صفحه 8 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 121

موضوع: تحصیل در گرایش محیط زیست و مسائل مرتبط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member yahmadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environment/Tehran

پیش فرض پاسخ : عمران-محیط زیست ( پذیرش و آشنایی با یکدیگر )

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان من لیسانس و فوق لیسانس مهندسی نفت
    تز ارشد من بهینه سازی تزریق گاز دی اکسیدکربن با استفاده از روشهای Mathematical هست.. یه جورایی محیط زیستی هم میشه..
    ایا با بکگراند نفتی ولی تز مرتبط با Environment میتونم براش اپلای کنم؟؟
    بستگی به دپارتمان داره که آیا شما را با بکگراند نفتی و تز محیط‌زیستی قبول کنند یا نه. مثلا دپارتمان‌هایی که بیشتر روی آب، فاضلاب یا محیط‌های طبیعی تمرکز دارند شاید تمایلی برای پذیرش شما نداشته باشند، ولی بعضی گروه‌ها مثل دپارتمان‌های شیمی که کارهای محیط‌زیستی زیادی هم انجام می‌دند، می‌تونه گزینه خوبی برای شما باشه.
    به طور کلی باید بگردی و تمام دپارتمان‌ها و دانشکده‌هایی را که به نوعی تحقیقات محیط‌زیستی دارند رو ببینی، اگر کار مشابه پیدا کردی می‌تونی اپلای کنی/.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    (ut.ac.ir + iut.ac.ir) مهندسی مواد و متالورژی

سلام به تموم بچه ها
    من کارشناسی ارشد مهندسی متالورژی می خونم
    زمینه کاریم هم، بازیابی فلزات از پسماندهای صنعتی به کمک باکتری ها (میکروارگانیسم ها) (همون biotechnology) ست. خیلی به مهندسی محیط زیست علاقه مند شدم. می خواسم ببینم از بچه ها کسی می دونه که آیا میشه واسه phd تو env. eng. با این زمینه کاریم، اپلای کنم؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mj.mirazimi نمایش پست ها
    سلام به تموم بچه ها
    من کارشناسی ارشد مهندسی متالورژی می خونم
    زمینه کاریم هم، بازیابی فلزات از پسماندهای صنعتی به کمک باکتری ها (میکروارگانیسم ها) (همون biotechnology) ست. خیلی به مهندسی محیط زیست علاقه مند شدم. می خواسم ببینم از بچه ها کسی می دونه که آیا میشه واسه phd تو env. eng. با این زمینه کاریم، اپلای کنم؟
    ممنون
    بله میشه!
    خودتان هم می توانید با مراجعه به سایت دپارتمان های مربوطه و ریسرچ های هر گروه بفهمید ایا میشه یا نمیشه!؟

پی نوشت:لطفا از طرح سوالات تکراری بپرهیزید!با سپاس

Junior Member

<سلام به همه دوستان<
    آیا با این شرایطی که من دارم امید به پذیرش و فاند میتونم داشته باشم در رشته محیط زیست ؟
    (اگه آره ممنون میشم راهنماییم بکنید که چه کشور و چه دانشگاهی رو انتخاب کنم برای بورس به خصوص در آمریکا و کانادا )
    -لیسانس مهندسی کشاورزی_آب از دانشگاه دولتی امام خمینی قزوین
    -فوق لیسانس مهندسی سازه های آبی از دانشگاه تبریز با معدل 98/16
    6-تا مقاله داخلی که 2تا بین المللی داخلی هست
    -دارم واسه مقاله ISI هم اقدام میکنم
    -یه چکیده پذیرفته شده در کنفرانس River flowدارم و احتمالا یک کنفرانسی خارجی هم پذیرش بگیرم
    مدرک زبان انگلیسی ندارم اما میخوام اقدام کنم و زبانمم بد نیست
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام وققتون بخیر
    من لیسانس معماری هستم و از دانشگاه ولونگانگ در مقطع مستر پذیرش مهندسی محیط زیست گرفتم
    یکم توضیحات درمورد این رشته میخواستم و اگر رفرنس های فارسی هست که ممکن به دردم بخوره بهم بگید؟
    ریاضیات چقدر در این رشته هست؟
    سیلابل های درسی در دانشگاه شریف و دیدم زیاد سخت نبود..کسی میتونه کمکی بهم کنه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط naasagh نمایش پست ها
    سلام وققتون بخیر
    من لیسانس معماری هستم و از دانشگاه ولونگانگ در مقطع مستر پذیرش مهندسی محیط زیست گرفتم
    یکم توضیحات درمورد این رشته میخواستم و اگر رفرنس های فارسی هست که ممکن به دردم بخوره بهم بگید؟
    ریاضیات چقدر در این رشته هست؟
    سیلابل های درسی در دانشگاه شریف و دیدم زیاد سخت نبود..کسی میتونه کمکی بهم کنه؟
    بهترین کار همین هست که سایت دانشگاه مورد نظر رو که برای رشته ای که پذیرش گرفتید نگاه کنید و اگر نداشت از مسئول مربوطه بپرسید
    در آنجا خواهید فهمید که ریاضیات چقدر هست
    رفرنس های فارسی هم به دردتون نمی خوره...بهتره از همین الان با رفرنس های انگلیسی کار کنید چون قراره به زودی برید تحصیلاتتون رو شروع کنید

Junior Member

سلام دوستان
    من رشتم مهندسي شيمي بوده و پايان نامم محيط زيست(آلودگي هوا) و زمينه كاريم تصفيه آب. از دوستاني كه ارشد محيط زيست خوندن خواهش ميكنم راهنماييم كنن چه رفرنس هايي خوبه بخونم قبل رفتن و چه كتابايي با خودم ببرم. در ضمن ميخوام تصفيه آب كار كنم اونجا.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_j24 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من رشتم مهندسي شيمي بوده و پايان نامم محيط زيست(آلودگي هوا) و زمينه كاريم تصفيه آب. از دوستاني كه ارشد محيط زيست خوندن خواهش ميكنم راهنماييم كنن چه رفرنس هايي خوبه بخونم قبل رفتن و چه كتابايي با خودم ببرم. در ضمن ميخوام تصفيه آب كار كنم اونجا.
    ممنون
    با سلام والله کتاب زیاد در زمینه تصفیه آب اما معتبر ترینشون این کتابهاست
    Water quality and treatment: AWWA
    Water supply - Twort
    درضمن فرایندهای تصفیه آب و فاضلاب بویژه تصفیه پیشرفته نزدیک بهم هست.

البته باید بگم که کتابهای که گفته شد General هست شما باید کتابهای تخصصی تری بخونید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش محیط زیست و مسائل مرتبط

سلام دوستان عزیز .من ترم 4 ارشد مهندسی محیط زیست گرایش آلودگی محیط زیست هستم.معدل 17 از دانشگاه علوم و تحقیقات.واسه دکترا میخواستم برم ولی هیچ اطلاعاتی ندارم .و اسفند هم دفاع میکنم.خودم نظرم اسپانیا و ایتالیاست ولی دوستانم بهم پیشنهاد دادن جاهای بهتر از اینا میشه رفت! اگه کسی واسه دکتری اقدامکرده و میتونه کمکم کنه ممنون میشم .مقاله ای هم ندارم ولی موضوع پایان نامه ام نانو هست و احتمالا 1 isi بیرون میاد.کمکم کنید که با شرایط من کجا بهترین جای ممکن هستش؟

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش محیط زیست و مسائل مرتبط

سلام. من لیسانس رشته نفت شیرازم. معدل 16.5. 4 تا ISI دارم 2 تا بین المللی 3 تا داخلی. یه دستگاهم ساختم. 5 تا TA بودم. RA هم که دو سال بودم. چون کارم رو CO2 storage بیشتر بوده میخوام geoscience یا محیط زیست یا نفت یا مهندسی شیمی apply کنم. زیاد فرق نداره مهم رفتنه. آبان ماه GRE و IELTS دارم. به نظرتون کجا میتونم پذیرش full fund بگیرم؟؟ یا master یا direct ph.d
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)