صفحه 3 از 34 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 335

موضوع: ارزان ترین مرکز پست TNT

پیش فرض پاسخ : ارزان ترین مرکز پست TNT

سلام
    من امروز مداركمو براي كانادا از TNT مستقر در پست پل صدر ارسال كردم با همون هزينه 23000 تومان
    در ضمن پرسيد گفت تا اطلاع ثانوي تمام دفاتر پستي كه توشون TNT مستقر هست به تمام دنيا با همين مبلغ 23000 تومان مي فرستن. فرقي بين كانادا\ امريكا، اروپا و يا اسيا وجود نداره

میگم اگر مدارکمون از ذفترای پستی که TNT دارن پست کنیم با حالتی که بدیم خود دفتر TNT یا خودشون پیک آپ کنن فرقی نمیکنه؟ از لحاظ زمان و اطمینان؟!
    ممنون
    ویرایش توسط ariaie : August 31st, 2012 در ساعت 06:42 PM دلیل: فینگلیش

Junior Member

امير اينقدر پينگليش ننويس خوندش سخته يا English يا فارسي

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

lili درست میگه لطف کن به قوانین احترام بذار باور کن واسه خود منم فارسی نوشتن سخته ولی باید قوانین رو رعایت کرد.
    من این کار رو کردم. حداقل تو زمان وارد شدن اطلاعات بسته پستی تو سایت TNT و خروج بسته از ایران تغییری ندیدم. از مرکز TNT که به آمریکا پست کردم 9 روز تا تحویل طول کشید فکر نکنم دیگه این دفعه بیشتر از مرکز طول بکشه. قیمت هم نسبت به مرکز ارزونتر بود (23 تومان) هرچند که یکی از بچه ها گفت همه جا تا یه مدت همین قیمت هست)
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

lili وVahid:
    باور کنین من حرفی ندارم فارسی بنویسم ، اما دلیل اینکه پینگلیش یا انگلیسی می نویسم اینه که لپ تاپ من keyboard فارسی نداره و با on-screen keyboardهم که دیگه....

در مورد حرف وحید من امروز زنگ زدمTNTگفتن همون 37000تومنه . تازه فهمیدم تخفیف برای امیر کبیریا کمتر از شریفیاست!. تبعیض نژادیه دیگه

راستی اینا میگن اگه بخوایم از تخفیف استفاده کنیم ادرس فرستنده میشه ادرس دانشگاه. این بعدا مشکلی ایجاد نمی کنه؟ اگر بخوان اونا چیزی پست کنن یه موقع نفرستن دانشگاه؟!!!

ممنون

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

آره درست میگن آدرس میشه آدرس دانشگاه ولی پاکت تو توی یه بسته دیگه قرار داده میشه و آدرس اون، آدرس دانشگاه هست. رو پاکت خودت که دست دانشگاه میرسه و باز میکنتش آدرس خودتو بنویس و مشکلی هم پیش نمیاد. برو از همون مرکز TNT معرفی شده تو پست 1 استفاده کن که قیمت 23 تومن هست. من خودم دیروز این کارو کردم. از هر 2 جا پست کردم فرقی ندارن اصلا.
    راستی عذر شما هم برای فارسی ننوشتن قابول قبول هست ولی واسه انگلیسی ننوشتن قابل قبول نیست.
    ممنون
    شوپنهاور

من مدارکم رو باید بدم امور بین الملل دانشگاه آزاد اونها می ذارن تو پاکت خودشون و پست می کنند. به من گفتن که بقیه مدارکم رو هم می تونم ببرم اونجا که با ریز نمرات و بقیه چیزا تو پاکتشون بذارم تا برام بفرستن.

خوب اونوقت آدرس دانشگاه رو پاکت هست نه آدرس خودم. در این حالت مشکلی ایجاد نمیشه؟؟

Senior Member

جدی؟ کدوم واحد می خونی؟ من چنین موردی رو بهم نگفتن، می گم آقا فرصت کردی یه تبادل نظری داشته باشیم، مفیده!
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

کلا نگران این چیزا نباشید. آدرس رو پاکت مهم نیست و دانشگاه به اون توجهی نمیکنه. شما وقتی آنلاین فرم رو پر میکنید آدرس اصلیتون رو میدید و این آدرس هست که مورد قبول دانشگاه هست و اگه بخواد چیزی بفرسته به اون آدرس میفرسته.
    شوپنهاور

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hashemian
    جدی؟ کدوم واحد می خونی؟ من چنین موردی رو بهم نگفتن، می گم آقا فرصت کردی یه تبادل نظری داشته باشیم، مفیده!
    من واحد لاهیجان بودم . البته باید پول پست که می تونه TNT یا DHL باشه به امور بین الملل بدیم. در ضمن برای دانشگاه آزادیها غیر از امور بین الملل هر جور ریز نمرات رو بفرستی قابل قبول نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)