صفحه 6 از 34 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 335

موضوع: ارزان ترین مرکز پست TNT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزان ترین مرکز پست TNT

كاملا بستگي به زمان ارسال و اوضاع جوي (!!!) داره. من يه بسته با مدارك 10 تا دانشگاه رو به دوستم تو امريكا فرستادم، ظرف 72 ساعت رسيد. يه بار ديگه همين كار رو موقع تعطيلات كردم، 4 روزه رسيد. مي‌رسه، اما دير و زود داره!

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

نقل قول نوشته اصلی توسط basafa
    كاملا بستگي به زمان ارسال و اوضاع جوي (!!!) داره. من يه بسته با مدارك 10 تا دانشگاه رو به دوستم تو امريكا فرستادم، ظرف 72 ساعت رسيد. يه بار ديگه همين كار رو موقع تعطيلات كردم، 4 روزه رسيد. مي‌رسه، اما دير و زود داره!
    نکته خوبی را مطرح کردین. اینکه یه تعداد بسته رو یکجا برای یکی تو آمریکا یا کانادا ارسال کنیم و طرف از همونجا برامون ارسال کنه به آمریکا و کانادا به لحاظ هزینه چقدر تفاوت می کنه؟ شما به نظر می رسه اینکارو کردین. نه؟
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مواد و متالورژی - امیرکبیر

این نمایندگی TNT شهرک غرب رو خود پست جمهوری اسلامی گرفته .... محلش هم تو خود اداره پست ... اگه تلفن رو جواب نمیده دلیلش همینه که تو اداره پست و اونجا آقا سگه هم صاحبش رو نمیشناسه...
    وارد اداره پست که میشین اولین باجه یک تابلو با رنگ آشنای نارنجی TNT داره که خانم خوش برخوردی مسوولشه
    من امروز دو بسته برای آمریکا و سوییس پست کردم
    برای هر کدوم مبلغ 23000 تومان گرفت.

من نمیدونم این قیمتا که میگین چرا تو تهران این قدر گرونه . من از اصفهان مدارکمو پست کردم تقریبا برا 20 Uni (بیچاره بابام) اما بسته های زیر 500 گرم 23000 تومان و زیر 1 کیلو 31500 . اصلا مهم نیست دانشجو باشی یا نه

من از شهرک غرب فرستادم برای آمریکا 31500 گرفت > بقیه بسته ها رو هم از اهواز فرستادم. اینجا 10% تخفیف داد. همه حدود 1 هفته طول کشید تا برسن. اما گمرک معطلشون نکرد.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

TNT همیشه تاحالا مال منو غیر از یکیش 3 روزه فرستاده
    اون یکی رو هم Dec 18 فرستادم که 16 روز بعد رسید اون وقت هی بگید تو ایران دم عید که میشه هیشکی کار نمیکنه. بابا کفرسون بدتره به جان خودم
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

در جواب Mehdy:
    برا اين 31500 گرفته که بستت از نيم کيلو بيشتر بوده! اگه زير نيم کيلو بود 23000 مي‌گرفت
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

195
    Guest

با سلام

من امروز صبح رفتم مرکز پست شهرک غرب تا با TNT مدارکم رو برای کانادا ارسال کنم. چون قبلا خیلی در مورد گران بودن DHL و برعکس ارزون بودن TNT شنیده بودم. وقتی دیدم درست کنار TNT میز پذیرش DHL هم هست کنجکاو شدم که تعرفه شون رو سوال کنم. مسئولش گفت فرق ما با TNT اینه که اوونا 23000 تومان میگیرن و ما 23500 تومن! البته اوونا یه لیوان هم میدن. راستش رو بخواهید چون مسئول TNT قرار بود یک ساعت دیرتر بیاد من ترجیح دادم کمتر وقت تلف بشه و با همون DHL بفرستم.

در پایان بگم که من سهام دار هیچ کدوم نیستم! و هر کدوم که سریعتر امن تر و ارزان تر کار کنن! انتخاب من خواهند بود. اما خواستم به این تصور غلط که یکی گرونه و یکی ارزون شبهه ای وارد کنم.

Junior Member

سلام .اینو بگم که بیشتر جاها حتی تو کرج هم هزینه TNTهمین قدره. اما جالب اینکه من یک بار از کرج پست کردم، کارم به شکایت کشی رسید. جالب اینکه مدارکم هفت روز بعد از تهران راهی کانادا شده بود. در نتیجه ارزونیش مطرح نیست. اطمینانش که مهمه. من پست های بعدیم رو از شهرک غرب فرستادم که واقعا همون3-4 روزه رسید.
    Obstacles are those frightful things you see when you take your eyes off your goals

از دوستان کسی میدونه که دفتر TNT شهرک غرب در ایام عید کی باز میشه؟ یا اینکه باز هست؟ وضعیت چطوره؟

لطفا راهنمایی کنید.
    اگر یک فلج مادرزاد قهرمان دو ماراتن نشود، مقصر خودش است. (سارتر)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)