صفحه 34 از 34 نخستنخست ... 2425262728293031323334
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 335 , از مجموع 335

موضوع: ارزان ترین مرکز پست TNT

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : ارزان ترین مرکز پست TNT

دوستان یک نکته باید بگم که طی تماس تلفنی متوجه شدم باجه مستقر در دانشگاه خواجه نصیر تخفیفش رو برداشته. باجه امیرکبیر تخفیف میداد اما قیمتش بیشتر از قیمت شریف میشد!!!
    به عنوان مثال قیمت بسته من رو که زیر 200 گرم مدارک بود به این شرح دادن: خواجه: 116 تومن امیرکبیر: 60 تومن شریف: 33 تومن

سلام

من باید یک قطعه عکس 6 در چهار خودم رو بفرستم هلند. کسی میدونه باجه شریف چقدر میگیره؟ و چند روزه میرسه؟
    من فارغ التحصیل شریفم بهم تخفیف میدن؟
    من زنگ زدم دفتر مرکزی تی ان تی طرف میگفت 93 تومن میشه. اخه چه خبره. همش یه قطعه عکسه دیگه.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

سلام دوستان
    دوستان به خصوص شهرستانی ها:
    قیمت جدید پست تی ان تی واسه امریکا رو میدونین و چقدر طول میکشه برسه به مقصد؟آیا پست مرکز هم TNTداره؟!
    ممنون میشم
    سربلند باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط physics1389 نمایش پست ها
    سلام

من باید یک قطعه عکس 6 در چهار خودم رو بفرستم هلند. کسی میدونه باجه شریف چقدر میگیره؟ و چند روزه میرسه؟
    من فارغ التحصیل شریفم بهم تخفیف میدن؟
    من زنگ زدم دفتر مرکزی تی ان تی طرف میگفت 93 تومن میشه. اخه چه خبره. همش یه قطعه عکسه دیگه.
    باجه شریف رفتم از من سی تومن گرفت. کارت شناسایی هم نمیخاد.

دوستان همونطور كه مي دونيد تي ان تي 2 نوع پست داره. يكي معمولي و يكي ويژه. من با دفتر اصليش تو ظفر صحبت كردم مي گفت ويژه رو فقط ما داريم كه ميشه 116 3-5 روزه ميرسونه. (نرمش اينه و گرنه بسته به شانستون ممكنه بيشتر هم بشه) اما معمولي رو فقط دفاتر پستي و همين دفاتر دانشگاه هاي شريف، امير كبير و خواجه دارند. كه ميگفت معمولي 7 روزه است (كه باز هم اون بحث شانس اينجا هم محفوظه). ولي من از كساني كه رفتن دفاتر پستي شنيدم به اونها هم گفتن 3 تا 5 روز. اين يعني خالي بستن يا اونهام ويژه دارن؟ حالا فردا خودم مي خوام برم مداركم رو پست كنم از طريق همين دفاتر مي پرسم بهتون ميگم قضيه از چه قراره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)