صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 79 , از مجموع 79

موضوع: تحصیل در گرایش بیومکانیک | بیو ربوتیک | مدیکال ربوتیک و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیومکانیک | بیو ربوتیک | مدیکال ربوتیک و مسائل مرتبط

سلام
    نمیدونم کسی این تاپیک میاد یا نه،ولی ممنون میشم اگر بتونید جواب بدید.به نظرتون برای کارشناسی ارشد بهتره مکانیک طراحی کاربردی خوند و در زمینه بیو کار کرد یا اینکه کلا رفت بیومکانیک خوند؟ برای اپلای کردن کدوم بهتره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیومکانیک | بیو ربوتیک | مدیکال ربوتیک و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط palmera نمایش پست ها
    با عرض سلام
    من چطور می تونم دانشگاه هایی رو که تو امریکا دکترای بایومکانیک دارن رو تو اینترنت پیدا کنم؟
    خوب برا امریکاش و میتونین تو گوگل با فرمت
    best universities for biomechanics in USA(or X state) .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering at Tabriz University

خوب اگه بایو بخونید کارتون راحت تره. من طراحی میخونم و استادم چندان اطلاعاتی نداره. البته بدم نشده. چون دائم تو سایتای دانشگاههای آمریکایی جست و جو میکنم که ببینم کدوم زمینه واسه کار کردن خوبه. در کل مثل همیشه این شمایی که تعیین میکنی چی بهتره نه شرایط.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط pgsht نمایش پست ها
    سلام
    نمیدونم کسی این تاپیک میاد یا نه،ولی ممنون میشم اگر بتونید جواب بدید.به نظرتون برای کارشناسی ارشد بهتره مکانیک طراحی کاربردی خوند و در زمینه بیو کار کرد یا اینکه کلا رفت بیومکانیک خوند؟ برای اپلای کردن کدوم بهتره؟
    بهتره طراحی بخونی و در زمینه بایو کار کنی البته اگر واقعا به این زمینه اگر علاقه داری. این زمینه مثل بعضی زمینه های مکانیک مستلزم صرف وقت زیاد در کدنویسیه اگر بخوای درست حسابی کار کنی. صرف نرم افزارها کاری نمیتونن برات بکنن. بنابراین باید کدنویسیت خوب باشه.

Junior Member

سلام دوستان

یه سوال داشتم در مورد این تاپيک

من فارغ التحصیل بيومکانيک هستم از دانشگاه آزاد، الان هم دکتری واحد علوم تحقیقات قبول شدم، سربازی هم که فعلا نرفتم وغمشمول هم نشدم
    ميخواستم ببینم شانس بورس گرفتن برای دانشگاه های خارج از کشور چطوره ؟
    ممنون میشم راهنماييم کنید

Junior Member

سلام دوستان من فارغ التحصیل مهندسی پزشکی بیومکانیک هستم پذیرش دکترا از امریکا داشتم که متاسفانه بهم ویزا ندادن و الان میخام واسه کانادا اقدام کنم ممنون میشم اگه لیستی از دانشگاههای کانادا که مهندسی پزشکی دارن اینجا بذاره هرکس که اطلاعاتی داره
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیومکانیک | بیو ربوتیک | مدیکال ربو

میشه یک عدد و ارقام در مورد حقوق این رشته بیومکانیک بدید؟
    مثلا در چه سالی ، با چه تجربه کاری و چه مدرکی(ارشد یا دکترا) چقدر حقوق میدن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیومکانیک | بیو ربوتیک | مدیکال ربو

نقل قول نوشته اصلی توسط Taraaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان من فارغ التحصیل مهندسی پزشکی بیومکانیک هستم پذیرش دکترا از امریکا داشتم که متاسفانه بهم ویزا ندادن و الان میخام واسه کانادا اقدام کنم ممنون میشم اگه لیستی از دانشگاههای کانادا که مهندسی پزشکی دارن اینجا بذاره هرکس که اطلاعاتی داره
    ممنون
    سلام
    میشه بگید چرا ویزا ندادند؟

من کارششناسیم با گرایش بیومکانیک تو آزاد داره تموم میشه و میخوام واسه ارشد اقدام کنم.
    میخوام بدونم کودوم دانشگاه ها تو کودوم کشور واسه مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک خوبه البته هزینه هم مهمه که اگه بورس باشه چی میشه
    من طبق سرچی که کردم فهمیدم امریکا و آلمان و کانادا و بعضی از دانشگاه های بلژیک و ژاپن هم خوبه لطفا اگه کسی اطلاعی داره نظر بده
    و همینطور بجز مدرک زبان و معدل بالا و جی آر ای چیزه دیگه ای هم واسه پذیرش گرفتن لازمه یا نه؟

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)