نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در زمینه مهندسی معدن | اکتشاف و علوم مرتبط

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض همکاری برای نوشتن مقاله

لطفا به منظور مشارکت در نوشتن مقالات از این موضوع استفاده نمایید.

پیام مدیریت:
    درخواست پشتیبانی مالی برای ثبت مقالات اکیداً ممنوع است!
    ویرایش توسط studentz : March 27th, 2013 در ساعت 08:31 PM دلیل: پیام

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در زمینه مهندسی معدن | اکتشاف و علوم مرتبط

سلام.اگر از دوستان کسی در زمینه مکانیک سنگ و کلا ژئوتکینک کار پژوهشی کرده و نیاز به همکاری داره خوشحال میشم همکاری داشته باشیم. من خودم در زمینه ژئوتکنیک کار کردم. زبانم هم خوبه
    Watch your thoughts; they become words. Watch your words; they become actions. Watch your actions; they become habits. Watch your habits; they become character. Watch your character; it becomes your destiny

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    (petroleum engineering (Montanuniversität Leoben

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن مقاله در زمینه مهندسی معدن | اکتشاف و علوم مرتبط

در زمینه
    ژئومکانیک نیاز به همکاری دارم. لطفا اگر کسی در این زمینه اطلاعات کافی داره بهم پیام بده برای انجام مقاله

Junior Member

سلام. من مهرگان هستم و مدرک کارشناسی ارشد مهندسی معدن (استخراج) از دانشگاه های دولتی ایران دارم. همچنین یک سال هم در برنامه فوق لیسانس ژئومتالورژی، دوره امرالد در اروپا تحصیل کردم و همچین یک دوره کوتاه مدت هم در زمینه GIS و remote sensing در هلند تحصیل کردم. پایان نامه کارشناسی ارشدم در زمینه برنامه سازی کامپیوتر و در زمینه طراحی حفاری و انفجار در معادن روباز بوده و در زمینه ژئومکانیک و ژئوتکنیک هم علایقی دارم. خلاصه در همه این زمینه ها آمادگی همکاری برای کار تحقیقی و انتشار مقاله دارم. لطفا به بنده ایمیل بدهید: mehregan30110@alumni.itc.nl
    علی کوچولو، یک مرد کوچک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)