صفحه 1 از 13 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 121

موضوع: تحصیل در گرایش محیط زیست و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران محیط زیست - امیر کبیر

پیش فرض عمران-محیط زیست ( پذیرش و آشنایی با یکدیگر )

سلام . می شه دانشکاه های برتر آمریکا یا کانادا را رو برای apply کردن برای رشته خودم یعنی محیط زیست معرفی کنید؟ من ترم سه ارشدم پلی تکنیک .
    رویاها تجدید نشدنی است ؛ مهم نیست سن و شرایط ما چیست ، مهم آنست که هنوز توانائی های دست نخورده ای در درون ما وجود دارند و زیبائی تازه ای در انتظار ظهور است!

Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض کسی تا حالا از عمران محیط زیست پذیرش گرفته ؟ آمریکا یا کانادا

می خواستم راجع به رشته عمران محیط زیست و پذیرش تو این رشته با خبر شم ؟
    رویاها تجدید نشدنی است ؛ مهم نیست سن و شرایط ما چیست ، مهم آنست که هنوز توانائی های دست نخورده ای در درون ما وجود دارند و زیبائی تازه ای در انتظار ظهور است!

Banned

پیش فرض پاسخ : کسی تا حالا از عمران محیط زیست پذیرش گرفته ؟ آمریکا یا کانادا

چرا من کسی رو ميشناسم که پارسال کونکورديا پذيرش گرفت و رفت

سلام

بله افراد زیادی هستن که پذیرش گرفتن. اگه سوال خاصی دارید مطرح کنید تا کمکتون کنیم؟

محیط زیست یک گرایش چند رشته ای شده یعنی از شیمی و عمران و منابع طبیعی و زیست و حتی برق و ... هم میان محیط زیست. فاند و بودجه بسیار خوبی داره. و در صورتی که رزومه تحقیقاتی خوبی داشته باشید گرفتن RA و فاند روی شاخه !!!!
    البته معدل و نمره زبان هم بی تاثیر نیست.
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

سلام
    اين رشته همون enviroment engineering هست؟
    رشته من معماري هست و ميخوام براي عمران پذيرش بگيرم. دانشگاهي كه مورد نظرم هست enviroment engineering رو هم داره. اگه همون عمران محيط زيست هست ميشه از معماري برم اين رشته؟
    ميشه لطف كنيد كمي در موردش توضيح بديد.
    ممنون.

سلام

راستش سخته از معماری برید به محیط زیست. باید background مهندسی یا علوم داشته باشید.

Green Architecture دوست دارید؟ Kansas University and University of Idaho, University of New Mixico رو نگاه کنید. فکر کنم تو دانشکده معماری در زمینه green architecture کار می کنن. نیازی نیست شما بیایید محیط زیست، چون تقریبا هیچ درسی در این زمینه قبلا نگذروندین و بعید به نظر میرسه بهتون پذیرش بدن. مگه این که با استاد هماهنگ کنین که بعید می دونم.

توصیه: بگردید و دانشگاه های بیشتری رو در زمینه green architecture پیدا کنید. این واسه شما بهتر از environmental engineering به نظر میرسه.
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

Member
    رشته و دانشگاه

بله رشته ماله گرایش عمران هستش
    خیلی الان اون طرف رو بورسه
    من می خوام برای آمریکا یا کانادا پذیرش بگیرم
    رشته ام همینه.

Junior Member

پیش فرض عمران-محیط زیست ( پذیرش و آشنایی با یکدیگر )

سلام. می تونید در مورد گرایش محیط زیست یه سری اطلاعات بدین.بازار کار (هم داخل هم خرج کشور).؟آیا ربطی به مقطع کارشناسی داره یا نه.؟ممنون میشم

پیش فرض پاسخ : عمران - محیط زیست

محیط زیست ازون گرایشهایی در مهندسی عمران هست که نسبت به بقیه گرایشها فاند بهتری داره و مسلما نسبت به ایران بازار کار بسیار بهتری داره....این مسئله در ایران برعکسه .یعنی کمترین بازار کار رو داره......

Junior Member

پیش فرض پاسخ : عمران - محیط زیست

سلام صابر جان.
    محیط زیست از رشته های پرفانده و اولین شاخه پول ساز عمرانه بر عکس اینجا.
    اکثر دانشگاههای کانادا و امریکای جهان خوار که عمران دارن این زیرشاخه رو دارن .خوب به نسبت هم در خارج از ایران بیشتر طرفدار داره. این اطلاعات کلی بود اما اگه سوال دیگه ای باشه ما در خدمتیم
    برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا انها بر این باورند که : یا راهی خواهم یافت ،یا راهی خواهم ساخت.

صفحه 1 از 13 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)