صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33

موضوع: تحصیل در گرایش علوم اعصاب | مهندسی عصبی | BCI و مسائل مرتبط

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش علوم اعصاب | مهندسی عصبی | BCI و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط AvD نمایش پست ها
    ممنونم چند سوال دیگه! کجا برای فوق اقدام کنم که شانسم برای رنک بالا دکترا بالا بره؟ و اینکه با توجه به مقالات اینجا میدونم مقاله نویسی حدودا به چه صورته اما نمیدونم از کجا شروع کنم،و کی،(ترم چهار هستم) و منابع و موضوع رو چطور انتخاب کنم!
    سلام دوست عزیز
    برای مقاله از دکتر امیر مسعود سوداگر که در دسترس تر هستند سوال کنید ، بهتر می تونند کمکتون کنند ، ولی پیشنهاد من کلاسیفیکیشنه برای شروع ...
    برای مستر فاند خیلی کم گیر میاد و اگر برای دکتری مستقیم اقدام کنید شانس فاندتون خیلی افزایش پیدا می کنه ، برای افزایش شانس افزایش معدل و نمره خیلی بالا در آزمون تافل(+100) و جی آر ای (+325) رو در دستور کارتون قرار بدید ، ارائه دو مقاله خیلی خوب با فاصله حدود 4-6 ماه هم تاثیرش چشم گیره ...
    موفق باشید
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری
    دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Junior Member

ممنونم خیلی....فقط یک سوال دیگه!منظورتون از کلاسیفیکیشن چیه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AvD نمایش پست ها
    ممنونم خیلی....فقط یک سوال دیگه!منظورتون از کلاسیفیکیشن چیه؟
    سلام دوست عزیز
    منظورم کلاً طبقه بندی ها و دسته بندی های وابسته به شبکه های عصبی و فازی بود ، این سبک کار ها برای شروع راحت تر هستند ...
    موفق باشید

Junior Member

با سلام
    من ليسانس مهندسي شيمي با معدل ١٢ از دانشگاه اميركبير و الان هم دانشجوي فوق ليسانس كامپيوتر- سخت افزار دانشگاه تهران هستم ، نمره زبان ندارم و تا حالا هم هيچ مقاله اي برام ثبت نشده، شهريور ٩٣ دفاع ميكنم و معدلم حدود ١٨ و موضوع سمينار و پايان نامه ام در مورد واسط مغز و كامپيوتر (BCI) هست ، علاقه زيادي به ادامه تحصيل در موضوعات BCI و cognitive robotics و computational neuroscience دارم.
    به نظرشما با توجه به نامرتبط بودن ليسانس و فوق ليسانسم براي كدوم دانشگاه/ كشور اقدام كنم؟( شنيده ام دانشگاه هاي دانمارك فقط مدرك فوق رو بررسي مي كنن)
    آيا شانسي براي آزمايشگاه BCI دانشگاه Graz اتريش و يا فابين لوته فرانسه دارم؟
    يه LAB فعال هم در ايتاليا هست

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط razavi825 نمایش پست ها
    با سلام
    من ليسانس مهندسي شيمي با معدل ١٢ از دانشگاه اميركبير و الان هم دانشجوي فوق ليسانس كامپيوتر- سخت افزار دانشگاه تهران هستم ، نمره زبان ندارم و تا حالا هم هيچ مقاله اي برام ثبت نشده، شهريور ٩٣ دفاع ميكنم و معدلم حدود ١٨ و موضوع سمينار و پايان نامه ام در مورد واسط مغز و كامپيوتر (BCI) هست ، علاقه زيادي به ادامه تحصيل در موضوعات BCI و cognitive robotics و computational neuroscience دارم.
    به نظرشما با توجه به نامرتبط بودن ليسانس و فوق ليسانسم براي كدوم دانشگاه/ كشور اقدام كنم؟( شنيده ام دانشگاه هاي دانمارك فقط مدرك فوق رو بررسي مي كنن)
    آيا شانسي براي آزمايشگاه BCI دانشگاه Graz اتريش و يا فابين لوته فرانسه دارم؟
    يه LAB فعال هم در ايتاليا هست
    سلام دوست عزیز
    بنده در مورد این دانشگاه ها و کشور ها اطلاع دقیقی ندارم ولی اگر بتونید نمرات زبان بالا بگیرید و مقاله خوب منتظر کنید (حتی اگر کم باشه) برای برخی از دانشگاه های آمریکا (مثل یو سی ریورساید ، تگزاس آرلینگتون ، تگزاس دالاس و کلاً رنک های بالای 80 آمریکا که معدل مینیمم نخواستند) با داشتن نمره جی آر ای و برخی دانشگاه های کانادا (مثل کنکوردیا ، ریرسان و لاوال) شانس دارید ...
    اگر مقاله داشته باشید مشکل تغییر رشته هم بر طرف میشه ، البته انستیتو های کامپیوتر ساینس زیادی وجود دارند که در این زمینه فعالیت می کنند ...
    موفق باشید

سلام
    یه سوال از طریق رشته ی پرستاری هم میشود به این رشته رفت؟
    درامدش حدودا چند هزار دلار در سال میشود؟

Junior Member

Question پاسخ : تحصیل در گرایش علوم اعصاب | مهندسی عصبی | BCI و مسائل مرتبط

سلام من دانشجوی سال اخر کارشناسی بیو الکتریک صنعتی تبریزم. میخواستم در مورد ادامه تحصیل تو فیلد نوروساینس بیشتر بحث علوم شناختی و درمانی ازتون بپرسم اول اینکه به نظر شما کدوم دانشگاهها رو تو اولویتم بذارم؟ بعد اینکه با اینکه مدرک رسمی زبان ندارم اما تسلط نسبیم رو زبان انگلیسی بد نیست و با معدل 16.5 متاسفانه تا حالا هیچ مقاله ای ندارم. میخواستم بدونم داشتن مقاله با توجه به نیاز مبرم من به فاند چقدر اهمیت داره و سوم اینکه(چقد سوال پرسیدم!) به نظر شما تحصیل تو دانشگاههای رنک پایینتر ( مثلا دانشگاههای ترکیه) چه برتری نسبت به دانشگاههای تاپ داخلی داره؟ در مورد سوال اخر سنجش نسبی ملاکمه و تو تمام زمینه های مهندسی پزشکی. ممنون

Junior Member

سلام دوستان، من سال اول رشته مهندسي پزشكي(مستر) شاخه سيگنال و اينسترومت هستم، و خيلي علاقه به نويرون ها دارم اما هيچ پيش دانشي در اين زمينه ندارم و مي خواستم از دوستاني كه در اين زمينه تحقيق و تحصيل مي كنن راهنمايي بگيرم كه بايد از كجا شروع كنم؟ چه زمينه هايي رو تقويت كنم؟ آيا برنامه ي خاصي مي تونين در اين زمينه به من پيشنهاد كنين؟ چون مثلا نويروسولوشن و يا نويرونت ورك در متلب رو تو اينترنت ديدم ولي اطلاعاتي ازشون ندارم كه ايا براي اين رشته مناسب هست و من رو به هدفم نزديك مي كنه يا نه؟ و اينكه كتاب يا حتي كورس خاصي رو مي تونين به من معرفي كنين؟ چون واقعا در اين زمينه كمي سر در گم شدم و نمي دونم بايد از كجا شروع كنم !

لطفا کسانی که در زمینه چگونگی ورود به رشته و
    ادامه تحصيل در موضوعات BCI و cognitive robotics و computational neuroscience اطلاعاتی دارند کمک کنند..من کارشناسی ارشد ارشد برق کنترل دارم و بسیار علاقمند به ادامه تحصیل در رشته مهندسی پزشکی در فیلدهای بالا را دارم..این فیلدها زیر شاخه های گرایش بیوالکتریک در مقطع ارشد هستند؟ و یا اینکه در مقطع phd می توانیم وارد این فیلدها شویم...لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه.

Junior Member

با سلام خدمت همه ی دوستان
    اول شرایط خودم رو بگم. کارشناسی برق کنترل از دانشگاه امیرکبیر معدل 14.5
    ارشد مکاترونبک از دانشگاه تبریز معدل 18.5
    امتحان زبان ندادم ولی انگلیسیم خوبه و رو تافل 90+ میتونم حساب کنم،حداقل، لازم بشه بیشتر هم میخونم که بیشتر بشه
    مقاله ندارم متاسفانه
    چهار سال هم از فارغ التحصیلیم گذشته (رزومه بدتر از این ندیدین فک کنم) ولی به هر حال به شدت به BCI علاقه مندم و میخوام که دوباره درس رو شروع کنم و این رشته رو بخونم، دوستانی که اطلاع دارن میشه کمک کنن و بگن که چه کارهایی باید بکنم که یه دانشگاه خوب با فاند بتونم پذیرش بگیرم؟
    اصلا رو دانشگاه خوب و فاند میتونم حساب کنم؟ (فاند حتما باید باشه)
    کدوم کشورها یا ذانشگاهها رو میشناسین که این رشته رو داشته باشن؟
    پیشاپیش از کمکتون ممنونم.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)