش نیاز شما متغیره مثلا در تهران 8 واحد پیش نیاز و در علم و صنعت 11 واحد پیش نیاز باید بگذرونید. آناتومی، فیزیولوژی، بیوشیمی و مبانی پلیمر بعنوان دروس پیش نیاز در علم و صنعت گفته میشه و در تهران هم کمابیش همینطوره.

Junior Member

من میخوام دانشگاه صنعتی امیر کبیر قبول بشم.فک میکنید اونم مثل علم و صنعته؟یا مثلا درسایی مثل دینامیک و زبان تخصصی و انتقال جرم و حرارت در بدن و... هم پیشنیاز میدن؟

سلام
    من سال سوم بیومتریال هستم.می خوام واسه ارشد اقدام کنم ولی هنوز اطلاعات کاملی از رشته یا کشور یا شانس فاند گرفتن ندارم.به نظر شما مهندسی بافت آینده ی خوبی داره تو کشور های دیگه؟؟یا هر گرایش دیگه ای
    و اینکه هزینه برام مهمه و اصلا از ارشد اقدام کنم یا دکترا؟؟
    مقاله داشتن در دوره ی کارشناسی لازم هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)