صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 101

موضوع: درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در زمینه مهندسی مواد | متالوژی | سرامیک و علوم مرتبط

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در زمینه مهندسی مواد | متالوژی | سرامیک و علوم

سلام من میخام در مورد آلیازهای فوق مستحکم مقاله بدم کسی هست برای همکاری؟پخ بده مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در زمینه مهندسی مواد | متالوژی | سرامیک و علوم

من سابقه نوشتن مقاله ISI و کنفرانس بین المللی تو زمینه سرامیک و شیشه- سرامیک دارم. اگر کسی میخاد تو این زمینه ها مقاله ISI و یا کنفرانس بین المللی بده من میتونم کمکش کنم. هم تو جمع آوری و تحلیل داده ها و هم تو نوشتن مقاله. شرط این کار هم فقط درج نام به عنوان همکار است و هزینه ای دریافت نمی شود.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

Anyone about Powder Materials, Bio, Ceramics, Welding, Corrosion, Advanced materials, Surface, Nano Materials
    I am ready for cooperation
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

دوستان من چند مقاله درباره عملیات حرارتی فلزات آهنی و غیر آهنی دارم که جمع و جور نشده همچنین در زمینه های استخراج فلزات به روش نوین و در زمینه های سوپر آلیاژ ها که تصمیم به منسجم کردن و ارسال به ژورنال های معتبر دارم.فقط مشکل اینه که زبان اینگلیسیم یکمی نم کشیده چون چند ساله فرانسه و آلمانی می خونم. نیاز به همکاری دارم. کسی در این زمینه ها کار کرده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Applied Mechanics-Ferdowsi Univesity Of Mashhad

سلام دوستان
    من دانشجوی ارشد مکانیک هستم دارم روی ساخت یک قطعه هدفمند FGM کار می کنم اگه کسی در زمینه ساخت این نوع مواد تجربه داره در خدمتش هستم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه صنعتی شربف

دوستان من می خوام در مورد بیو مواد و شبیه سازی با متلب کار کنم . اگه کسی ايده ای داره لطفا بهم پیغام خصوصی بده چون دیر به دیر این پيج رو چک میکنم. با تشکر

Junior Member

سلام اگر می خواهید روی یک پروزه علمی تحقیقی و عملی کار کنید با من تماس یگیرید [xxxxxxxxxxxxx]
    ویرایش توسط darklord : July 10th, 2014 در ساعت 08:21 PM دلیل: حذف شماره تلفن

دوستان سلام ...
    من یک مقاله درباره ی بررسی خواص فوتوکاتالیزو تیتانیا سیلیکا نوشته ام که نیازمند یک ادیت علمی است . اگر کسی علاقمند به مشارکت در این مقاله هست و یا در امر ویرایش تخصصی دارای تجربه است . لطفا برای من پیام خصوصی بگذارد . متشکرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط arman_jey نمایش پست ها
    من سابقه نوشتن مقاله ISI و کنفرانس بین المللی تو زمینه سرامیک و شیشه- سرامیک دارم. اگر کسی میخاد تو این زمینه ها مقاله ISI و یا کنفرانس بین المللی بده من میتونم کمکش کنم. هم تو جمع آوری و تحلیل داده ها و هم تو نوشتن مقاله. شرط این کار هم فقط درج نام به عنوان همکار است و هزینه ای دریافت نمی شود.

سلام من راجع به ناوکامپوزیت کار کردم و نتایج ریسرچمو می خوام مقاله کنم اگر با من توی نوشتنش همکاری کنید بسیار ممنون میشم در ضمن اسمتون هم محفوظه من 3 یا 4 تا مقاله ISI می خوام بدم گر تمایل دارد با من در تماس باشد

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    Anyone about Powder Materials, Bio, Ceramics, Welding, Corrosion, Advanced materials, Surface, Nano Materials
    I am ready for cooperation
    سلام
    خب من راجع به پوشش نانوکامپوزیتی کار کرد فقط دنبال مکار برای نوشتن و استخراج قاله هستم و اگر اون فرد شما باشید که چه بهتر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)