صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 101

موضوع: درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در زمینه مهندسی مواد | متالوژی | سرامیک و علوم مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    materials engineering

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در زمینه مهندسی مواد | متالوژی | سرامیک و علوم

من میتونم کمکتون کنم. لطفا پی ام بدید

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در زمینه مهندسی مواد | متالوژی | سرامیک و علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط bobbym نمایش پست ها
    دوستان من چند مقاله درباره عملیات حرارتی فلزات آهنی و غیر آهنی دارم که جمع و جور نشده همچنین در زمینه های استخراج فلزات به روش نوین و در زمینه های سوپر آلیاژ ها که تصمیم به منسجم کردن و ارسال به ژورنال های معتبر دارم.فقط مشکل اینه که زبان اینگلیسیم یکمی نم کشیده چون چند ساله فرانسه و آلمانی می خونم. نیاز به همکاری دارم. کسی در این زمینه ها کار کرده؟
    سلام، من هم رو زمینه سوپز آلیاژها کار کردم هم انگیلسیم خوبه یه مقاله هم تازه واسه materials processing فرستادم داره داوری میشه. دانشجوی ارشد نانومواد شریفم. خشال میشم همکاری داشته باشیم

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط av_jack نمایش پست ها
    من می تونم کمکت کنم احسان، پیغام خصوصی بده
    ببخشيد دير جواب ميدم.
    دوست عزيز فكر كنم منظور منو اشتباه برداشت كرديد، من خودم مقاله مينويسم و منظور اين بود در اين زمينه ها كسي مايل بود پيغام بده.

موفق باشيد.

اپديت موضوعات كامنت قبلم: Advanced Materials, Sensor fibres
    کربلایم آرزوست...

Member ghorob آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa_Mechanical Engineering

در زمينه شبيه سازي كسي كاري كرده به وي‍ژه "ريخته گري" و مكانيك شكست خوشحال ميشم كمكش كنم تا مقاله بديم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Material Scince and Engineering - Ferdowsi University

سلام دوستان من دارم برای مقطعع دکترا اپلای میکنم . نیاز به یک مقاله فوری دارم . یک مقاله هم سابمیت کردم فعلا برای Material Science ٍEngineering A و منتظر جوابم اما از اونجایی که یک مقاله کافی نیست و من هم سرکار هستم و فرصت نوشتن یک مقاله کامل رو ندارم نیاز به همکاریسریع دارم
    زمینه پروزژه و پایان نامم متالورژی پودر/ فوم های فلزی / نانو کامپوزیت هست . اگر فرصت داشتید و تمال به همکاری یا از دوستانتوم کسی رو میشناختید لطفا بهم اطلاع بدبد چون .
    مرسی
    ایمیل : ************************
    ویرایش توسط agol : May 20th, 2016 در ساعت 06:17 PM دلیل: درج ایمیل

Junior Member

در زمینه شبیه سازی پوشش ها برای نوشتن مقاله دوستانی که علاقه مند هستند پیغام بدن. کارهای عملی و شبیه سازی انجام شده و نیاز به جمع و جور کردن داره.

Junior Member

دوستان پروژه ای در خصوص پوشش دهی بدنه خودرو با یک پوشش نانویی جدید انجام دادم، متن انگلیسی کامل آماده است و داده ها به همراه تحلیلشون به طور کامل موجوده (مثله دما، زمان و ... و تاثیرشون در خواص پوشش ایجاد شده)، کسی هست تو زمینه شبیه سازی با مونت کارلو و یا روشی دیگه با ارزش مقاله ای "تسلط" داشته باشه، بتونه واسه بهینه سازی و شبیه سازی این فرایند کمک کنه؟
    لازم به ذکره که شبکه عصبی و فازی قبلا برای پروژه مشابه انجام شده و مطمئنم مونت کارلو استعداد تبدیل شدن به مقاله ای با ایمپکت بالا رو داره.
    مسلما در صورت همکاری موثر، هر مقاله ای چاپ بشه اسم فرد در جایگاهی مناسب بالای مقاله میاد.
    لطفا با معرفی خودتون (اسم-رشته-دانشگاه-میزان تجربه تو زمینه بهینه سازی عددی)، پیام خصوصی بدید.
    ایمیل: ******************
    ویرایش توسط agol : May 20th, 2016 در ساعت 05:48 PM دلیل: درج ایمیل

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد ريخته گري

سلام بر متالورژان عزیز

من ارشد ریخته گری هستم و تجربه و سابقه پذیرش مقاله رو دارم و کارها رو از 0 تا 100 به تنهایی انجام دادم. اگر کسی به عنوان همکار کمک لازم داره و یا پروژه مقاله خیزی داره که وقت استخراج مقاله ازش رو نداره پایه همکاری هستم. موفق باشید.

Junior Member

پیش فرض همکاری در نگارش مقاله

ذوستان من زمینه کاریم آلومینیوم و خواص مکانکی هست. فوق شکل دادن فلزات هستم.
    اگر کسی تمایل به نوستن مقاله در این زمینه داره. دوست دارم با هم همکاری کنیم.
    موفق باشید

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان
    من به یک همکار نیاز دارم تا بتونه روی مقالم کار کنه. تمام قسمت های مقاله اماده هست و فقط 500-600 کلمه برای قسمت مقدمه نیاز داره. اگه کسی روی این موضوع کار کرده لطفا بهم خبر بده و اسمش نفر دوم مقاله اضافه بشه: نانوکامپوزیت های کربن نانو تیوب و اپوکسی پلیمر، خواص مکانیکی و گرمایی
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)