صفحه 18 از 34 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 335

موضوع: ارزان ترین مرکز پست TNT

Senior Member hsnkh7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارزان ترین مرکز پست TNT

نقل قول نوشته اصلی توسط canaust نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز 22-04-1389
    مدارکمو ارسال کردم دانشگاه کنتاکی 60000 چوق آب خورد .
    از کرج هم فرستادم .
    در ضمن تعهد هم ازم گرفتن که کلا هیچ مسولیتی ندارن ؟!
    خیلی جالبه پول میگیرن تعهد هم باید بدیم !
    قیمتهای روز TNT رو خبر ندارم ولی ما پارسال زمستون یه بسته فرستادیم یه دانشگاه تو آمریکا 50 تومن شد...البته بستمون اضافه وزن نداشت!
    برای آمریکا همینطوره...منم بستمو با TNT فرستادم گفتن اگه اونجا معدوم! بشه ما هیچ مسئولیتی نداریم...ولی سالم رسید
    -- دیگه نیستم٬ خوبی بدی دیدین حلال کنین. خداحافظ همگی

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط canaust نمایش پست ها
    در ضمن تعهد هم ازم گرفتن که کلا هیچ مسولیتی ندارن ؟!
    خیلی جالبه پول میگیرن تعهد هم باید بدیم !
    ازشون قبلا در مورد این تعهدنامه که باید مشتری امضا کنه پرسیده بودم. برای تحریمه. تا رسیدن به گمرگ اونجا مسئولند و بعد از اون دیگه مسئول نیستند در اون کشور. ولی تا الان هیچ اتفافی برای هیچ بسته ای نیافتاده.

Junior Member

من حدود 10 روز پیش مدارکم را به دو تا دانشگاه یکی در آلمان و یکی در کانادا با پست TNTفرستادم.
    دو نوع پست معمولی و سریع برای TNT وجود داره.که برای آلمان پست معمولی 34500تومان و برای کانادا و آمریکا 39500. برای پست سریع برای آلمان 44000 و برای کانادا 50000تومان است. تخفیف 25%دانشجویان امیرکبیر(من فقط اینو اطلاع دارم چون خودم امیرکبیریم و در موردش پرسیدم) فقط به پست های سریع اختصاص داره و پست های معمولی رو در بر نمی گیره. من اول به شعبه ی TNT ولیعصر سر زدم بهم گفت برای آلمان فقط پست ویژه(سریع) داریم ولی وقتی به شعبه ی شهرک غرب زنگ ردم گفت پست معمولی هم داریم. فرق پست معمولی و پست سریع فقط در 2-3 روزه پس اگه خیلی عجله ندارید به نظرم پست معمولی به صرفه تره. ضمنا برای گرفتن تخفیف 25% امیرکبیر فقط شعبه ی اصلی TNT(که خیابون ظفر) این تخفیفو میده نه شعبه های شهرک غرب و ولیعصر. شعب دیگه رو اطلاع ندارم.
    برای کسایی که پست سریع استفاده می کنن یه کارت جایزه میدن که معمولا لیوان درمیاد. به پست معمولیا چیزی نمیدن مگه یه خودکار
    اضافه کنم تا قبل از ساعت 2 حتما برای پست برید چون ارسال ها بعد از ساعت 2 بسته میشه.

سلام!

یه چیزی بچه ها.... الان که تهران رفته تو تعطیلات کرج بازه همه جا !؟

من میخوام برم از اونجا مدارکمو پست کنم

میشه !؟ کسی میدونه ؟!

Member kazhal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

مرکز پست TNT توی اصفهان کسی میدونه؟ هزینه هاش چطوره؟ میخوام کمتر از یک هفته برسه مدارکم.

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

من امروزی از مرکز ولیعصر یه بسته زیر 500 گرم برای سنگاپور پست ویژه کردم، 60000 تومان شد.

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

من امروز از مرکز پستی دانشگاه شریف که پست تی ان تی هم داشت( توضیح اینکه شریف دو تا پست داره یکی فقط دی اچ ال داره) پست کردم هر بسنه با تخفیف 40 درصد شد 36000 تومان

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

نقل قول نوشته اصلی توسط mpanvari نمایش پست ها
    من امروز از مرکز پستی دانشگاه شریف که پست تی ان تی هم داشت( توضیح اینکه شریف دو تا پست داره یکی فقط دی اچ ال داره) پست کردم هر بسنه با تخفیف 40 درصد شد 36000 تومان
    توضیح اینکه تو این پست بهم گفتن که آدرس خودتو بدون نام شهر یا کشور بنویس و حتی تلفن رو هم بدون پیش شماره. تا متوجه نشن که از ایرانه و معطلش کنن. من 15 ژانویه فرستادم تا الان که تو سایت چک میکنم به آمریکا رسیده ولی به دانشگاه نرسیده. به نشر از جاهای دیگه تخفیف بیشتری میده

Junior Member

سلام، احتمالاً جاش اینجا نیست ولی ممنون میشم اگه جواب بدین. من مدارکمو می خوام فردا بفرستم ولی نمی دونم از کجا... یه جا خوندم نوشته بود بغله خهاد دانشگاهی شریف (از بیرون) یه دفتری هست که رو شیشه اش هم نوشته نی ان تی ولی من ندیدم، میشه آدرس کامل بدین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Turku, Finland

نقل قول نوشته اصلی توسط strange نمایش پست ها
    سلام، احتمالاً جاش اینجا نیست ولی ممنون میشم اگه جواب بدین. من مدارکمو می خوام فردا بفرستم ولی نمی دونم از کجا... یه جا خوندم نوشته بود بغله خهاد دانشگاهی شریف (از بیرون) یه دفتری هست که رو شیشه اش هم نوشته نی ان تی ولی من ندیدم، میشه آدرس کامل بدین؟
    من 4 روز پیش اونجا پست کردم.اول رفتم خود دانشگاه شریف انتظامات دم در گفت اینجا فقط برای دانشجوهای اینجاس.آدرس داد از دم دانشگاه شریف به سمت میدون آزادی یه ذره اومدم جلو کوچه صادقی .بعد کلی مستقیم رفتم بالا تا رسیدم به جهاد دانشگاهی دانشگاه شریف کنارش یه لوازم تحریریه .طبقه بالاش tnt بود. 2روزه بسته من رسید فنلاند.30 تومن!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)