صفحه 5 از 34 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 335

موضوع: ارزان ترین مرکز پست TNT

پیش فرض پاسخ : ارزان ترین مرکز پست TNT

Could you please write the tnt SHAHRAK's phnone and address
    everything happens for a reason

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

بلوار ایوانک یه دفتر پست بزرگ هست دفتر TNT همون تو سمت راست
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Member
    رشته و دانشگاه
    Western University, Canada

من اولش اصلا با هیچ پستی غیر از dhl موافق نبودم از اثرات خوب apply abroad اینه که الان مبلغ tnt شدم و الان مبلغ tnt شهرک غرب، من هفته پیش مدارکم رو واسه کانادا از مرکز tnt فرستادم با تخفیف 29000 تومن شد وقتی مدارکم 4 روزه رسید و خوب هم trace شد کاملا مطمین شدم. امروز واسه آمریکا رفتم tnt شهرک غرب - خانم محسنی که شد 23000 تومن با لیوان! ازش ساعات حضورش رو پرسیدم

پست شهرک غرب- خ ایوانک شرقی مسوول: خانم محسنی
    تلفن:88361114و 88361118 که توصیه میکنم زنگ نزنین چون معمولا یا جواب نمی دن یا می پیچونن، خانم محسنی گفت به زودی از طرف tnt یک شماره بهش میدن
    ساعات حضور: شنبه تا 4شنبه از 8.15 تا 5 که اگه مخواین همون روز بره تا 2 مدارکو ببرین
    پنج شنبه از 8.15 تا 2 که اگه مخواین همون روز بره و به شنبه نیفته تا 1 اونجا باشین

- ضمنا من به مرکز انقلاب هم زنگ زدم که منو سر دوندند! فکر کنم بهتره حضوری اونجا برین
    از دوستانی که tnt و شهرک غرب پیشنها کردند ممنونم

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

من امروز یک بسته بردم انقلاب پست کنم ببینم اونجا چطور هست. اصلا جالب نبود یک ساعت صبر کردم تا مسئولش از اون پشت مشتا پیداش شد بعد گفت واسه کجا میخوای بفرستی؟ گفتم آمریکا. گفت شرمنده به ما گفتن دیگه بسته واسه کانادا و آمریکا با TNT , DHL قبول نکنیم چون ممکن هست برگشت بخوره. واقعا چه استدلال منطقی!!!
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Veteran

بچه ها، کسی از شما TNT به اروپا هم فرستاده یا نه؟ چند روزه می رسه؟ من یه ددلاین برای 7 Jan دارم. به نظر شما مدارکم رو فردا صبح (3 Jan) بفرستم با TNT به موقع می رسه؟؟ یا اینکه با DHL بفرستم بهتره؟ ???
    I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

به طور معمول TNTسریعتر از DHL می رسه. اگه مشکلی پیش نیاد حتی قبل از Deadline می رسه. پست های من تا آمریکا 3-4 روزه رسیده تا حالا.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

TNT تو بروشورهای ایرانش ادعا کرده که اروپای غربی رو ظرف 2-3 روز کاری می رسونه. راست و دروغش پای خودشون!
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

آیا شما هم برای پست بسته هاتون به آمریک با TNT اون فرم فارسی که حق هر گونه ادعا در مواردی که گمرک آمریکا مانع ورود بسته به داخل آمریکا می شه رو امضاء کردین؟ تا حالا شده که بسته کسی تو گمرک گیر کنه؟
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پست دانشگاه شریف چیزی نمی ده امضا کنیم. ولی پست شهرک غرب یک تعهد می گیره که اگه بسته برگشت داده شد ادعایی نداشته باشیم ولی به نظر فرمالیته می یاد من که نشنیدم بسته کسی از ایران به آمریکا برگشت بخوره ولی برعکسش رو خیلی دیدم. اگه دانشگاه اطلاعات شما رو (ان شا ا... برای I20) کامل کامل ننوشته باشه معمولاً برگشت می خوره به دانشگاه. من شنیدم بسته هایی که به دانشگاه فرستاده می شن کمتر با این مشکل بر مواجه می شن ولی اگه بسته ای به آدرس شخصی فرستاده شده باشه حالا می خواد از ایران به آمریکا یا برعکس احتمال برگشت خوردنش یکم بیشتره.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

آره به نظر منم فرمالیته هست. بسته هایی که به دانشگاه میرن هیچ مشکلی ندارن. ولی من یک بار یک بسته به یک آدرس شخصی تو آمریکا فرستادم که 1 هفته طول کشید از گمرک بیاد بیرون
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)