صفحه 2 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 121

موضوع: تحصیل در گرایش محیط زیست و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : عمران - محیط زیست

محیط زیست یکی از بهترین گرایشهای عمران تو کشورهای پیشرفتست کاملا برعکس کشورهای در حال توسعه که بازار کار خوبی نداره.
    درود بر کورش بزرگ، بنیانگذار امپراطوری پارس

Junior Member

سلام
    من خودم عمران محیط زیست خوندم، بازار کارش تو خارج که خیلی خوبه، پول های خوبی هم رو کارای تحقیقاتیش خرج می کنند چون اونا الان از فاز ساخت و ساز گذشتن و دارن Preservation می کنن بیشتر واسه همین هم محیط زیست تو بورسه...
    تو ایران هم این چند سالع وضعیتش خیلی بهتر شده، من خودم کارای محی زیستی تو ایران کردم، مشاورهای زیادی الان پروژه های زیست محیطی می گیرن و انجام می دن ولی در کل سازمان محیط یست سازمان مزخرفیه و آدمای بیخودی اونجا نشستن...
    در کل این رشته به درد فاند و پذیرش راحت و بی دردسر گرفتن از بیرون بیشتر می خوره تا تو ایران کار کردن...
    09126338446 اگه اطلاعات بیشتری خواستین من در خدمتم...

Member azadeh25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط arezaei
    سلام
    من خودم عمران محیط زیست خوندم، بازار کارش تو خارج که خیلی خوبه، پول های خوبی هم رو کارای تحقیقاتیش خرج می کنند چون اونا الان از فاز ساخت و ساز گذشتن و دارن Preservation می کنن بیشتر واسه همین هم محیط زیست تو بورسه...
    تو ایران هم این چند سالع وضعیتش خیلی بهتر شده، من خودم کارای محی زیستی تو ایران کردم، مشاورهای زیادی الان پروژه های زیست محیطی می گیرن و انجام می دن ولی در کل سازمان محیط یست سازمان مزخرفیه و آدمای بیخودی اونجا نشستن...
    در کل این رشته به درد فاند و پذیرش راحت و بی دردسر گرفتن از بیرون بیشتر می خوره تا تو ایران کار کردن...
    09126338446 اگه اطلاعات بیشتری خواستین من در خدمتم...
    باهات موافقم. منم ارشد محیط زیستم (آلودگی محیط زیست). سازمان هیچ کار خاصی انجام نمیده.!!!!
    واسه پذیرش تو این رشته کسی کاری کرده؟ کجا رو پیشنهاد می کنین واسه Ph.D محیط زیست (البته تو زمینه آلودگی)؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسی تا حالا از عمران محیط زیست پذیرش گرفته ؟ آمریکا یا کانادا

سلام.

لیسانس عمران هستم و به عنوان همکاربا استادم روی پروژه مدل کردن شبکه آبرسانی شهر...توسط EPA NET2 کار می کنیم.تا تحلیلی از سطح کلر و سن آب در شبکه ارائه بدیم و راهکارهای حل مشکل. گزارش 25% اول رو نوشتم و بقیه کارها(به جز نمونه برداری و آزمایشات) همه رو به تنهایی باید انجام بدم. نمی دونم دقیقا روی کدوم قسمت ها باید مانور دادتا بشه ازش یه مقاله برای کنفرانس های خارجی در آورد.کسی پیشنهادی نداره یا مایل به همکاری نیست؟
    به کجا چنین شتابان <br />گون از نسیم پرسید

پیش فرض پاسخ : کسی تا حالا از عمران محیط زیست پذیرش گرفته ؟ آمریکا یا کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط hon-mr
    سلام.

لیسانس عمران هستم و به عنوان همکاربا استادم روی پروژه مدل کردن شبکه آبرسانی شهر...توسط EPA NET2 کار می کنیم.تا تحلیلی از سطح کلر و سن آب در شبکه ارائه بدیم و راهکارهای حل مشکل. گزارش 25% اول رو نوشتم و بقیه کارها(به جز نمونه برداری و آزمایشات) همه رو به تنهایی باید انجام بدم. نمی دونم دقیقا روی کدوم قسمت ها باید مانور دادتا بشه ازش یه مقاله برای کنفرانس های خارجی در آورد.کسی پیشنهادی نداره یا مایل به همکاری نیست؟
    راهش اينه كه يه مدل بهنيه يابي (Pso , GA, ... ) بذاري روي شبكه و ميزان حجم مخازن رو بصورتي كه باقي مونده كلر از استاندارد تجاوز نكنه رو محاسبه كني اين ميشه يه مقاله خوب مي توني از كارهاي Savic به عنوان Backgraund استفاده كني + مي توني سن آب رو هم دقيقا با همين كار تكرار كني و يا اينكه هر دو پارامتر رو با هم ببيني و يه مدل چند هدفي توليد كني
    راستي استادت كيه و كدوم دانشگاهي ؟
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران محیط زیست - امیر کبیر

پیش فرض میشه اونایی که از محیط زیست پذیرش گرفتند خودشونو معرفی کنند؟

بچه های محیط زیست که می خوان برن یا رفتن خودشونو اینجا معرفی کنن
    من فوق عمران امیر کبیر محیط زیست
    دارم برای 2009 اپلای می کنم.
    ویرایش توسط FanTasTic : August 27th, 2012 در ساعت 09:50 PM دلیل: حذف ایمیل
    رویاها تجدید نشدنی است ؛ مهم نیست سن و شرایط ما چیست ، مهم آنست که هنوز توانائی های دست نخورده ای در درون ما وجود دارند و زیبائی تازه ای در انتظار ظهور است!

Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : میشه اونایی که از محیط زیست پذیرش گرفتند خودشونو معرفی کنند؟

بچه ها اگه امکان داره اونایی که از محیط زیست پذیرش گرفتند خودشونو معرفی کنند.
    رویاها تجدید نشدنی است ؛ مهم نیست سن و شرایط ما چیست ، مهم آنست که هنوز توانائی های دست نخورده ای در درون ما وجود دارند و زیبائی تازه ای در انتظار ظهور است!

سلام
    من رشتم سازه هاي هيدروليكيه ولي به احتمال خيييييلي زياد براي محيط زيست اپلاي كنم 2009 يا 2010.

Member azadeh25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

فکر کنم من و شما جزو اولین نفراتی باشیم که می خوایم برا محیط زیست اقدام کنیم. :

Member
    رشته و دانشگاه

راستی شما چی کارا برا اپلای کردین؟ می شه بگین

من تافل دادم البته زیاد خوب نشدم 84
    الانم برا GRE ثبت نام کردم آبان 87

لیست دانشگاهام امده است دارم میل می زنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)