صفحه 10 از 34 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 335

موضوع: ارزان ترین مرکز پست TNT

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : ارزان ترین مرکز پست TNT

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    من امروز با TNT تماس گرفتم.
    گفت کانادا از 1 تا 500 گرم، 39000 تومن هست که 3 روز کاریه.
    ولی تو بعضی شعبه ها ( صدر، ولی عصر، مفتح و شهرک غرب) 23000 تومنه که ظاهراً 6 روز کاری طول میکشه .
    پارسال هم بعضی‌ شعبه‌ها ۳۹۰۰۰ میگرفتن ولی‌ ۲۳۰۰۰ تومنی‌ها هم همون ۳ روز میرسید.

اگه این حرف رو این شعبه ۳۹۰۰۰ تومنی به شما گفت خالی‌ بسته ولی‌ اگه منبعتون شعبه هائ ۲۳۰۰۰ تومنی پس باید بگم وضع از پارسال تغییر کرده. البته بعید میدونم و این بازار گرمی‌ بعضی‌ شعبه هاست واگر نه منطقا همه ۳ روز کاری میرسن
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

ars کاملا درست میگه
    من پارسال بار اول از خود مرکزشون تو صدر فرستادم و 39 تومن گرفتن و 3 روزه رسید. ولی سریهای بعد رفتم از شهرک غرب فرستادم و 23 تومن گرفتن و 3 روزه و حتی بعضی وقتها 2 روزه میرسید. این کاملا بازار گرمی هست به این چیزا گوش ندید
    من از خود TNT مرکزی پرسیدم که علت این تغییر قیمتها چی هست که بهم گفتن فقط برای تبلیغ بعضی شعبه هامون هست و هیچ تفاوتی از نظر زمانی وجود نداره
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

نمیدونم دیگه راست میگفت یا نه.
    من از همون شماره 5 رقمی اصلی پرسیدم.
    گرچه آخر سر خودم با همون سفارشی فرستادم 4900 تومن

من 10 سری از مدارکم را با همین پست از مرکز ولیعصر فرستادم. قیمت پست ویژه آن 47 تومان و عادی 23 تومان بود بعلاوه خودکار. راستی لیوان برای پست ویژه است . اما من امروز با اصرار از یک خانم خوش اخلاقی که مسئول پست TNT ولیعصر بود تونستم لیوان هم بگیرم. اینجا کلا همیشه خلوته و کارتون زود راه میفته.
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

من با خوندن پستهای دیگران کمی گیج شدم.

برای پست TNT هم می تونیم از طریق مرکز مخصوص TNT پست کنیم و هم از طریق هر اداره پستی با سرویس TNT ؟
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda-computer
    من با خوندن پستهای دیگران کمی گیج شدم.

برای پست TNT هم می تونیم از طریق مرکز مخصوص TNT پست کنیم و هم از طریق هر اداره پستی با سرویس TNT ؟
    TNT تو بعضی از ادارات پست نمایندگی داره. یه باجه مخصوص فقط TNT. تو همشون هم یه خانوم هست که مقنعه نارنجی پوشیده. از اینجا ها پست کنید ارزونتر از مرکز اصلیش میگیرند.

ببينيد دوستان عزيز شماهم ميتونيد مداركتون رو از طريق دفتر مركزي TNT پست كنيد و هم نمايندگي آن در اداره پست ايران. اين دو اختلاف قيمتي حدود 25 هزار تومان دارند و اين امتيازي است كه TNT به اداره پست داده . حال مختاريد از طريق اداره پست با پرداخت مبلغ 23 هزار تومان (آمريكا و كانادا) مداركتون رو پست كنيد و يا از خود نمايندگي TNT با پرداخت حدودا 45 هزار تومان (كمي بيشتر يا كمتر ).
    اگر از طريق اداره پست اين كار را انجام ميدهيد مطمئن باشيد كه قيمت ها در همه شعبه هاي اداره پست يكسان است .

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mana_ni
    ببينيد دوستان عزيز شماهم ميتونيد مداركتون رو از طريق دفتر مركزي TNT پست كنيد و هم نمايندگي آن در اداره پست ايران. اين دو اختلاف قيمتي حدود 25 هزار تومان دارند و اين امتيازي است كه TNT به اداره پست داده . حال مختاريد از طريق اداره پست با پرداخت مبلغ 23 هزار تومان (آمريكا و كانادا) مداركتون رو پست كنيد و يا از خود نمايندگي TNT با پرداخت حدودا 45 هزار تومان (كمي بيشتر يا كمتر ).
    اگر از طريق اداره پست اين كار را انجام ميدهيد مطمئن باشيد كه قيمت ها در همه شعبه هاي اداره پست يكسان است .
    قبلا هم بارها بچه ها گفتن که TNT همه جا دو تا سرویس داره. یکی 46000 تومان هست که بسته رو خیلی سریع می رسونه (2-3 روز به آمریکای شمالی) یکی هم سرویس معمولی که 23000 تومان هست و بسته رو بین 5-6 روز به آمریکای شمالی می رسونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    قبلا هم بارها بچه ها گفتن که TNT همه جا دو تا سرویس داره. یکی 46000 تومان هست که بسته رو خیلی سریع می رسونه (2-3 روز به آمریکای شمالی) یکی هم سرویس معمولی که 23000 تومان هست و بسته رو بین 5-6 روز به آمریکای شمالی می رسونه.
    لطفا متن من رو دقيق بخونيد
    من حرفي از سرويس ويژه يا عادي نزدم. اين رو همه ميدونند كه پست TNT دو سرويس عادي و ويژه ارائه مي كنه. نيازي به گفتن من و تاكيد شما نداره.
    صحبت من درباره انواع مراكز پست TNT بود. شامل دفتر مركزي و نمايندگي آن در ادارات پست ايران.
    ادارات پست :
    Special Express 23000 toman
    Global Express : 47000 Toman
    اگر همين سرويس ها رو از طريق دفتر مركزي TNT انجام بديد قيمت ها تقريبا 1.5 برابره.
    hope this notice can help the friends who asked me about the differences of these offices

Junior Member

من رفتن شهرک و از باجه TNT سوال کردم. گفت پست عادی ما به هرجای دنیا 23000 تومن ولی پس ویژه برای آمریکای شمالی 43000 و برای اروپا 38000 تومنه.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)