صفحه 8 از 34 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 335

موضوع: ارزان ترین مرکز پست TNT

Senior Member saheb آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارزان ترین مرکز پست TNT

`دفتر پست ميدان ولي عصر هم DHL داره هم TNT يارانه دولتي هم بهش تخصيص مي يابه
    من از دفتر دي اچ ال در بهشتي جهل و خورده اي مي دادم اما در پست ميدان ولي عصر بيت و خورده اي
    البته پارسال
    HAPPINESS

Senior Member

من این چند مدت با پستهای مختلف و از مراکز مختلف application فرستادم. اما به نظر من TNT اونم دفتر شهرک غرب از همه بهتر بوده.

سلام
    در دانشگاه ما کارنامه انگلیسی رو با پست TNT خود دانشگاه مستقیماً برای دانشگاه مقصد در آمریکا میفرسته و کارنامه را دست دانشجو نمیدن.
    من امروز سوال کردم گفتن که برای هر پاکت که به آمریکا بفرستیم، پول پستش 47 هزار تومان و هزینه کارنامه رسمی انگلیسی 3 هزار تومان می شود.
    میخواستم از شما بپرسم که آیا قیمت 47 هزار تومان برای پست TNT به مقصد آمریکا زیاد نیست؟؟ چون من شنیده بودم حدود 30 تومن هست...؟!
    مرسی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط user1366
    سلام
    در دانشگاه ما کارنامه انگلیسی رو با پست TNT خود دانشگاه مستقیماً برای دانشگاه مقصد در آمریکا میفرسته و کارنامه را دست دانشجو نمیدن.
    من امروز سوال کردم گفتن که برای هر پاکت که به آمریکا بفرستیم، پول پستش 47 هزار تومان و هزینه کارنامه رسمی انگلیسی 3 هزار تومان می شود.
    میخواستم از شما بپرسم که آیا قیمت 47 هزار تومان برای پست TNT به مقصد آمریکا زیاد نیست؟؟ چون من شنیده بودم حدود 30 تومن هست...؟!
    مرسی
    47000 تومان مال سرویس ویژه tnt هست که خیلی سریع هست وگرنه سرویس عادی 23000 تومان هست.

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط user1366
    سلام
    مرسی
    چرا به نظر میرسه زیاده. یه کارنامه که وزنش هم زیاد نیست!!!
    شاید با پست سریع می فرستند(تا 2-3 روزه برسه)!!! از پست دانشگاهتون میشه پرسید که چند روزه می رسه؟ یا مثلا با هاشون مستقیم صحبت بکنید ببینید که موضوع چیه؟
    شاید یارانه دولتی بهشون تعلق نمی گیره!

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

همونطور که sysbiosys گفتن، 47000 تومان مربوط به سرویس ویژه پست tnt هست. من خودم از این سرویس یک بار که خیلی ضروری بود استفاده کردم و تضمینیه. این پست برای امریکا 3 روزه مدارک بدست دانشگاه می رسونه. ولی بهتره که یکم زودتر کاراتون رو انجام بدید که مجبور نشید دوبرابر پول یک پست رو برای یک پست پرداخت کنید. در مورد user1366 بنظرم اگر با دانشگاه صحبت کنید و درخواست پست معمولی بکنید احتمالا مشکل حله
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

Junior Member

من شنبه از شعبه ظفر مدارکمو فرستادم 47000 تومان توی رسیدمم نوشته global express نه special express الانم بستمو Track کردم در گمرک آمریکاست من با این قیمتا گیج شدم این پست را هم الان خوندم این همه تفاوت قیمت واسه چیه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط reihaneh1213
    من شنبه از شعبه ظفر مدارکمو فرستادم 47000 تومان توی رسیدمم نوشته global express نه special express الانم بستمو Track کردم در گمرک آمریکاست من با این قیمتا گیج شدم این پست را هم الان خوندم این همه تفاوت قیمت واسه چیه؟؟؟
    خوب با توجه به اینکه از شنبه تا امروز فقط 2 روز گذشته و با در نظر گرفتن صحبت دوستان، نتیجه میگیریم شما که 47 تومن دادی از سرویس سریع TNT استفاده کرده اید....
    من توی تاپیک دیگری در همین سایت خوندم که ظاهراً TNT دو نوع سرویس داره:
    سریع که 2 تا 3 روزه میرسه: 47 تومن
    معمولی که 3 تا 5 روزه میرسه: 23 تومن
    من هم باید با دانشگاه صحبت کنم ببینم چی میگن... من عجله ای ندارم... 10 روزه هم برسه مشکلی نیست!!

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط reihaneh1213
    global express همون سرویسی هست که منم استفاده کرده بودم. قیمتشم همون 47000 تومن هست و سریع مدارکو می رسونه. من اون دفعه به این خاطر با این سرویس مدارکم رو فرستادم که یک هفته بیشتر وقت نداشتم و می ترسیدم به موقع نرسه. اما اگر شما عجله نداشتید بهتر بود از همون سرویس معمولی استفاده می کردید.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

دوستان اگر بخواهید با پست معمولی TNT بفرستید که حدود 5 روز تا یک هفته ای میرسه، هزینه اش 23000 تومن میشه. این قیمت برای آمریکا، کانادا، انگلیس، آلمان و ... همین 23 تومن هست...
    من خودم برای 5 جا سه شنبه این هفته فرستادم و الان بسته هام توی نیویورک هست...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)