صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 105

موضوع: تحصیل در گرایش بیومواد | مهندسی بافت | مهندسی زیستی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیومواد | مهندسی بافت | مهندسی زیستی و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط sana2015 نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه بهترین دانشگاه های آمریکا رو برای تحصیل در مقطع دکتری در رشته بیومتریال معرفی کنید؟ ممنون
    سلام. بستگی به پروژه ای داره که قصد دارید روش کار کنید(مهندسی بافت، ایمپلنت، رهایش دارو و...)
    این لینک ناقصه، ولی میتونه کمک کنه.
    http://colleges.usnews.rankingsandre...cal-biomedical

به دانشگاههای بالا، دانشگاههای روچستر (RIT) ، درکسل (Drexel) ، بوستون و هاروارد رو هم اضافه کنید.
    موفق باشید

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیومواد | مهندسی بافت | مهندسی زیستی و مسائل مرتبط

سلام دوستان من سال دوم مهندسی سرامیک رو تموم کردم.قصد ادامه تحصیل در بیومواد رو دارم!ترجیحا گرایش بیوسرامیک یا بافت!برای پذیرش گرفتن والبته بورس کدوم کشورها رو پیشنهاد میکنین؟ایا برای بورس برای این رشته حتما باید مقاله داشته باشم؟

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    سلام دوستان من سال دوم مهندسی سرامیک رو تموم کردم.قصد ادامه تحصیل در بیومواد رو دارم!ترجیحا گرایش بیوسرامیک یا بافت!برای پذیرش گرفتن والبته بورس کدوم کشورها رو پیشنهاد میکنین؟ایا برای بورس برای این رشته حتما باید مقاله داشته باشم؟
    من آلمان و کانادا رو پیشنهاد میدم. بله مقاله مهمه. اما واقعا چقدر در مورد انتخابتون تحقیق کردید؟ سعی کنید بیشتر سرچ گنید تا بهترین تصمیمو بگیرید.

موفق باشید
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

سلام دوستان میشه بهترین موضوعاتی که میشه در پروژه ارشد بایومتریال روشون کار کرد رو معرفی کنید؟ موضوعاتی که جدید باشه و تو دنیا هم روشون خیلی کار میشه. مرسی

Junior Member

با سلام و احترام
    بنده به خاطر شرایطی تصمیم به انتخاب رشته مهندسی پزشکی گرایش بیومتریال دانشگاه ازاد کارشناسی کردم،ایا می توان در مقطع دکترا ک سراسری انشالله قبول شم و روی مثالاتISIکار کنم میتونم بورسیه تحصیلی بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط makavkani نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    بنده به خاطر شرایطی تصمیم به انتخاب رشته مهندسی پزشکی گرایش بیومتریال دانشگاه ازاد کارشناسی کردم،ایا می توان در مقطع دکترا ک سراسری انشالله قبول شم و روی مثالاتISIکار کنم میتونم بورسیه تحصیلی بگیرم؟

چرا که نه؟ ولی سعی کنید معدلتون بالا باشه و اکتیو باشید تا رزومه تون قوی بشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Microbiology - Shahid Beheshti University

سلام. دوستان رکورد پذیرش دانشجویان ایرانی توی این رشته های interdisciplinary و نوپا به چه صورت هست؟ من میکروبیولوژی شهید بهشتی می خونم سال آخرم و میخوام واسه Bioengineering و Synthetic biology اقدام کنم. هم اروپا هم آمریکا. نه تو ایران اساتید عزیز ما اطلاعی از این رشته ها دارن نه کسیو می شناسم که از ایران رفته باشه که مقایسه کنم شرایطشو با خودم. وضعیت پذیرش تو این رشته ها چطوره کلا؟؟

Junior Member

سلام
    وقت بخیر
    با در نظر گرفتن شرایط زیر

- لیسانس متالو
    ژی صنعتی علوم تحقیقات معدل خوب
    - ارشد بیومتریال سراسری
    معدل خوب - کار روی کوتینگ ایمپلنت
    - بدون مقاله
    - نمره تافل بالای ۱۰۰
    - نمره جی آر ای بالا

قصد اپلای دکتری برای آمریکا و اروپا ( هلند سوییس سوئد نرو
    ژ ) رو دارم. شانسم چقدره؟
    کجا و در چه گرایشهایی می تونم بعدها کار پیدا کنم و بمونم؟
    اگر مجبور شم روی مقاله هم کار خواهم کرد.

ممنونم ازتون

Junior Member

سلام ، از دوستانی که پاسخ سوالات رو میدن خیلی ممنونم ، من هم سوال داشتم ، رشته من مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک با معدل 15.31 از دانشگاه ازاد هستش و میخواستم برای مقطع کارشناسی ارشد به یکی از دانشگاه های ایتالیا برم میخواستم بدونم چقدر شانس پذیرش دارم البته در گرایش مهندسی بافت ، راستش اول برای دانشگاه های المان تحقیق کردم و فهمیدم که اونجا داشتن مدرک زبان المانی برای گرفتن فاند خیلی مهمه ولی در ایتالیا داشتن مدرک زبان ایتالیایی زیاد مطرح نیست و میشه تا حدودی امیدوار به گرفتن فاند بود. سوالاتی ک دارم :
    1. شانس گرفتن پذیرش در دانشگاه های ایتالیا رو دارم یا نه؟
    2. ایا فاند ی در کار خواهد بود ؟
    3.من فقط دانشگاه پلی تکنیک میلان رو برای رشته ی خودم پیدا کردم اگر دانشگاه دیگه ای رو میشناسید که این رشته رو داره بگین ممنون؟
    4. اگر احتمالش کمه میشه دانشگاههایی رو در کشورهای دیگه که شانس من برای گرفتن پذیرششون وجود داره البته فاند هم دارن معرفی کنید؟
    خیلی خیلی ممنونم از پاسختون .

Junior Member Mahtab_000_R آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engeneering

سلام دوستان ، میشه لطفا لیست دانشگاه های مهندسی پزشکی آلمان برای مستر روبه من معرفی کنید؟؟؟؟؟؟؟ البته انگلیسی زبان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)