صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 79

موضوع: تحصیل در گرایش بیومکانیک | بیو ربوتیک | مدیکال ربوتیک و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیومکانیک | بیو ربوتیک | مدیکال ربوتیک و مسائل مرتبط

دوستان کسی هست تفاوت این رشته ها رو توضیح بده و بگه با لیسانس مکانیک میشه این ها رو اپلای کرد یا نه ؟

Sports and Biomechanical Medicine (توضیح مختصر و تفاوتش با Biomechanical خالی چیه؟ )

بیو مدیکال

بیو مدیسن

مرسی از همه .

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیومکانیک | بیو ربوتیک | مدیکال ربوتیک و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    میخواستم بدونم کسی از رشته biomechanik motor skill human motion analysis اطلاعی داره؟ بازار کار این رشته بعد از دوره مستر چگونه هست؟
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    AmirKabir university of technology

پیش فرض پاسخ : مهندسی پزشکی، بیومکانیک

با سلام دوستان،
    از کسایی که اپلای کردن میتونم راجع به رزومه من نظر بدن و بگن چه محدوده از دانشگاه ها برای اپلای مناسبه.
    ارشد بیومکانیک امیرکبیر معدل 16.7 بدون تز،
    فعلا 3 تا مقاله داخلی، تا زمان اپلای کردنم 2 تا ژورنال سابمیت میکنم.
    2 تا اختراع در حال ثبت دارم.
    امتحان Toefl و GRE رو 3 ماه دیگه میدم، علاوه بر انگلیسی، فرانسه و استانبولی هم دارم.
    کارشناسی مکانیک بودم معدلم خوب نیست 14.6.
    ممنون میشم کمکم کنید.

Junior Member

سلام
    یه سوال دارم ، چطور میشه با داشتن کارشناسی مکانیک از دانشگاه آزاد با معدل زیر 15 به فکر کارشناسی ارشد در رشته مهندسی پزشکی (بیومکانیک) در یه کشور دیگه فکر کرد ؟
    چه شرایطی لازمه ؟
    ممنون میشم اگه ممکنه راهنماییم کنید

با عرض سلام
    من چطور می تونم دانشگاه هایی رو که تو امریکا دکترای بایومکانیک دارن رو تو اینترنت پیدا کنم؟
    ای که مرا خـوانـده ای راه نـشـانـم بـده ...

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط palmera نمایش پست ها
    با عرض سلام
    من چطور می تونم دانشگاه هایی رو که تو امریکا دکترای بایومکانیک دارن رو تو اینترنت پیدا کنم؟
    سلام

من آمار خیلی دقیق ندارم تا ارائه کنم اما از این لینک و این لینک میتونید به اطلاعات قابل قبولی برسید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

سلام من تازه عضو اين سايت شدم دقيقا نميدونم درسته در اين تاپیک سوالم رو بپرسم یا نه ممنون میشم پاسخ بدین ،من امسال تازه وارد دانشگاه میشم برای کارشناسی مهندسی پزشکی بیومکانیک دانشگاه آزاد ،خیلی دوست دارم برای ارشد یه دانشگاه خوب خارج از ایران بتونم پذیرش بگیرم مثلا آلمان. كه شنيدم توي اين رشته دانشگاه های خوبی داره ،میخواستم بهم بگید برای این رشته در مقطع ارشد کدوم کشور بهتره برای ادامه ی تحصیل و اینکه توی این چهارسالی که فزصت دار م چه کارهایی باید بکنم م چه آزمون هایی باید شرکت کنم یا چه مدارکی لازمه ،معدل لیسانس?و مقاله و اینکه شانس پذیرش داشته باشم و.. اگه شرایطش رو برام بگید ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh_ha نمایش پست ها
    سلام من تازه عضو اين سايت شدم دقيقا نميدونم درسته در اين تاپیک سوالم رو بپرسم یا نه ممنون میشم پاسخ بدین ،من امسال تازه وارد دانشگاه میشم برای کارشناسی مهندسی پزشکی بیومکانیک دانشگاه آزاد ،خیلی دوست دارم برای ارشد یه دانشگاه خوب خارج از ایران بتونم پذیرش بگیرم مثلا آلمان. كه شنيدم توي اين رشته دانشگاه های خوبی داره ،میخواستم بهم بگید برای این رشته در مقطع ارشد کدوم کشور بهتره برای ادامه ی تحصیل و اینکه توی این چهارسالی که فزصت دار م چه کارهایی باید بکنم م چه آزمون هایی باید شرکت کنم یا چه مدارکی لازمه ،معدل لیسانس?و مقاله و اینکه شانس پذیرش داشته باشم و.. اگه شرایطش رو برام بگید ممنون میشم
    سلام دانشگاه خوب در این رشته زیاده بجز المان استرالیا و امریکا هم دانشگاه های خوبی در این زمینه دارن
    شما اول از همه معدل خوبی باید بیارید و سعی کنید مهارت های نرم افزاری مرتبط با رشتتون رو تقویت کنید. یک استاد پرانرژی و با انگیزه انتخاب کنید و اگر شد کار پژوهشی مثله مقاله باهاشون انجام بدید. در کنار همه این کارها زبان خوندن(اگه المان میخوایید برید آلمانی هم حتما بخونید) جز کارهای بسیار بسیار مهم است. این شرایط عمومی برای اپلای هست حالا توی هر کدوم از این موارد بهتر باشید شانس بالاتری دارید.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام با لیسانس کامپیوتر و ارشد هوش مصنوعی آیا میشه برای مهندسی پزشکی پذیرش گرفت؟ در چه گرایشهایی؟ این تغییر رشته مشکلی ایجاد نمی کنه؟

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان
    با تشکر از راهنمایی مفیدتون
    دوستان من ارشد مکانیک طراحی کاربردی هستم. واس دکترا میخوام وارد زمینه بیومکانیک بشم چون علاقه دارم. واس همین برای پذیرش باید قبلش حتما پروپوزال دکترا رو بنویسم. مقاله هم دارم اما در زمینه طراحی کاربردی هستش و تابحال تو زمینه بیومکانیک اصلا مطالعه نداشتم.
    بنظر شما کار درستیه که وارد زمینه بیومکانیک بشم؟
    دوم اینکه من اصلا سر درنمیارم از موضوعات بیومکانیک کسی هست که بتونه راهنمایی کنه و دید منو بازتر کنه که بتونم یه پروپوزال تو بیومکانیک بدم که بتونم پذیرش بگیرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)