صفحه 101 از 101 نخستنخست ... 51919293949596979899100101
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,009 , از مجموع 1009

موضوع: نظرات و پیشنهادات درباره نامه به رئیس دپارتمان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آلبرتا

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

پیش فرض پاسخ : نظرات و پیشنهادات درباره نامه به رئیس دپارتمان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آلبرتا

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_ba65 نمایش پست ها
    یا دیگه کسی تو فروم نمونده یا همه سر شدن حال ندارن!!نورا میل منو جواب داده میگه زمان بررسی پرونده تا ۵ ماه هست هر وقت ۵ ماه شد ما از طرف سما میل میزنیم پیگیری میکنیم !!!!خسته نباشه
    ایشون 5 ماه رو از کجا آوردن؟ تو سایت سفارت زده 12 هفته که.
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical eng, uAlberta

پیش فرض پاسخ : نظرات و پیشنهادات درباره نامه به رئیس دپارتمان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آلبرتا

از جوابی که سفارت به نامشوم داده میگه تا ۵ ماه
    کسی دیگه پیگیری نکرده؟

Junior Member

سلام دوستان

می خواستم ببینم دوستانی که دیفر کرده بودند برای ترم ژانویه آیا درخواست دیفر کردن دوباره اقدامی کردن یا با دپارتمان صحبتی کردن یا نه؟و اینکه می دونین چطور میشه late arrival گرفت؟
    بهتر نیست یه نامه گروهی مجدد زده بشه برای جلو گیری از اتفاقات ناگهانی آینده در خصوص رفتن زمان آمدن ویزا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mana_m8 نمایش پست ها
    سلام دوستان

می خواستم ببینم دوستانی که دیفر کرده بودند برای ترم ژانویه آیا درخواست دیفر کردن دوباره اقدامی کردن یا با دپارتمان صحبتی کردن یا نه؟و اینکه می دونین چطور میشه late arrival گرفت؟
    بهتر نیست یه نامه گروهی مجدد زده بشه برای جلو گیری از اتفاقات ناگهانی آینده در خصوص رفتن زمان آمدن ویزا؟
    سلام. ممنون که این تاپیکو بعد از سه هفته سکوت دوباره روشن کردید سؤالتونو هم الان دیدم. ببخشید اگه دیر جواب میدم.
    ما که برای late arrival سپتامبر کلی دوندگی کردیم و ایمیل زدیم و پتیشن دادیم و از این و اون درخواست کردیم و ... آخرش به سختی هر چه تمام تر و با انتخاب گزینه ی اصلاً واحد انتخاب نکردن، به خود من حداکثر زمان 28 سپتامبر پیشنهاد شد که الان یک ترم کامل از اون موقع هم گذشته و معلومم نیست که آیا یک سال دیگه هم بگذره و خبری بشه. برای همین عدم قطعیت و از طرفی پایین اومدن احتمال گرفتن ویزا به زیر صفر کلوین! از اونایی که باقی موندن، کسی برای درخواست late arrival و دیفر مجدد فکر نکنم اقدام بخصوصی کرده باشه تا الان. منتها هممون بدون شک تا یکی دو هفته ی دیگه حداکثر که دوباره تب و تاب اومدن و نیومدنا مطرح میشه پیگیری میکنیم برای دیفر یا ورود دیر هنگام. با نتایجی که از کار خانوم نورا گرفتیم من مطمئن شدم که دانشگاه نمیتونه هیچ کاری برای ویزای ما بکنه ولی اگه دوستان متمایل باشند میتونیم یه ایمیل دسته جمعی به نورا بزنیم و بپرسیم چی شد و ما هنوز منتظریم و اینکه آیا میتونیم دوباره دیفر کنیم و باقی ماجرا.
    ایشالا این هفته همه ی آلبرتاییا سبز شن...
    "هر چی باعث ناراحتیمون بشه لزوماً بد نیست و هر چی باعث خوشحالیمون بشه لزوماً خوب نیست". نیچه

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

سلام خدمت دوستان آلبرتایی:
    1) بچه ها به نظرتون نحوه ی درخواست و رسیدگی به دیفر مجدد به همون straightforward ی نخستین دیفر هست؟ یا بعضا جزو موارد خاص به حساب میاد؟ البته اگه خاص هم به حساب بیاد فکر نمیکنم موجه تر از کیس ما موردی وجود داشته باشه! هر چی باشه این آشیه که مملکت خودشون واسه ی ما ساخته و تازه باید کلی بابت تلف شدن عمرمون دلجویی بشیم!. به هر روی من سایت FGSR رو چک که کردم دیدم نوشته که :
    After an FGSR Admission Decision

Once the FGSR makes an admission decision, the admission can be deferred for one year from the original admit term (eg. if a student has been admitted to Fall 2005, the department could request that the student’s admission be deferred to Fall 2006).
    For terms later than a year from the original admit term, the student must complete a new Application for Graduate Admission and pay another application fee.
    و بنابرین نباید مشکلی در این زمینه وجود داشته باشه!
    2) در مورد نوشتن نامه به نورا من شخصا 2 بار بهش ایمیل دادم و فرم رو پر کردم ولی حتی جوابم رو نداد! بنابرین من اینطوری نتیجه گیری میکنم که در کیس ما هیچ مسولیت خاصی متوجه نورا نیست و اصولا اگه بخوایم مکاتبه ای هم با آفیس اینترنشنال ها داشته باشیم باید با جناب Doug Wier باشه چون اصولا خودش بود که پیگیر ماجرا شده بود و مسولیت پذیر تر هست. گرچه هم خودشون، هم ما و هم سفارت میدونیم که کار چندانی از دستمون ساخته نیست و وضع کنونی ناشی از یه سری سیاستای بالایی CIC هست!
    Quaecumque Vera

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical eng, uAlberta

من با استادم صحبت کردم گفت هر وقت اومدی خوش اومدی!
    گفت تا ۱۸ ژانویه وقت داری به ترم برسی اگه نرسیدی بیا و ثبت نام کن
    اگر هم نه که می بیا البته میگه تا ۲۰۱۴ باید تموم کنی
    کلا باحاله
    البته من فاند ندارم
    دوستانی که فاند دارن شاید داستانشون متفاوت باشه

Junior Member

ممنون از جوابای همگی. بله من هم جوابی که از نورا گرفتم همین بود که کاری نمی تونه انجام بده!
    امیدوارم که سفارت از فردا کلی همه روخوشحال کنه و همه بتونیم به این ترم برسیم. در مورد می هم من نظری ندارم چون دپارتمانم که از اول گفته تابستان از فاند خبری نیست و اینکه ایا میشه رفت و یا اینکه رفتن امسال در صورت دیر ویزا اومدن فایده ای داره یا نه واقعا نمی دونم..
    خوشحالم که اینجا دوباره سرپا شد.
    به امید سبز شدن همگی!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical eng, uAlberta

از نورا کسی خبری نداره؟

Senior Member

دوستان میدونم تقریبا یکسال این تاپیک غیر فعال بوده ولی فکر میکنین هنوز هم ایمیل زدن به FGSR آلبرتا فایده ای داشته باشه؟
    جواب اکثر سوالات با سرچ در باکس گوگل که در سایت هست، بدست میاد. مثلا:"عنوان تاپیک"+"کی ورد سرچ"

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)