صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 101

موضوع: درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در زمینه مهندسی مواد | متالوژی | سرامیک و علوم مرتبط

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در زمینه مهندسی مواد | متالوژی | سرامیک و علوم

سلام ،من مهندسی مواد دانشگاه علم و صنعت خوندم ، می خوام بدونم شرایط همکاذی تو مقاله ها به چه نحوی هست، مادی یا زدن اسم هم در مقاله؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در زمینه مهندسی مواد | متالوژی | سرامیک و علوم

سلام پایان نامه من در مورد ساخت کامپوزیت از طریق ARB هست و مقاله نوشته شده ولی هنوز یه مقداری کار داره، ایا شما میتونید کمک کنید؟؟

Junior Member

لطفا اگه کسی در زمینه ساخت کامپوزیت فلزی با تقویت کننده های پودری از طریق ARB کار کرده یا تجربه نوشتن مقاله داره پیغام بده
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من ترم آخر ارشد دانشگاه تهران گرایش شناسایی هستم. دوستان اگر کسی کمکی
    در مورد نوشتن مقاله میخواد من در خدمتم.

با سلام دوستان عزیز
    من دنبال ژورنال های Short comminution هستم. کسی هست بشناسه؟ یا از کجا میشه تشخیص داد که ژورنال از این دسته هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مواد و متالورژی

پیش فرض پاسخ : دادن مقاله در رشته مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط kambadena نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ارشد ترم 4 مواد هستم
    اپراتور دستگاه AFM با تمامی مد ها و option هاش هستم (SKM, MFM,topo , و....) اگه کسی پروژه داره می خواد مقاله بشه و نیاز به همکاری داره حاضرم کمک کنم.

تخصص اصلی خودم هم نانوکامپوزیت های پایه پلیمری و پلیمرهای رسانا و ممانعت از خوردگی به وسیله پلیمرهای رساناست.
    اما رو مورفولوژی سطح و مخصوصا سطوح جوشکاری هم کار کردم.
    با سلام. من یک مقاله اکسپت شده دارم. برای همکاری ایمیل بزنید. بیشتر در زمینة خوردگی کار کردم با تشکر *******************
    ویرایش توسط agol : May 20th, 2016 در ساعت 05:35 PM دلیل: درج ایمیل

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مواد و متالورژی

من هم میخوام مقاله دومم رو در زمینه خوردگی بدم. مقاله اولم هم در همین زمینه بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مواد و متالورژی

با سلام
    فارع التحصیل ارشد مواد هستم. آماده همکاری برای مقاله در زمینه خوردگی. لطفا پیام خصوصی بدبد

سلام دوستان

بنده درباره مکانیزم سنتز غشا یا همان ممبران تحقیق میکنم. از افرادی که دانش ترمودینامیکی دارند و لطفا به بنده بیغام دهند. از همین وب سایت.
    Hey! I m working on the membrane fabrication by the phase separation process, I m going to write a paper it would be great work as far as I know the work around the phase separation declined. My purpose is to apply teh Florry-huggins theory to calculate and figure the ternary diagrame. So please tell me if you are familiar with the thermodynamics of the polymers. It is not neccesary to be an expert but you are supposed to know the basics. If you want please send me a message

Junior Member NicolaTesla آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science @ Sharif University of Technolgy

من ارشد شناسایی از شریف دارم زبان انگلیسی هم فول هستم فعلا هم موقتا وقت آزاد دارم و سرم واسه کارهای پژوهشی درد می کنه اگه تمایل دارید پیغام خصوصی بگذارید متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)