صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 105

موضوع: تحصیل در گرایش بیومواد | مهندسی بافت | مهندسی زیستی و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیومواد | مهندسی بافت | مهندسی زیستی و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط lichking3456 نمایش پست ها
    سلام
    من سال سوم بیومتریال هستم.می خوام واسه ارشد اقدام کنم ولی هنوز اطلاعات کاملی از رشته یا کشور یا شانس فاند گرفتن ندارم.به نظر شما مهندسی بافت آینده ی خوبی داره تو کشور های دیگه؟؟یا هر گرایش دیگه ای
    و اینکه هزینه برام مهمه و اصلا از ارشد اقدام کنم یا دکترا؟؟
    مقاله داشتن در دوره ی کارشناسی لازم هست؟
    گرايش خوبيه اما دست توش زياد شده. اگه مقاله باشه كه خوبه اگرنه با داشتن نمره زبان سعي كنيد استاد پيدا كنيد.

موفق باشيد
    کربلایم آرزوست...

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیومواد | مهندسی بافت | مهندسی زیستی و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    گرايش خوبيه اما دست توش زياد شده. اگه مقاله باشه كه خوبه اگرنه با داشتن نمره زبان سعي كنيد استاد پيدا كنيد.

موفق باشيد

پس یعنی شانسم خیلی کمه ...
    راجع به کشور ها اطلاعاتی ندارین؟؟ممنون میشم اگه بیشتر راهنمایی کنید

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط lichking3456 نمایش پست ها
    پس یعنی شانسم خیلی کمه ...
    راجع به کشور ها اطلاعاتی ندارین؟؟ممنون میشم اگه بیشتر راهنمایی کنید
    من نگفتم شانستون كمه!
    امريكا، كانادا، ژاپن، هلند، المان و سوييس ميتونن گزينه هاي خوبي باشن. رمز موفقيت شما پيداكردن استاده.

موفق باشيد
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

سلام.آیا میشه کسی ارشد رو مهندسی خوردگی و سطح قبول بشه ،پروژه اش رو بیو کار کنه و بتونه برای دکتری از یه دانشگاه خوب فاند بگیره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering-biomaterials

نقل قول نوشته اصلی توسط sinametal نمایش پست ها
    سلام.آیا میشه کسی ارشد رو مهندسی خوردگی و سطح قبول بشه ،پروژه اش رو بیو کار کنه و بتونه برای دکتری از یه دانشگاه خوب فاند بگیره؟
    سلام ، چرا که نه؟ میتونید انواع پوشش های بیواکتیو، یا هر نوع پوشش دیگه روی انواع ایمپلنت ها کار کنید، اتفاقا مهندسی سطح و.خوردگی میتونه خیلی بهتون کمک کنه تو این زمینه.

Junior Member

سلام.میخوام بدونم رشته مهندسی بیومتریال دانشگاه تهران ارزش رفتن داره؟میدونم امیرکبیر خیلی خوبه ولی تهران رو نمیدونم.متشکرم

سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی پزشکی بیومواد دارم. میخوام برای دانشگاههای امریکا direct PhD اقدام کنم اما به جز چند مورد گرایش ها رو نمی دونم ممنون میشم راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rahmatigovari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی پزشکی بیومواد دارم. میخوام برای دانشگاههای امریکا direct PhD اقدام کنم اما به جز چند مورد گرایش ها رو نمی دونم ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سوالتون رو دقیق تر بپرسید تا بهتر بنده یا سایر دوستان بتونن بهتر راهنمایی کنن.
    شما با مراجعه به وبسایت مهندسی پزشکی هر دانشگاه میتونین گرایشات رو ببینید. ضمنا فیلد هر استاد تو پیجش هست و با سرچ اسمشون تو گوگل اسکولار و ... به صورت خیلی خاص هم میتونین فیلدشون رو بررسی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط solaleh نمایش پست ها
    سوالتون رو دقیق تر بپرسید تا بهتر بنده یا سایر دوستان بتونن بهتر راهنمایی کنن.
    شما با مراجعه به وبسایت مهندسی پزشکی هر دانشگاه میتونین گرایشات رو ببینید. ضمنا فیلد هر استاد تو پیجش هست و با سرچ اسمشون تو گوگل اسکولار و ... به صورت خیلی خاص هم میتونین فیلدشون رو بررسی کنید.
    ممنون از راهنماییتون .منظورم رشته های مرتبط با مهندسی پزشکی است که میشه برای دکترا توی اون زمینه ادامه داد. میخواهم بدونم کدوم رشته در آینده از لحاظ بازار کار ، درآمد و شناخته بودن و .... بهتره
    ممنون

ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

سوالتون عوض شد که!
    برای آمریکا رشته مهندسی پزشکی جز رشته های پردرآمد محسوب میشه و اگر قصدتون رفتن سر کار هست باید بگم ترجیحا فیلد هایی که صنعتی شدن به طبعش براش جاب افر هم بیشتره. ولی چیزی که بیش از همه برای پیدا کردن کار تو رشته های ما مهمه، به جز علاقه داشتن، مهارت تو تکنیک های مختلف هست... اینجوری دستتون باز تره. مثلا اینکه شما بدونین SEM چجوری میگیرن یا in vivo کار کرده باشین، کمکتون میکنه چه تو بافت چه تو دارو و چه تو سایر فیلد های مرتبط توانمند باشید.
    برای کسی که تو این رشته تحصیل میکنه، از کار تو IBM تا یک شرکت تازه تاسیس محلی تو زمینه دارورسانی پوست جاب افر هست... ولی توانایی فرد برای رقابت رو صرفا زمینه کاری معلوم نمیکنه بلکه قابلیت های فرد مطرحه.
    در نتیجه هرجا بهترین پذیرش رو گرفتین مهم هست و انتخاب هاتون رو صرفا برای فیلد خاصی محدود نکنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط rahmatigovari نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون .منظورم رشته های مرتبط با مهندسی پزشکی است که میشه برای دکترا توی اون زمینه ادامه داد. میخواهم بدونم کدوم رشته در آینده از لحاظ بازار کار ، درآمد و شناخته بودن و .... بهتره
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)