صفحه 11 از 13 نخستنخست ... 2345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 121

موضوع: تحصیل در گرایش محیط زیست و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش محیط زیست و مسائل مرتبط

با سلام خدمت دوستان محترم
    من مدرک لیسانس مهندسی صنایع با معدل 16.27 دارم و کارشناسی ارشد هم مهندسی صنایع با گرایش مهندسی مالی هستم و معدلم 17.16 هستش.
    من به مسائل محیط زیست علاقه زیادی دارم و میخوام اگر امکانش وجود داره برای مقطع دکتری رشته و موضوعی رو انتخاب کنم که تلفیقی از محیط زیست و رشته خودم باشه. البته کار آکادمیک در این زمینه اصلا انجام ندادم اما پایان نامه ارشد من در ارتباط با ارزش گذاری مالی هستش.
    . آیا چنین امکانی وجود داره یا خیر؟ اگر موضوع یا تاپیکی میشناسید که در این زمینه مشترک هستش ممنون میشم. خودم یک مقداری مطالعه کردم و در زمینه توسعه پایدار (Sustainable developement) و یا (sustainable capitalism) مقداری خوندم که تلفیقی از اقتصاد و محیط زیست هستش. باز هم اگر من رو راهنمایی کنین ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد محیط زیست

پیش فرض پاسخ : عمران-محیط زیست ( پذیرش و آشنایی با یکدیگر )

با سلام
    من از رشته محیط زیست گرایش حیات وحش در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده ام 10 مقاله علمی پژوهشی دارم متاهلم و در آزمون دکتری 92 رتبه ام 8 شده سربازم نمره زبان ندارم و یه کار جدید پژوهشی بزرگ رو با یه استاد دانشگاه تهران دارم انجام می دهم آیا کسی میتونه برای خروج از کشور و ادامه تخصیل و این که کدوم دانشگاه ها گرایش حیات وحش رو می پذیرند کمکم کنه؟ ممنونم

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

نقل قول نوشته اصلی توسط ie_s_h نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان محترم
    من مدرک لیسانس مهندسی صنایع با معدل 16.27 دارم و کارشناسی ارشد هم مهندسی صنایع با گرایش مهندسی مالی هستم و معدلم 17.16 هستش.
    من به مسائل محیط زیست علاقه زیادی دارم و میخوام اگر امکانش وجود داره برای مقطع دکتری رشته و موضوعی رو انتخاب کنم که تلفیقی از محیط زیست و رشته خودم باشه. البته کار آکادمیک در این زمینه اصلا انجام ندادم اما پایان نامه ارشد من در ارتباط با ارزش گذاری مالی هستش.
    . آیا چنین امکانی وجود داره یا خیر؟ اگر موضوع یا تاپیکی میشناسید که در این زمینه مشترک هستش ممنون میشم. خودم یک مقداری مطالعه کردم و در زمینه توسعه پایدار (Sustainable developement) و یا (sustainable capitalism) مقداری خوندم که تلفیقی از اقتصاد و محیط زیست هستش. باز هم اگر من رو راهنمایی کنین ممنون میشم
    سلام کاربر عزیز
    در بحث های ارزش گذاری اقتصادی در محیط زیست و یا حتی خسارت ناشی از تخریب محیط زیست می تونین کار کنین.. البته لازمش این است که با آلودگی های زیست محیطی و مدل های براوردی آشنا باشین و من پایان نامه های از این قبیل دیدم که با دیدگاه اقتصادی به محیط زیست ارزش داده شده و فکر می کنم مراحل قبل از اقتصادی کردن مهم تر باشه که متاسفانه کاملا بی ربط به رشته ی شما است
    من در زمینه ی توسعه ی پایدار کار کردم ولی دیدگاه اقتصادی نداشتم چون بسیار پیچیده است و خیلی کم کار میشه .. شناسایی مولفه ها اقتصادی موثر بر محیط زیست و نحوه ی اقتصادی و ارزش گذاری آن و احتساب خسارت ها و فرمول برآوردی که بی ارتباط با مسائل اجتماعی در سطح محلی نیست! و حتی تاثیر اقتصاد کلی جامعه.. خیلی موضوع پیچیده ای میشه..
    اما دیدم در بحث های بهینه سازی کردن..(چون بهینه کردن را می توان ارزش اقتصادی داد) از اقتصاد کمک گرفته میشه و بعضی اساتید با ای چی پی بر روی ان کار می کنن.. با این حال فکر می کنم که همون هم باز از مهندسی مالی فاصله ی زیادی داشته باشد
    شاید رشته هایی مثله اقتصاد کشاورزی برای شما بهتر باشه.. تا محیط زیست
    امیدوارم موفق باشین
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

نقل قول نوشته اصلی توسط emy نمایش پست ها
    سلام کاربر عزیز
    در بحث های ارزش گذاری اقتصادی در محیط زیست و یا حتی خسارت ناشی از تخریب محیط زیست می تونین کار کنین.. البته لازمش این است که با آلودگی های زیست محیطی و مدل های براوردی آشنا باشین و من پایان نامه های از این قبیل دیدم که با دیدگاه اقتصادی به محیط زیست ارزش داده شده و فکر می کنم مراحل قبل از اقتصادی کردن مهم تر باشه که متاسفانه کاملا بی ربط به رشته ی شما است
    من در زمینه ی توسعه ی پایدار کار کردم ولی دیدگاه اقتصادی نداشتم چون بسیار پیچیده است و خیلی کم کار میشه .. شناسایی مولفه ها اقتصادی موثر بر محیط زیست و نحوه ی اقتصادی و ارزش گذاری آن و احتساب خسارت ها و فرمول برآوردی که بی ارتباط با مسائل اجتماعی در سطح محلی نیست! و حتی تاثیر اقتصاد کلی جامعه.. خیلی موضوع پیچیده ای میشه..
    اما دیدم در بحث های بهینه سازی کردن..(چون بهینه کردن را می توان ارزش اقتصادی داد) از اقتصاد کمک گرفته میشه و بعضی اساتید با ای چی پی بر روی ان کار می کنن.. با این حال فکر می کنم که همون هم باز از مهندسی مالی فاصله ی زیادی داشته باشد
    شاید رشته هایی مثله اقتصاد کشاورزی برای شما بهتر باشه.. تا محیط زیست
    امیدوارم موفق باشین
    از توضیحات زیادی که دادین بسیار ممنون هستم. با این وجود میخوام بپرسم آیا چند کلیدواژه انگلیسی مرتبط در این زمینه میشناسین که بتونم تو گوگل سرچ بزنم و در این ارتباط اطلاعات خودم رو بیشتر کنم؟ یعنی در کل نظر شما این هستش که من بیشتر به سمت بهینه سازی ارزش اقتصادی برم؟ میشه بیشتر راهنمایی کنین که ارزش اقتصادی چه چیزی دقیقا؟توی اروپا چه کشورهایی در این زمینه زیاد کار میکنن که بتونم واسه دانشگاههاشون پذیرش بگیرم؟
    ممنونم از راهنماییتون

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

نقل قول نوشته اصلی توسط ie_s_h نمایش پست ها
    از توضیحات زیادی که دادین بسیار ممنون هستم. با این وجود میخوام بپرسم آیا چند کلیدواژه انگلیسی مرتبط در این زمینه میشناسین که بتونم تو گوگل سرچ بزنم و در این ارتباط اطلاعات خودم رو بیشتر کنم؟ یعنی در کل نظر شما این هستش که من بیشتر به سمت بهینه سازی ارزش اقتصادی برم؟ میشه بیشتر راهنمایی کنین که ارزش اقتصادی چه چیزی دقیقا؟توی اروپا چه کشورهایی در این زمینه زیاد کار میکنن که بتونم واسه دانشگاههاشون پذیرش بگیرم؟
    ممنونم از راهنماییتون
    کاربر عزیز من در این زمینه اطلاعات بیشتری ندارم
    و شما بهتر هست از داخل دانشگاه و اساتید تحقیق کنین
    همونطور که گفتم حتی کسایی که فاکتور های اقتصادی کردن دارن مبنای کارشون کاملا تخصصی محیط زیست و شاخه هاش هست و در فاز بعد اقتصادی کردن
    در اقتصاد کشاورزی دیدم که ارزش اقتصادی و وزن محصول این چیزا رو در نظر دارن شاید این رشته ، از سایر رشته های کشاورزی و منابع طبیعی بیشتر اقتصادی کار می کنن ..
    موفق باشین
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

سلام ... لیسانس مهندسی بهداشت محیط دانشگاه آزاد تهران پزشکی معدل 14 و کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست گرایش آب و فاضلاب دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات معدل 17 ... آیلتس 6 ... 2 تا isi و 6 تا کنفرانس بین المللی و 1 علمی پژوهشی با رزومه کاری خوب و 1 ترجمه کتاب ... واسه اپلای کردن دکتری برای رشته عمران محیط زیست چقدر شانس دارم ؟؟ با چه فاندی ؟؟ ممنون میشم

Junior Member Ledig آواتار ها

سلام دوستان. من لیسانس مهندسی شیمی هستم. امسال میخوام ارشد شرکت کنم و بعد برای دکترا اپلای کنم. این رشته مهندسی محیط زیست چیه؟ تو گوگل سرچ زدم چیز بدربخوری ندیدم!
    ممنون
    سرتو بالا بگیر / من کنارتم هنوز
    چی آوردن به سرت / که می نالی شب و روز

Junior Member yahmadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environment/Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Ledig نمایش پست ها
    سلام دوستان. من لیسانس مهندسی شیمی هستم. امسال میخوام ارشد شرکت کنم و بعد برای دکترا اپلای کنم. این رشته مهندسی محیط زیست چیه؟ تو گوگل سرچ زدم چیز بدربخوری ندیدم!
    ممنون
    "تو گوگل سرچ زدم چیز بدربخوری ندیدم"...!؟؟
    "مهندسی محیط زیست چیه؟"

http://env.ut.ac.ir/fa/
    We are in charge of our attitudes

Junior Member mahsa511 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی محیط زیست

سلام
    من دانشجو لیسانس منایع طبیعی-مهندسی محیط زیستم دولتی روزانه
    می خواستم بدونم خارج از کشور کدوم گرایش محیط زیست(منایع طبیعی-محیط زیست) برای فوق لیسانس درآمد بهتری داره؟ و کدوم کشور ها برای ادامه تحصیل تو رشته های محیط زیست بهتر هستن؟

Member juliiii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental Management at Christian-Albrechts-Universität zu Kiel

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa511 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجو لیسانس منایع طبیعی-مهندسی محیط زیستم دولتی روزانه
    می خواستم بدونم خارج از کشور کدوم گرایش محیط زیست(منایع طبیعی-محیط زیست) برای فوق لیسانس درآمد بهتری داره؟ و کدوم کشور ها برای ادامه تحصیل تو رشته های محیط زیست بهتر هستن؟
    کلا هرچی مهارت های کار با نرم افزار های مختلف رو بیشتر کنین شانس پیدا کردن کار بیشتره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)