صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 101

موضوع: درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در زمینه مهندسی مواد | متالوژی | سرامیک و علوم مرتبط

Junior Member NicolaTesla آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science @ Sharif University of Technolgy

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در زمینه مهندسی مواد | متالوژی | سرامیک و علوم

ارشد شناسایی مواد از صنعتی شریف و مسلط به زبان انگلیسی هستم کسایی که به امکانات آزمایشگاهی دسترسی دارند ،واسه پروژه های ارشد و لیسانس در زمینه مواد پیشرفته و نیمه هادی ها و سرامیک های الکترونیکی حاضر به همکاری هستم. در صورت درج نام در مقاله هزینه ای دریافت نمی شود
    دوستانی که تمایل دارند پ.خ بگذارند متشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در زمینه مهندسی مواد | متالوژی | سرامیک و علوم

سلام
    دانشجوي دانشگاه تهران هستم
    بنده وقت آزاد دارم و تسلط به زبان انگليسي و پروژه ي كارشناسيم روي نانو كامپزيتي از كربن نانوتيوب بوده
    علاقه مند براي همكاري اگر كسي در زمينه هاي نانوكامپزيت ها نياز به كمك داره
    متشكرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد @ دانشگاه صنعتی شریف

سلام دوستان
    من در زمینه شبیه سازی دینامیک مولکولی "رفتار مکانیکی نانولوله های کربنی" و همچنین "فرآیند جذب گازها بر روی مواد نانو" کار کرده ام. ارشد مهندسی مواد از دانشگاه شریف دارم و وقتم آزاد هست واسه دوستانی که قصد همکاری در مقاله نوشتن را دارند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Meziah نمایش پست ها
    سلام
    دانشجوي دانشگاه تهران هستم
    بنده وقت آزاد دارم و تسلط به زبان انگليسي و پروژه ي كارشناسيم روي نانو كامپزيتي از كربن نانوتيوب بوده
    علاقه مند براي همكاري اگر كسي در زمينه هاي نانوكامپزيت ها نياز به كمك داره
    متشكرم
    سلام
    دانشجوی ارشد دانشگاه تهران هستم. چند موضوع خوب دارم و امکاناتشم تا حدودی موجوده اگر مایل به همکاری هستید پیام بدید

Junior Member

سلام اگه کسی رو زمینه های پلیمر، کامپوزیت و یا نانومتریال کار میکنه و
    نیاز به انجام تست داره روی نمونه هاش من میتونم در کوتاه ترین زمان براش
    انجام بدم. تست های مکانیکی، ترمال آنالیز، اسپکتروسکوپی...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineer

فارق التحصیل ارشد مهندسی مواد از دانشگاه علم و صنعت هستم. در رابطه با موضوعات الکتروشیمی حاضر به همکاری برای مقاله هستم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bachelor of Engineering - (Industrial metallurgy)

سلام
    در زمینه ی بیو مواد بخصوص بیوسرامیک ، اگر کسی مایل باشه ، امکان همکاری وجود داره
    با تشکر

سلام . من یک کار در زمینه سنتز گاما آلومینا انجام دادم با کلیه آنالیزها ازدوستان علاقه من کسی هست که حاضر به همکاری برای نوشتن مقاله باشه . من هزینه ای نمیخوام فقط کمک میخوام

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad583 نمایش پست ها
    سلام . من یک کار در زمینه سنتز گاما آلومینا انجام دادم با کلیه آنالیزها ازدوستان علاقه من کسی هست که حاضر به همکاری برای نوشتن مقاله باشه . من هزینه ای نمیخوام فقط کمک میخوام
    با عرض پوزش از مدیر بخش . یکی از دوستان علاقمند بود در مورد مقاله با من کار کنه اما صندوق دریافت پیامش با مشکل مواجه هست . لطفا دوباره برای من پیام بده و راه های تماس خودش ذکر کنه . با تشکر

سلام من دانشجو دکتری PHD در یکی از دانشگاه های امریکا در رشته صنایع هستم خودم فعلا روی Big data and SCM کار می کنم و تمایل همکاری با افراد دیگر رو هم دارم برای مقاله در موضوعات SCM و مهندسی صنایع OR

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)