صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 79

موضوع: تحصیل در گرایش بیومکانیک | بیو ربوتیک | مدیکال ربوتیک و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیومکانیک | بیو ربوتیک | مدیکال ربوتیک و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط tick taack نمایش پست ها
    این کاری که گفتید رو انجام دادم. بیومکانیک ارتوپدی و بیومکانیک اسکلتی عضلانی رو ترجیح میدم. دانشگاه برکلی و استنفورد فعال تر بودن. حالا من باید با استادی از این دانشگاه ها لینک شم؟ یا هنوز زوده؟
    ممنونم.
    برای شروع میتونید به وب سایت گروه ما سر بزنید:
    http://bme2.aut.ac.ir/odbl/

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیومکانیک | بیو ربوتیک | مدیکال ربوتیک و مسائل مرتبط

سلام بچه ها ...
    من مهندسی مکانیک میخونم امیرکبیر ... بعد میخوام با یکی از استادای بیومکانیک شریف روی ستون فقرات کار کنم ... برای پذیرش گرفتن به نظرتون چطوره

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط joodaki91 نمایش پست ها
    سلام بچه ها ...
    من مهندسی مکانیک میخونم امیرکبیر ... بعد میخوام با یکی از استادای بیومکانیک شریف روی ستون فقرات کار کنم ... برای پذیرش گرفتن به نظرتون چطوره
    درود

دوست خوب من ضمن خوشامدگویی بله هرچه قدر میزان تحقیقاتتون رو به سمت بایو ببرین در پذیرشتون تاثیر خوبی خواهد داشت به این معنا که اگر در فیلد بایو وارد خواهید شد نیاز به دانشی در رابطه با بایو خواهین داشت که با این پژوهش ها به آن خواهید رسید حیطه کاریتون مدلسازی نرم افزاریست یا رباتی یا ترمیمی ؟

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

مدلسازی نرم افزاری . این رو هم اضافه کنم که کارشناسی هستم.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط joodaki91 نمایش پست ها
    مدلسازی نرم افزاری . این رو هم اضافه کنم که کارشناسی هستم.
    درود

خیلی عالی هست دوست خوب من طبیعتا با نرم افزارهای Ansys , Solidwork , Mimics کار خواهید کرد . بعد در مراحل بالاتر همین مدلسازی رو می تونین در جهت ترمیم پیش ببرین بعد در جهت نانوربات های پزشکی

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

مدل سازی نیروهای عضلانی و اسکلتی ستون فقراته ...

Junior Member

سلام به دوستان
    یه سوالی داشتم: من لیسانس مکانیک جامدات هستم. اگه بخوام واسه پذیرش تو مقطع ارشد در زمینه بیومکانیک یا بیورباتیک اقدام کنم با توجه به اینکه ارشد نخوندم، باید خودم بشینم و مباحث این زمینه ها رو بخونم؟
    چطوری با اساتید لینک شم واسه ارائه مقاله؟
    اصلا لازمه با اساتید لینک شم؟
    اگه قرار باشه لینک شم، اگه استادیو نشناسم چطوری باید اینکارو بکنم؟
    ممنون می شم کمکم کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BME Tehran Polytechnic

سلام دوستان

من دانشجوی ارشد بیومکانیک پلی تکنیک هستم. واس اپلای تو آمریکا میتونین چند تا دانشگاه که تو زمینه بیومکانیک و بیومکانیک ورزشی کار میکنن بهم معرفی کنین؟؟
    آخه اکثر دانشگاه هایی که دانشکده بیو دارن تو زمینه های بیوالکتریک و متریال و بافت کار می کنن. بیومکانیک ندارن

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a_mahnan نمایش پست ها
    سلام دوستان

من دانشجوی ارشد بیومکانیک پلی تکنیک هستم. واس اپلای تو آمریکا میتونین چند تا دانشگاه که تو زمینه بیومکانیک و بیومکانیک ورزشی کار میکنن بهم معرفی کنین؟؟
    آخه اکثر دانشگاه هایی که دانشکده بیو دارن تو زمینه های بیوالکتریک و متریال و بافت کار می کنن. بیومکانیک ندارن

Texas A&M
    Texas at Austin
    USC
    UCLA
    UCBerkeley
    UCSD
    Brown
    GaTECH
    UCI
    JHU
    Boston University
    .
    .
    .
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری
    دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Junior Member

سلام من مکانیک جامدات میخونم میخواستم برای یکی از دانشگاه های ترکیه در گرایش بیومکانیک اپلای کنم میخواستم ببینم به چه درس هاییم بیشتر نگاه میکنن ؟ترمو و سیالات یا درس های جامداتی یا فقط معدل کل؟و اینکه بیشتر جامداتی هست این رشته یا سیالاتی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)