صفحه 3 از 101 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1009

موضوع: نظرات و پیشنهادات درباره نامه به رئیس دپارتمان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آلبرتا

پیش فرض پاسخ : نظرات و پیشنهادات درباره نامه به رئیس دپارتمان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آلبرتا

بچه ها واسه مشخصاتمون ایمیل آلبرتا مون را هم بذاریم؟

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرات و پیشنهادات درباره نامه به رئیس دپارتمان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آلبرتا

نقل قول نوشته اصلی توسط calgary نمایش پست ها
    بچه ها واسه مشخصاتمون ایمیل آلبرتا مون را هم بذاریم؟
    به نظر من اسم و فامیل ایمیل آلبرتا و شماره دانشجوییهامون باشه. یه شماره ای بود زمان اپلای بهمون دادن. به نظرم هر کدوم هم بگیم کدوم دپارتمان چه رشته ای ادمیشن گرفتیم.
    شماره دانشجویی:
    bear tracks--> Personal Information--> Demographic Information--> ID

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    از هومن و امین هر دو ممنون. من تقریبا همه رو اعمال کردم. اینو ببینین خوبه؟ اگه خوبه تا من یکمی شیک و پیکش کنم و بذاریم.
    و راستی نیما جان اگر من یه نامه برای شما بفرستم میتونین زحمت بکشین اونو برای من بدین سفارت؟ منتها امضای من یه خورده سخته. ممکنه نتونین جعل کنین. ولی اگر بخواد اثر کنه همینم میکنه...!!! و اینکه میذارن شما برای پرونده کس دیگه با نامه authorization پیگیری کنین؟ اگر اینطوره من حاضرم هزینه شو پرداخت کنم نامه رو هم براتون ایمیل کنم شما برام پیگیری کنین. ممنون میشم.

ممنون از تغییرات ولی بنظرم متن اولی که نوشتین ویژگی های خوبی داشت که اینجا دیده نمیشه. با عدم ذکر زمان انتظار (بیشتر از 100 روز) ابهام این متنو خیلی بیشتر کردین. آن تایم بودن خودش مبهمه (چون ممکنه 1 ماه یا دو ماه زمان انتظارو نشون بده) ولی ذکر بیشتر از 100 روز انتظار ابهامشو از بین میبره. من با اجازتون یه تغییرات کوچیکی تو متنتون اعمال کردم که بنظر خودم کاملترش میکنه. میشه دوستان یه نگاهی بهش بندازن و نظرشونو بگن؟
    ممنون.
    To 4.docx

مثلا:
    name Surname
    ID No. 99999
    Admitted to PhD program in XXX department - field of study
    Alberta Email
    من به رضا ایمیل دادم. هنوز جواب نداده

نقل قول نوشته اصلی توسط akarimi85 نمایش پست ها
    ممنون از تغییرات ولی بنظرم متن اولی که نوشتین ویژگی های خوبی داشت که اینجا دیده نمیشه. با عدم ذکر زمان انتظار (بیشتر از 100 روز) ابهام این متنو خیلی بیشتر کردین. آن تایم بودن خودش مبهمه (چون ممکنه 1 ماه یا دو ماه زمان انتظارو نشون بده) ولی ذکر بیشتر از 100 روز انتظار ابهامشو از بین میبره. من با اجازتون یه تغییرات کوچیکی تو متنتون اعمال کردم که بنظر خودم کاملترش میکنه. میشه دوستان یه نگاهی بهش بندازن و نظرشونو بگن؟
    ممنون.
    To 4.docx
    من زمان انتظارو بر نداشتم...!!!
    متوجه شدم الان. بر داشتم. حالا درستش میکنم. ممنون بابت تصحیح شمام. نگاه میکنم و اعمال میکنم. بهرحال هر نظری دارین بگین تا بتونیم اینو بهتر کنیم.
    بازم ممنون که یاداوری کردین.

این ورژن آخر. یه سری تغییرات akarimi85 رو اعمال کردم. یه سریش هم نکردم چون جاهای دیگه بود. مثلا نداشتن شانس دیفر رو همون پایینش ما نوشتیم دیگه دلیل نداره دوباره بگیم.
    بازم ممنون از یادآوریت..
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: doc To 5.doc (25.5 کیلوبایت, 6 views)

من زمان انتظارو بر نداشتم...!!!
    متوجه شدم الان. بر داشتم. حالا درستش میکنم. ممنون بابت تصحیح شمام. نگاه میکنم و اعمال میکنم. بهرحال هر نظری دارین بگین تا بتونیم اینو بهتر کنیم.
    بازم ممنون که یاداوری کردین.
    من درستش کردم و کاملترشم کردم و جاهای دیگه ایو هم تغییرات خیلی کوچیکی دادم و تو پست قبلیم اتچش کردم. مگه اتچ نشده؟! اسمش To 4.docx هستش.

بچه ها رضا پیشنهاد کرد میتونیم بدیم یکی از بچه ها هم بره دستی بده رئیس FGSR. شاید بچه هایی که رفتن یا خود رضا قبول کنه این زحمتو بکشه. بهرحال به نظر منم نظر خوبیه. من آدرس فرومو بهش دادم بیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط akarimi85 نمایش پست ها
    من درستش کردم و کاملترشم کردم و جاهای دیگه ایو هم تغییرات خیلی کوچیکی دادم و تو پست قبلیم اتچش کردم. مگه اتچ نشده؟! اسمش To 4.docx هستش.
    چرا. بود. همه رو تقریبا اعمال کردم. فقط اونکه نوشته بودی شانس دیفر نداریم رو نکردم. چون تو اون گزینه شماره 4 اینو بهش اشاره کردم.
    و اون The قبل از honarable رو هم تو اینترنت سرچ کردم دیدم همه جا هست. واسه همین گذاشتم. وگرنه خودمم اولش نذاشته بودم. واسه همین برنداشتم. بهرحال الان رضا خیلی بهتر میتونه نظر بده بهمون.
    ممنون از لطفت..

این ورژن آخر. یه سری تغییراتو اعمال کردم. یه سریش هم نکردم چون جاهای دیگه بود. مثلا نداشتن شانس دیفر رو همون پایینش ما نوشتیم دیگه دلیل نداره دوباره بگیم.
    بازم ممنون از یادآوریت..
    من یه تغییر دادم تو متن که کساییو که نمیتونن دیفر کننم شامل بشه. متن شما بیشتر هدفش افزایش ددلاین دیفره در حالی که من تأکید بیشتری بر ترجیحاً دیفر نکردن گذاشتم تو متنم تا اکثرمون بتونیم برا فال 2012 و نه فال 2013 بریم. بنظرتون اشکال داره متنم که قبولش نکردین؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)